Forum Forum dla firmOprogramowanie

jak założyć sklep internetowy ?

jak założyć sklep internetowy ?

as89 / 94.42.62.* / 2010-03-09 19:03
najlepiej zajrzyj na stronę www.elaboro.pl

Elaboro to kompletny system do zarządzania firmą, pracujący w technologii internetowej czyli mówiąc po prostu: działa przez przeglądarkę, bez potrzeby instalowania. System wspierający praktycznie każdy dział w firmie: od sprzedaży przez księgowość, kadry i płace, środki trwałe, kontrolę kosztów, crm i serwis, do bardzo specjalistycznych modułów np. wbudowanego sklepu internetowego, modułu kontroli kosztów w firmie budowlanej, czy systemu zarządzania konferencjami.
W praktyce każda firma w jednym miejscu uzyskuje wszystko to co jest jej potrzebne do pracy, od tzn. "zwykłego" programu sprzedaży, przez rozbudowaną księgowość, profesjonalnego maila nie obciążonego reklamami do sklepu internetowego. I to wszystko bez inwestycji w sprzęt, zmiany systemów, zakupu kosztownych serwerów i programów, działające zawsze i wszędzie, dobrze i tanio, wystarczy tylko uruchomić przeglądarkę ... tak to prawda, chcemy spełniać Twoje marzenia o prowadzeniu firmy.
Wyświetlaj:
Monia5245 / 5.173.251.* / 2021-03-01 12:48
Zdecydowanie polecam oddać to już na początku w ręce specjalistów. Myślałam że sama mogę stworzyć sklep który będzie w miare poprawnie fukncjonować, niestety tylko przepaliłam środki. Nowy stworzyła mi agencja 1stplace, która od razu zajęła się jego optymalizacją. Szczerze polecam - super specjalisci.
Ratajczak491 / 37.8.231.* / 2020-09-02 14:02
nikt jeszzcze nie wspomniał, więc polecę od siebie: drop.academy
Gotowy do użytku e-sklep z produktami, plus do tego kurs wprowadzający. Oprogramowanie ma pare mankamentow, ale jest na biezaco fixowane. Cena? 300zł
janiekei99 / 185.192.243.* / 2020-09-02 09:22
Mój sklep internetowy zakładała dla mnie firma marketingowa która do tej pory zajmuje się prowadzeniem go, oraz pozycjonowaniem tak wiec polecam w 100% https://e-prom.com.pl/pozycjonowanie/
Denek / 89.161.76.* / 2020-08-25 14:57
Na pewno warto sprawdzić ofertę przygotowaną przez RedCart jeśli szukacie dobrego programowania sklepowego do prowadzenia swojego biznesu ecommerce. Stawiają na profesjonalne wsparcie, wygodne możliwości płatności i jednocześnie uczciwe podejście ze strony obsługi klienta w razie dodatkowych pytań i pomocy przy integracjach, czy otwieraniu nowych kanałów sprzedaży. Na ten moment coraz lepiej się rozwijamy!
toms-d / 192.160.102.* / 2019-03-08 11:42
zarzadzanie wszystkim mam tez w programie Systim

Najnowsze wpisy