Forum Spółki giełdowe COM

Jak zarobić ZA DARMO £15 z aplikacją na telefon MONESE

Jak zarobić ZA DARMO £15 z aplikacją na telefon MONESE

thejonricc / 2019-06-17 23:07
Darmowe 15 funtów za rejestrację i zamówienie karty!

- bez opłat
- szybko
- łatwe zamknięcie konta


1. Pobieramy aplikację „MONESE”
2. Wpisujemy kod zaproszeniowy - MACIE023 (tj.zero)
3 Rejestrując się koniecznie wybieramy konto z funtami.
4 Potwierdzamy tożsamość Prawem Jazdy
5 Wybieramy Darmowy Starter ( 0 GBP / miesiąc )
6 Zamawiamy zbliżeniową kartę debetową

Proszę nie sugerować się datą otrzymania karty. Karta przychodzi po około tygodniu czasu.
Gdy będziemy mieli już kartę , aktywujemy ją . Następnie należy wejść w zakładkę „KONTO” w prawym dolnym rogu i udostępnić mi swoje DANE . W następnym kroku ja przeleje wam pieniądze na aktywacje karty. Należy zakupić dowolny produkt np. wode . W przeciągu 48h bonus pojawi się na waszym koncie.

Jak wypłacić środki z Monese
Oczywiście i w tym przypadku mamy spory wybór. Możecie to zrobić wypłacając gotówkę z bankomatu lub po prostu płacąc kartą Monese w sklepach


Monese - darmowa e-portmonetka w walucie
Wyświetlaj:
Erykab22 / 80.50.101.* / 2019-10-31 15:25
Podrzucam kod na darmowe 15£/15€ przy rejestracji w Monese: ERYKK690
Rocco Bono / 188.146.232.* / 2019-07-30 00:05
Ruchałem jej gardło w hotelu, w Krakowie przez 45 minut, straciła przytomność, ale dalej pieściłem jej podniebienie, w tle płynęło wdzięcznie "Call of The Mountains". Obudziłem ją kostką lodu wsuniętą w majteczki ;)

Trzeba przyznać, że ten seksowny gorset świetnie opinał jej biust rozmiaru 70E. Co ja z nią robiłem w łóżku... Kolego! ;) Tylko ta blizna na plecach nieco przeszkadza w masażu...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy