Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jakie prognozy dla PKO Pioneera

Jakie prognozy dla PKO Pioneera

ersen / 149.9.0.* / 2007-05-11 22:08
Jestem dosyć zaniepokojony tym co się dzieje w Pionierze, kiedyś trzymałem kasę w kilku ich funduszach, teraz zostałem już tylko na stabilnego wzrostu. Akcje przeniosłem do Uniona Inv. i LeggMasona a obligacje do ING. Czy myślicie, że dobrze zrobiłem, bo pionier ma ostatnio coraz gorsze wyniki, chociaż dzięki reklamie coraz więcej klientów i większy kapitał. Co o nich myślicie?
Wyświetlaj:
lenio / 2007-05-16 22:38
No ja również jestem w Pionierze. Kolejki i nieprofesjonalna obsługa też mnie wkurzają ale odkad mam PeKaO24 to jakos sobie radze przez internet. Jeśli chodzi o wyniki to myśle że doświadczenie na rynku to duży plus. W reklamach wszystkie TFI reklamuja sie jako najlepsze. Ja narazie zostanę przy Pionierze przynajmniej przez kilka lat. Poszerzają mocno swoja oferte i niedlugo ma dojsc kilka nowych funduszy globalnych i mysle ze stana sie one flagowymi produktami Pioniera. Z drugiej strony dywersyfikacja jest zawsze dobra. Pionier rzeczywiscie traci rozmach jesli chodzi o wyniki, moze to tylko chwilowe, przynajmnie ja tak sobie to tlumacze. Dobrze ze bedzie fuzja bankow, moze wtedy poprawi sie jakosc obslugi.
Gippo / 84.205.196.* / 2007-05-14 19:08
hmm w pioneerze nie inwestowałem nigdy, ale do pko mam awersje. miałem kiedyś tam zwykłe konto i wkurzały mnie kolejki. moja mama ma do teraz i też ją wkurzają ;) dywersyfikacja jest dobra. sądząc po zróżnicowaniu funduszy pewnie siedzisz w mbanku na sfi :) w obligacjach bardzo dobrze sobie radzi także Union Investment więc możesz konwersję z ING zrobić ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy