Forum Forum finansoweKredyty

jakie sa konsekfencje za niesplacanie kredytu?

jakie sa konsekfencje za niesplacanie kredytu?

arturrr / 83.145.165.* / 2007-05-30 14:05
witam
mam duzy problem,osiem miesiecy temu wziolem kredyt 30tys,w banku millenium do tej pory splacalem regularnie,lecz teraz moja sytuacja finasowa strasznie sie zmienila,czyli nie bede mial pieniedzy zeby w najblizszym czasie splacac raty kredytu.obawiam sie konsekfencji,najbardziej obawiam sie ze za nie splacanie kredytu moge trafic do wiezienia.jak myslicie czy mozna isc za dlugi do wiezienia?chcialbym splacic ten kredyt,bylo by z glowy ale nie przypuszczalem ze moja sytuacja tak strasznie sie zmieni.czekam na wasze odpowiedzi.POZDRAWIAM
Wyświetlaj:
anastazja111 / 2016-03-31 15:12
witam chciałam się spytać jak mam wzięte pożyczki i pare razy płaciłam czy to znaczy że wyłudziłam pieniądze mi noga się powinęła i dlatego nie płace co mogę zrobić nie mam jak teraz płacić tego poniewaz mąż wyszedł z więzienia ale nie za długi tylko za co innego i też ma długi razem może mamy 20 tys.zł lub 30.tys.zł co mogę zrobić a tez jestem bez robotna
szklarek / 2016-04-01 10:36
Upadłość konsumencka może ?

http://www.money.pl/archiwum/tagi/tag,upadlosc;konsumencka,1298,1.html
grzechu_grzechu / 2012-10-18 10:20
Do więzienia raczej nie pójdziesz, ale np komornik może zapukać do Twoich drzwi i wtedy,nie będzie zmiłuj. Najlepiej,bez ociągania musisz się udać do tego Banku w którym zaciągnąłeś kredyt i porozmawiać z nimi. Przecież tam też pracują ludzie i znają sytuację swoich rodaków.Takich ludzi jak Ty jest z pewnością więcej.Ale lepiej uzgodnić z Bankiem jaka będzie forma dalszego spłacania i w jakiej kwocie. Powodzenia.Będzie dobrze.Trzymaj się.
zalo / 92.251.211.* / 2011-05-24 13:46
za dlugi nie idzie sie siedziec tylko za alimenty ja sie dogadalem z bankami i place tyle ile dam rade narazie tylko tyle dam rade
www.tnij.com/bank666 (dobra lokata) / 195.116.98.* / 2009-05-21 17:10
Przede wszystkim pędź jak najszybciej do banku poinformowac o swoich kłopotach.Wspólnie znajdziecie jakieś wyjście z tej sytuacji
asj,hdasjksdhjasd / 94.42.48.* / 2009-05-19 14:40
ewa45 - ubezpieczenia kredytow to jedna wielka sciema, jezeli klient dalej ma prace, ale np. duzo mniej platna, to ubezpieczenie nic nie zdziala. do osob majacych takie klopoty: jak najszybciej do banku, spytac sie w jakiej formie napisac prosbe albo o zawieszenie splaty kredytu na jakis okres lub czasowe zmniejszenie rat. chodzi o to, aby bank do was ciagle nie wydzwanial i nie wysylal windykatorow, bo tak, czy siak, i tak wy za to zaplacicie. mozna tego uniknac. do wiezienia nie wsadzaja, bo to nie wyludzenie. jednak pamietaj, iz w BIK bedziesz mial wpisane, ze kredyt jest niesplacony i przeterminowany. zasuwaj do banku!!!!
ewa45 / 86.63.90.* / 2009-05-19 13:31
myślę, że najlepszym wyjściem jest zgłosić się do banku i przedstawić swoją sytuację, obecnie wszystkie kredyty są ubezpieczone tylko od różnych zdarzeń, dowiedz się jakie ubezpieczenie dotyczy twojego kredytu albo przeczytaj to w warunkach ubezpieczenia, ewentualnie dowiedz się czy twój kredyt może być warunkowo zawieszony i na jaki okres...tylko nie siedź cicho i nie czekaj licząc, że o tobie zapomną....bo nie zapomną.....
gosc942 / 141.134.245.* / 2012-08-31 20:06
ja zglosilem w bankch swojom sytuacje ze na dzien dzisiejszy nie mam pracy to mi powiedzieli za mozna zatrzymac kredyt na trzy miesiace pod warunkiem ze wplace 5000 zl z gory
anela74 / 88.25.187.* / 2009-05-14 10:15
mam też problem ze spłaceniem kredytu ale dużo mniejszą kwote tez martwiłam sie ze pujde do więzienia ale z tego co mi teraz wiadomo to nie maja prawa zamykac dłużnikow chyba ze chodzi o gruba kase.
gośc55 / 77.255.11.* / 2010-11-04 21:04
Zgadza się za długi się nie zamyka

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: