Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Jestem gotów na rozmowy z każdym"

"Jestem gotów na rozmowy z każdym"

Money.pl / 2013-07-13 07:56
Komentarze do wiadomości: "Jestem gotów na rozmowy z każdym".
Wyświetlaj:
Frankofil / 5.60.181.* / 2013-07-14 17:59
Szkoda, że tylko na swoich warunkach. Od ACTY po tzw.reformę systemu emerytalnego jasnym jest, że Pan Premier nie słucha. Zdecydowanie bardziej woli działać. Z jakim skutkiem każdy widzi. Wszelki dialog ma być tylko medialnym potwierdzeniem prymatu Pana Premiera i jedynie słusznej opcji rządzenia. Takie rozumienie społecznego dialogu odrzuciły związki zawodowe. Moim zdaniem zasadnie i słusznie, choć nie we wszystkim jestem admiratorem syndykalistów.
Rządzić znaczy zdecydowanie także umieć przewidywać. Szerzej zapraszam na blog Frankofila
J1512 / 83.27.209.* / 2013-07-14 15:29
Jak to jest kiedyś strajk, białe miasteczko, marsze, sprzeciw wobec władzy, byly wyjaśniane jako zdobycze demokracji przez obecną władze. Za to teraz obecna władza ludzi dopominających się praw pracowniczych określa się jako niepoważnych których najlepiej byłoby potraktować "PAŁĄ". Gdzie tu sens gdzie logika, a może tą ostatnią coś ZEŻARŁO!!!
europa2013 / 83.11.53.* / 2013-07-14 10:06
Gdy komuniści mówią że są gotowi na rozmowy i kompromis z każdym,to trzeba pamiętać że Lenin i Stalin też walczyli o pokój.Lenin mówił że jest za samostanowieniem narodów.Breżniew mówił "Polacy nie zostawimy was w biedzie". Tusk nie jest oryginalny,korzysta z bogatego dziedzictwa swojej ulubionej formacji.
kbx / 79.184.239.* / 2013-07-14 17:52
Lenina i Stalina już dawno nie ma. Poczytaj też trochę żebyś nie operował pojęciami, których nie rozumiesz.

Poza tym system społeczno-ekonomiczny i jego założenia to jedno, a jego wypaczenie przez ludzi u władzy to drugie. USA, kraj WOLNOŚCI, ściga Snowdena jak psa po całym świecie. Człowieka, który ma ogromne zasługi dla wolności właśnie. Kolejny przykład....Kościół, instytucja stojąca na straży miłości do bliźniego, ma spore zasługi w wycinaniu w pień indian, czarnych itp.
putto / 178.37.69.* / 2013-07-13 16:32
bardzo popularne jest dzisiaj wieszanie się na rządzie a właściwie na Tusku, prawica poczuła wiatr w żagle i wreszcie zemści się na Tusku za "jaki prezydent taki zamach" "małpki" "spieprzaj dziadu" walkę o krzesło (jakoś Komorowski zawsze ma krzesło)za "bal królów i prezydentów" co to się Lechowi chyba przez Tuska nie udał, za lot do Tbilisi i oskarżanie o tchórzostwo oficera dowodzącego lotem, za ostrzelanie Prezydenta na granicy Rosyjskiej w Gruzji (a po co on tam właściwie jechał), za "taśmy Beger" gdzie PISowcy ledwo co piśmiennej kobiecie oferowali ministerialne stanowisko za przyłączenie się do nich i mnóstwo, mnóstwo z Lepperem na czele głupot, które uczynili i tylko agresją oraz nienawiścią tłumią wstyd
chloporobotnik / 188.47.147.* / 2013-07-13 16:25
A ja uważam,że ten pan powienien się wreszcie zamknąć.Bo facet,który korzystając z okazji,że jest premierem nawet swojej żonie kupuje kiecki z pieniędzy podatników to dla mnie jest NIC.
Moja babka mówi,że on cały czas był miglancem,bikiniarzem i pajacem.Staruszka od 6 lat tak mówi.Tylko my głupki dalismy się jak łyse ciule wpuscić w maliny.Cholera mnie bierze na moją głupotę.Trza było babki od początku słuchać.Normalnie taka kichę nam wpuszcza przy każdej okazji,że płakać się chce.Ona ma nas naprawdę ma za ciuli.Ale sie gorzko pomyli.Buzek odszedł w cywilizowany sposób,pajacowi temu tego nie wróżę.Na akcje strajkowe już cały naród się szykuje a babka mówi,że tu już nic nie pomoże tylko ... Powiem po dzisiejszemu : RESET całego dziadostwa co 23 lata Polskę niszczy.Babka wie co mówi.
alli / 46.204.16.* / 2013-07-13 12:43
Związki zawodowe mają się natychmiast stawić na wyznaczone spotkanie i wysychać co właściciele polski mają im do powiedzenia. Inaczej premier poda się do dymisji i wyjedzie do Brukseli a właściciele firm zabiorą swoje zabawki i wyjadą na wschód. Niewdzięcznemu narodowi zostawią spalony ugór.
Polacy jacy będziecie wówczas biedni, przecież wszystko zawdzięczacie tym elitą.
Na wschód i do Brukseli wyjadą też wasze pieniądze i emerytury.
Trzeba postawić jeszcze więcej świątyń przecież trzeba miedz gdzie żebrać na stare lata.
oburzony72 / 86.46.176.* / 2013-07-13 11:59
Znamy dialog z tobą... Pamiętamy konsultacje "społeczne" w sprawie wieku emerytalnego.
Pamiętam arogancję rządu na tysiące (miliony) podpisów pod referendum w tej sprawie.
I słyszeliśmy też od "dobrej woli" w sprawie propozycji przedstawicieli pracowników: podniesienia najniższej płacy, zaniechania zmian w kodeksie pracy.
Dialog z premierem wygląda tak:
-wasze zdanie
-moje zdanie
ROBIMY TO PO MOJEMU
Nie chcemy i NIE MAMY o czym rozmawiać! Do zobaczenia na ulicy i demonstracjach. Szkoda tylko że przez taką niekompetencję rządu w górę idzie PIS z Kaczorem.
Na Tobie premierze Polacy już się POznali.
j-agat / 82.139.36.* / 2013-07-13 11:47
Panie premier,pan zupełnie nie rozumie swojej śmieszności,jaką nam pan serwuje swoimi wystąpieniami.Nawet KAMELEON nie zmienia tak szybko barw jak pan swoje stanowiska w e wszystkich sprawach.
ŻAŁOSNE TO !!!!
KRZYSZTOF KORNATOWICZ / 89.71.191.* / 2013-07-13 10:35
Nazywam się KRZYSZTOF KORNATOWICZ - Platforma Oburzonych . Panie Premierze , proszę odpowiedzieć milionom Polaków , za których mówię ;
1) Kto i na czyje polecenie ZMONOPOLIZOWAŁ HANDEL W POLSCE , rugując z obrotu handlowego I POŚREDNIO - GOSPODARCZEGO miliony POLAKÓW ?
2) Kto utrzymuje stan zwolnienia z danin publicznych korporacji handlowych (przeważnie niemieckich i francuskich ),których hipermarketami zmonopolizowano w Polsce handel?
3) Kto w Polsce świadomie utrzymuje stan bezdomności dla milionów , w przewadze młodych obywateli naszego kraju ? Przecież mieszkania , to najważniejsza potrzeba posiadania .Każdy może ,w ciągu 3 miesięcy , sam zaspokoić tą najważniejsza potrzebę . Jeśli państwo blokuje prawem tą możliwość , TO MA OBOWIĄZEK W INNY SPOSÓB ZAPEWNIĆ BEZDOMNYM ZASPOKOJENIE ICH POTRZEB !!!
4) Kto śmiał podnieść o 100% ,2 lata temu , czynsze w mieszkaniach , które budowali przecież " poprzedni właściciele POLSKI " , a nie obecni ? Te i inne ,znaczące podwyżki doprowadziły miliony z nas do niewolnictwa ekonomicznego , gdzie za przeciętną pensję nie sposób utrzymać rodziny .
5) Kto w imieniu Polaków zadłużył państwo na 3 tysiące miliardów złotych , wysprzedając jednocześnie 80 % majątku wytwórczego naszego kraju ?
6) Kto niszczy klasę średnią naszego państwa , narzucając jej płacenie nadmiernych danin zusowsko-podatkowych , nie bacząc na stan jej posiadania ??? Podatki powinni płacić obywatele bogacący się , a nie każdy , nawet biedak , który prowadzi , często z powodu niemożliwości znalezienia jakiejkolwiek pracy , skromną działalność gospodarczą .
7) Kto "wypędza" ekonomią , na roboty miliony obywateli polskich ? Przecież taka emigracja doprowadzi do załamania świadczeń emerytalnych . To złe rządy i brak perspektywy powodują tą emigrację , z której wielu nie powróci .
8) Dlaczego polskie rządy świadomie utrzymują bardzo niskie cła , na import do Polski produktów wykonanych przez biedaków azjatyckich , niszcząc tym samym setki tysięcy warsztatów pracy drobnym wytwórcom i rzemieślnikom naszego państwa .Dlaczego zmuszacie polskich producentów do rywalizacji z produktami biedaków , żeby nie powiedzieć niewolników z Azji ??? Dlaczego dopuszczacie do obrotu na masową skalę , tymi towarami w obcych sklepach , którymi zmonopolizowaliśćie handel w Polsce ?
PROSZĘ MI PUBLICZNIE ODPOWIEDZIEĆ NA TYCH KILKA PROSTYCH PYTAŃ .Chyba , że ja Krzysztof Kornatowicz nie jestem "każdy ".
rolnik katolik / 37.31.29.* / 2013-07-13 11:56
TUSK WYMYŚLI PIOSENECZKIE .
bsf / 87.205.248.* / 2013-07-13 10:00
Ha ha ha ! co za nowoczesna BŁAZENADA w garniturze za pieniądze POdatnik.
Waniek / 2013-07-13 07:56 / Bywalec forum
Rozmowa ta będzie wyglądać tak wy se mówcie a ja i tak zrobię swoje .

Najnowsze wpisy