jola do Ani

tara / 2009-05-07 19:17
Ania ,ja tez cie lubie i zastanawiam sie nad tym ,ze jak sprzedasz 20 maja i nie bedziesz robiła odkupu to bedziesz miała duza strate a w czerwcu moze podejdzie do tych 3,70 zobacz Maks czeka ,ja tez jak kupie ponizej 3,20 to juz bede siedziała spokojnie gdyz juz w czerwcu moga zaczac sie dziac cyrki z ta nasza złotowka.
Wyświetlaj:
anka z bankiera / 2009-05-07 19:56 / Bywalec forum
Sierotka to był żart;)W przyszłym roku to ja pewnie będę goła i wesoła,z ogromnymi potrzebami...kredytowymi:)))oby nie,ale widzisz,że inwestowanie nie jest moją najmocniejszą stroną:)))
greenstar / 2009-05-07 19:49 / Pogromca jeleni
edek....i to jest dobry sposób.....................jutro będziesz pogromcą forexu.......................czego szczerze życzę..............
tara / 2009-05-07 19:55 / Tysiącznik na forum
Kurcze na tym forum same zarezerwowane chłopaki sie przewijaja a Edziu mi pasował a tu masz tez zajety ha ha
sierota marycha / 2009-05-07 19:29 / Tysiącznik na forum
siwucha najlepiej wchodzi z musztardowy a najlepiej kopie na pustaka z samego rana, przed kazda wizyta w kantorze szklana siwuchy, gleboki wdech-wydech i biegiem do kantoru, w drodze powrotnej za koncowke w PLN kupujesz flaszke, odpijasz z gwinta w drodze do domu, walisz sie na wyro w opakowaniu, zasypiasz a rano nie ma bolu :)
anka z bankiera / 2009-05-07 19:36 / Bywalec forum
Sierotka:Jola to prawdziwa dama(jak ja;)),nie wypada jej pić mocnego alkoholu.Te wszystkie Jack Danielsy,Jasie Wędrowniczki i Siwuchy zostawiamy wam...My ewentualnie możemy wypić kieliszek Malibu,Curacao,itp:)))
Do Joli:Wiem,tak sobie żartuję...Pisałam już,że czekam do oporu,a potem wchodzę na GPW z Baxem;)
sierota marycha / 2009-05-07 19:40 / Tysiącznik na forum

Pisałam już,że czekam do oporu,a potem wchodzę na GPW
z Baxem;)

no to powodzenia robaczki a ja zostaje na walucie, bo tak mi przysnilo sie:)
tara / 2009-05-07 19:34 / Tysiącznik na forum
Marysia ok od jutra bede walic szklane z rana ale wtedy ,to wogole nie popiszecie bo beda mi sie platac watki a jeszcze zaczne wam wyznawac miłosc i co zrobicie.
eddekk / 2009-05-07 19:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja teraz musiałem łyknąć spirytus, bo mi żołądek zwariował. Przed snem jeszcze łyczek i jutro może coś zarobię.
sierota marycha / 2009-05-07 19:41 / Tysiącznik na forum

Ja teraz musiałem łyknąć spirytus, bo mi żołądek zwariował. Przed snem jeszcze łyczek
i jutro może coś zarobię.

ED, praca na platformie pod wplywem alkoholu grozi wypadkiem:)
eddekk / 2009-05-07 19:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dlatego już zmykam do ukochanej. :)
marta. / 83.7.23.* / 2009-05-07 19:32
hm............ dobre:)) bo mi to kawę kiedyś zaleciłeś hehehe
sierota marycha / 2009-05-07 19:43 / Tysiącznik na forum

hm............ dobre:)) bo mi to kawę kiedyś zaleciłeś hehehe

z likierem, bo potrzebowalas malej dawki, Jola potrzebuje solidnej dawki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy