jola do Eli

tara / 2009-05-12 10:58
Ela co robisz .
Wyświetlaj:
elka25 / 2009-05-12 11:18 / Bywalec forum
Jolu ja czekam... na tym poziomie miałabym za dużą stratę jakieś 6 gr na $ a to za dużo... czekam aż się coś wyklaruje. Już chyba bym wolała żeby przebiło to 1,37 (przynajmniej wiadomo było w którą jedziemy) i $ doszedł do 3 zł i wtedy mogłabym uśrednić. A wcześniej czy później będzie korekta na eurodolarze, przynajmniej tak twierdzą chłopaki więc dolar pójdzie w górę...
tara / 2009-05-12 11:23 / Tysiącznik na forum
Ela ja jeszcze wieksza gdyz drozej kupowałam a wiec czekamy teraz przypomniały mi sie słowa Sirotki bez paniki ty tez jak dokupisz wyjdziesz na mniejszy spead .
elka25 / 2009-05-12 11:40 / Bywalec forum
no tak ale przy zakupie spread mam 2 gr bo mam tylko 33% całej kwoty na uśrednienie. Przy sprzedaży może będę miała spread 1,5 gr. Ty za to masz z tego co pamiętam 50% do uśrednienia więc będziesz miał niższą cenę uśrednioną, jeśli kupiłybyśmy po takiej samej cenie...
tara / 2009-05-12 12:13 / Tysiącznik na forum
Ela ale mam wyzszy zakup wiec sie wyrownamy. Poza tym jak dokupisz z wiekszym spead a bedzie zarobku na tym zakupie np 5 groszy wowczas dokładasz do sprzedazy tego drogiego dolca i masz wieksza ilosc pln na nastepny zakup i zero zarobku.
tara / 2009-05-12 12:15 / Tysiącznik na forum
Najlepiej pytaj Bax jak ,to widzi ale mysle ze jak ruszy z 3 pln to bedzie zarobku po 8 -10 groszy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy