Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kaczyński: Agresja PO wyklucza współpracę

Kaczyński: Agresja PO wyklucza współpracę

Money.pl / 2007-05-13 17:37
Komentarze do wiadomości: Kaczyński: Agresja PO wyklucza współpracę.
Wyświetlaj:
normalny / 83.5.124.* / 2007-05-15 20:57
Tusk nie nadaje się na lidera poważnej partii. Przenoszenie swych wyborczych emocji - dziś historycznych - na bieżące uprawianie polityki świadczy o wielkiej dziecinności tego niedojrzałego człowieka, bo trudno go nazwać politykiem. Nie jest nawet jasne czy zdaje on sobie sprawę z definicji polityka: Polityk to nie gość, który ma poglądy polityczne, ale ten, który potrafi je wcielać w życie. Żenada.
jm.s / 82.177.235.* / 2007-05-16 01:12
Dziękuje za streszczenie mojej wypowiedzi z 13 maja miło.Pozdrawiam rzeczywiście tekst był może trochę przy długi.
jm.s / 82.177.235.* / 2007-05-16 01:12
Dziękuje za streszczenie mojej wypowiedzi z 13 maja miło.Pozdrawiam rzeczywiście tekst był może trochę przy długi.
Koala / 2007-05-14 16:42 / Bywalec forum
Generalnie z byłym premierem Leszkiem Millerem się nie zgadzam, ale przy jakiejś okazji przytoczył rewelacyjną gradację słowa WRÓG: wróg - śmiertelny wróg - koalicjant! I tak właśnie postępuje PiS.
niewidzięczność / 83.24.234.* / 2007-05-14 18:14
to zmartwłeś L. Milera tym oświadczeniem. Tak wierzył on w wychowanie coraz to nowych pokoleń w duchu internacjonalizmu i walki klas - a teraz, co szeregowy towarzysz twierdzi - nie zgadzam się z nim genralnie. Całe pocieszenie, że już w szczegółach owszem i tak.
JęzykoMówca / 217.153.195.* / 2007-05-14 11:30
Moim zdaniem PIS w osobie PPRP: mąci, dywaguje, podjudza, lawiruje, cwaniakuje, histeryzuje, wkręca, buntuje...

Język polski jest pieknym i bogatym w różne określenia.
Wstyd, że intelektualiści wykorzystują go do swoich celów i czczej populistyki.
zmarnowanaszansa / 83.24.234.* / 2007-05-14 18:16
nie będziesz już niestety mógł owego polskiego, przebogatego w określenia języka używać, skoro już nie piszesz charakterystyk tzw. figurantów.
.... / 213.158.197.* / 2007-05-14 09:24
"Raz PO jest rdzeniem ponurego układu, raz jest wymarzonym partnerem do koalicji."

Tusk ma problemy ze zrozumieniem tekstu. A może nie myje uszu?
janoo56 / 83.19.240.* / 2007-05-13 23:12
mam nadzieje że Jola Sz. weźmie Go w cugle i będzie musiał wreszcie spełnić się jako facet a nie koci farmer
chwalebnasłużba / 83.24.234.* / 2007-05-14 18:17
ty się natomiast pewnie spełniłeś - w oddziałach ZOMO
aj40 / 217.76.113.* / 2007-05-13 19:39
A ja widzę dużo więcej agresji w PiS - szczególnie u premiera.Ten człowiek wszystkich obraża
Ania A / 83.8.171.* / 2007-05-13 22:29
Jakos nie widze tej agresji u PO. O czym ten czlowieczek w ogole mowi? ??????????
M P / 195.90.107.* / 2007-05-14 12:59
Najwyrazniej nie slucha Pani wypowiedzi Niesiolowskiego.
obywatel 10000122492 / 83.23.117.* / 2007-05-13 18:04
stawiam wniosek o postawienie prem.kaczynskiego przed TRYBUNAŁEM STANU,do diabła ileż można pajacować.
śmiechuwarte / 83.24.183.* / 2007-05-13 18:55
ja jako obywatel Ubekistanu - trzeba było dodać dla jasności.
strzelec / 2007-05-13 17:37 / Bywalec forum
A co by pan premier oczekiwał, że teraz za wasze super genialne pomysły ktoś będzie chciał odpowiadać ??. Całe szczęscie sami chcieliście rządzić, więc rządzicie. W rozumieniu PiS koalicjant to ten, kto słucha rozkazów i nie dyskutuje, demokracja po PiS-owskiemu. :)
jm.s / 82.177.235.* / 2007-05-13 23:26
W jakiś przedziwny sposób nikt nie zauważa po 1.wzrostu gospodarczego (większego niż przewidywali analitycy)2.Niskiej inflacji (niższej niż przewidywali analitycy).3.Wzrostu wartości złotówki co świadczy obecnie o jej wartości bez uciekania sie do kapitału inwestycyjno- spekulacyjnego.4.Spadku bezrobocia gdzie już nie można mówić że jest to tylko zasługa emigracji zarobkowej .5.Brak afer korupcyjnych związanych z okradaniem Państwa przez rządzących.6.Ocena inwestorów całego świata jest jedna nigdy nie było tak zdrowych zasad inwestor -polityk jak obecnie (Nie musimy się oglądać komu dać i ile aby inwestycja była bezpieczna nieoglądając się na ruch parlamentarno -samorządowy )i dobrze bo to wywiało kapitał spekulacyjny 7.Zachodnie studia badań strategicznych twierdzą że Polska nigdy w swojej historii nie była oceniana tak wysoko jak obecnie jako siła wartości politycznej-gospodarczej i społecznej -mimo dyskredytacji w kuluarach parlamentu europejskiego " co raczej świadczy o niemocy polskich eurodeputowanych" a odmienne działania i ocena głów państwa od tegoż parlamentu"co innego pyskówka eurodeputowanych a co innego realna ocena wartosci(proszę przyjżeć się wypowiedziom Sarkozy-ego Pani Kanclerz Niemiec i Pana Prodiego i innych (dotychczas słyszeliśmy z ust własnych polityków i ich rosyjskich odpowiedników że my polacy zachowujemy się jak potęga gospod. a jesteśmy krajem trzeciego świata "ze wszystkimi skutkami od korupcji poczynając")dziś wszyscy wielcy tego świata mówią że bez Polski niewidzą działania na rzecz Europy bez tej obecnej Polski nie tej na kolanach której politycy za okruchy ze stołu które mogli łaskawie pozbierać dla siebie i znajomych -- tzw.Polska na kolanach-- gotowi byli uwieżyć że robią to bo Polsce nic nie przysługuje--równość ,szacunek,honor i dążenie do wyższych wartości społeczno-gospodarczych .DZIŚ KRZYCZĄ ŻE POCZUCIE WARTOŚCI I PRZYNALEŻNOŚCI SPOŁECZNEJ DO DANEGO SPOŁECZEŃSTYWA I MISJA NA RZECZ DOBRA WŁASNEGO KRAJU TO FASZYZM. POTRAFIĘ ICH ZROZUMIEĆ MYŚLI KTÓRE ICH DRĘCZĄ TYPU "JAK MOGLIŚMY MY GENIUSZE TAK SIĘ OMYLIĆ W OCENIE SYTUACJI ZAMIAST BRAĆ BYLE CO POWINNIŚMY NAUCZYĆ SIĘ CIERPLIWOŚCI I SZACUNKU DO WŁASNEGO KRAJU I POWALCZYĆ DLA KRAJU A NIE DLA SIEBIE "DZIŚ JAKO POLITYCY SZACUNKU MOJEGO NIEBUDZĄ .TYM BARDZIEJ GDY SŁYCHAĆ W KULUARACH ZACHODNIEJ I WSCHODNIEJ POLITYKI ŻE TĘSKNIĄ ZA TYMI kTÓRZY ZA PRAWO BYCIA NA SALONACH ODDADZĄ WŁASNY KRAJ ZA NIC ---PATRZ ZA DARMO I COŚ DLA SIEBIE---DLA MNIE SŁOWA ŻEGNAJCIE BYŁYBY NAJODPOWIEDNIEJSZE ALE TO MOJA NADZIEJA NA MĄDROŚĆ W KTÓRĄ WIERZĘ MOJEGO KRAJU I JEGO OBYWATELI KTÓRĄ WYKAZALI W MNIEJSZYM LUB WIĘKSZYM STOPNIU W OSTATNICH WYBORACH PARLAMENTARNYCH CHOĆ PAZERNOŚĆ NA WŁADZĘ I PYCHA PO ŻEBY NIE NAPISAĆ po i ich wodzów OBRAZIŁA WOLĘ NARODU BO CEL BYŁ JASNY POPIS (popis"w dobrym tego słowa znaczeniu'" dla wszystkich poprzednio rządzących ,a wyszedł blamaż i żenada sądze że słusznie zrobił PIS wybierając "TYCH" koalicjantów pokazując PO jego miejsce w szeregu dojrzałości i odpowiedzialności za kraj. Misja parlamentarzysty i rządzącego to misja dla kraju i jeszcze raz dla kraju a dobrze spełniona misja to splędor i zasługi a co za tym idzie nagrody od społeczeństwa i kraju Panie Tusk i inni ,zawiedliście na całej lini mam nadzieje że zdrowe organy PO przejmą sterowność nad dryfującym statkiem jakim jest platforma i wam podziękują i uratują to co społeczństwo swoim wyborem chciało osiągnąć.Chciało zneutralizować głęboki liberalizm poprzez PIS i skrajność prawicy poprzez PO i stworzyć rząd środka odrzucić skrajności i otrzymać śmietankę POPIS ,wierząc że Panów cel to misja a nie tylko kariery polityczne.Wasza pazerność i niedojrzałość odrzuciła mądrość własnych obywateli -wstyd mi za was- I NANIC ZDADZĄ SIĘ PRÓBY ODWRÓCENIA UWAGI OD FAKTÓW RÓŻNYMI SZTUCZKAMI I ZA POMOCĄ PRZYJAZNYCH MEDIÓW SPOŁECZEŃSTWO MA SWOJĄ MĄDROŚĆ KTÓRĄ WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ OKAŻE I PODZIĘKUJE WAM ,WIĘC UDERZCIE SIĘ WE WŁASNĄ PIERŚ PRZEPROŚCIE SAMYCH SIEBIE ZA UŁOMNOŚĆ A SPOŁECZEŃSTWO NAPRAWĄ I PRACĄ RZECZYWISTĄ NA JEGO RZECZ A NIE WIRTUALNĄ RZECZYWISTOŚCIĄ I NIESPEŁNIONYM ŚNIE WODZA O NAJWYŻSZYCH GODNOŚCIACH I WŁADZY BO NIE KACZYŃSKICH SIĘ BOJĘ A NIEDOJRZAŁEGO pOLITYKA O NIESPEŁNIONYCH AMBICJACH p ANIE t USK............ PS. KROPKI TO NADZIEJA NA TO ŻE PAN DOROŚNIE I HISTORIA DOPISZE POZYTYWNY DALSZY CIĄG A JAK NIE TO PAŃSCY KOLEDZY SIĘ W KOŃCU OBUDZĄ I ZROZUMIEJĄ ŻE ANI SONDAŻE ANI PRZYJAZNE MEDIA NIEZAŁATWIĄ ZA WAS SPRAWY . W wyborach samorządowych społeczeństwo okazało swoją pomoc dla zranionych ale za dwa lata kryteria oceny podczas wyborów parlamentarnych będą inne więc w końcu dorośnijcie.........
BYŚ / 83.26.121.* / 2007-05-14 20:46
Gratulacje taki dobry tekst, tyle zachodu i tyle błędów, że aż nie chce się tego komentować ale:
1. wzrost gospodarczy jest skutkiem (z grubsza -bo szkoda czasu na PISdzielców): - -wejścia do UE czemu PIS i jego zwolennicy byli i są przeciwni,
- zatrudneni w UE dokonują transferów pienieżnych a to napędza gospodarkę,
- wzrost gospodarczy w RP jast najsłabszy w gronie krajów z którymi razem wstąpiliśmy do UE i to jest koronny argument przeciwko ,,osiągnięciom,, PIS i jego ślepym zwolennikom,
- gospodarka nie tylko światowa rozwija się w cyklach a na razie cykl sprzyja PISdzielcom ale to się skończy i wszyscy za zaniedbania PIS-u zapłacimy ale większość i tak nie zrozumie co się dzieje,
- dotacje z UE (NO TAK ALE DLA WAS TO I TAK SIĘ NIE LICZY- WAM TO SIĘ NALEŻY ).
Przy okazji serdecznie pozdrawiam wszystkich tu obecnych agentów CBA.
jm.s / 82.177.235.* / 2007-05-16 01:06
Jak byś BYŚ podał w którym kraju wzrost gosp. jest większy wymień trzy (przypominam wstąpiło 10 a nas ustawiłeś na ostatnim 10 miejscu ) reszta jest ok.częścią składową wzrostu i temu nie zaprzeczałem i nie zaprzeczam,czytaj uważnie i nie mydl oczu (jeszcze nie tak dawno PIS miał wszystko zepsuć ,mam uczucie że jak nie z tej to z tej strony byle stwarzać złe wrażenie - Fakty nie ważne cel jest ważny ) acha a ten najsłabszy wzrost to właśnie taka wirtualka,pod oczekiwania,aby przekonać chyba siebie samego,że niebyło się ogłupionym przez papkę medialno-polityczną i ma się własne zdanie , nie czujesz że się nadal oszukujesz.
jm.s / 82.177.235.* / 2007-05-16 01:06
Jak byś BYŚ podał w którym kraju wzrost gosp. jest większy wymień trzy (przypominam wstąpiło 10 a nas ustawiłeś na ostatnim 10 miejscu ) reszta jest ok.częścią składową wzrostu i temu nie zaprzeczałem i nie zaprzeczam,czytaj uważnie i nie mydl oczu (jeszcze nie tak dawno PIS miał wszystko zepsuć ,mam uczucie że jak nie z tej to z tej strony byle stwarzać złe wrażenie - Fakty nie ważne cel jest ważny ) acha a ten najsłabszy wzrost to właśnie taka wirtualka,pod oczekiwania,aby przekonać chyba siebie samego,że niebyło się ogłupionym przez papkę medialno-polityczną i ma się własne zdanie , nie czujesz że się nadal oszukujesz.
St. / 83.14.253.* / 2007-05-14 00:34
Wyniki ekonomiczne są tylko dlatego takie dobre bo nasz rząd, na szczęście, nie wtąca się do gospodarki. Powodem są kwaklifikacje zawodowe gdzie sredni poziom wiedzy parlamentarzysty koalicyjnego oscyluje na poziomie tabliczki mnożenia i to chyba tylko do 5-ciu. Dzięki swojej ignorancji zajmują się tylko jakąś aborcją, lustracją, godzinami pracy hipermarketów i temu podobnymi idiotyzmami. I chwała im za to. Oby tak do końca kadencji. Miejmy nadzieję, że w następnych wyborach ludzie pójdą do urn a nie tylko banda intelektualnie niedorozwiniętych moherów ślepo wykonujących polecenia swojego wodza - ojca dyrektora. A propos, powyższa wypowiedź świadczy też o daleko posuniętych zmianach w mózgu
jm.s / 82.177.235.* / 2007-05-14 04:07
Zadaniem rządu w gospodarce jest stymulować,udrażniać, ułatwiać, nieprzeszkadzać i usuwać patologie czyżby nieświadomie zaśpiewał Pan hymn na cześć koalicji rozumiem że zdając sobie z tego sprawe dorzucił Pan pare epitetów na temat tabiczki mnożenia która u Pana jest powyżej zakresu 5 niezły standard,tyle że mi przykro że osoba o ilorazie inteligencji przedszkolaka zatrzymała sie na jego poziomie i ani rusz naprzód powtarzając w kółko to samo kończąc tradycyjnie -"ojca dyrektora "jak bym już to gdzieś słyszał czyżby echo a może ograniczony intelekt z możliwością zapamiętania czegoś co ma powtarzać jako swoje,zacznij człowieku myśleć,analizować i czuć samodzielnie to Ci pomoże w rozwoju ,czas opuścić przedszkole przerobić okres podstawówki i być może dojrzeć.Nawet ja mam sporo uwag do PIS nie wspominając obecnej koalicji ale w peanach na jej cześć przebiłeś wszystkich trywializując działania na rzecz godzin pracy w hipermarketach nazywając idiotyzmami pokazałeś przed jakimi ludźmi chroń nas Panie.Mocherowy beret tym różni się od Pana że pochyli się nad niedolą pracownika hipermarketu,zastanowi sie nad tragedią imperatywu aborcji i celem lustracji bo posiada dar empatii i pewną dozę wartości niezbywalnych ,miłość bliźniego,troska itp.które Panu są obce jak wyjałowionemu z własnego wartościowania emocji i rozumu troglodycie.Oby wódz PO i SLD miał wiecej takich sympatyków to jest nadzieja na szybki jego i ich koniec i na aktywność tych członków PO którzy dają gwarancję rozwoju temu społeczeństwu.Niech Pan i Panu podobni wyjdą z półcieni a stanie się jasność skąd te nieszczęścia w PO ,P A N I E St.
tadeusz z. / 83.23.149.* / 2007-05-14 07:04
co tu dużo gadać,wódz pisu to czlowiek cięzko chory na władze i jeszcze na jakieś 10 chorób psychicznych i ci którzy tego nie widzą są mu podobni,albo jeszcze gorsi.
M P / 195.90.107.* / 2007-05-14 13:03
Jakie to charakterystyczne dla ludzi chorych. Widza swoje choroby u innych aby nie czuc sie samotnymi.

Najnowsze wpisy