Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński i Ziobro przed Trybunał Stanu? Schetyna wyjaśnia

Kaczyński i Ziobro przed Trybunał Stanu? Schetyna wyjaśnia

Wyświetlaj:
ździcho / 178.36.211.* / 2012-11-22 20:34
Kaczyński jak najbardziej, ale Ziobro? Za co? Za to ze padł ofiarą manipulacji tego pierwszego drania?
polski patriota / 194.63.135.* / 2012-11-22 19:35
Zgodnie z Pismem Świętym . Sprawiedliwość musi dominować !
głodny / 178.36.110.* / 2012-09-14 08:35
I VICE VERSA!!! NO coments !!! Jedynie: nasuwa się tu uwaga: "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie"!!! POnie Schetyna (afera hazardowa) i POnie Don Pinokio (afera Amber Gold/OLT Express - gdzie te bilety na "tanie loty"? - POnad 100 tys. biletów bez POkrycia!!! Oto pijar w wykonaniu Józefa Bąka vel Michała T.???) ?!
;7 / 148.122.185.* / 2012-09-14 06:46
Prowokator, wcieliwszy się w jednego z ojców prowadzących audycje w Radiu Maryja, zbeształ Sowińską za wykład, w trakcie którego miała zapowiedzieć wprowadzenie zakazu uprawiania seksu przed ukończeniem 18. roku życia:
Dziennikarz: - Publiczne mówienie o seksie w okresie tuż po świętach jest nieładne.
Sowińska: - No tak, proszę ojca. Tak, racja.
D: - Zróbmy tak... Na antenie odtworzymy to, co pani powiedziała na wykładzie, i powiemy, że z tego się wycofujemy. Żeby taki przekaz był, ale że wycofujemy się z tego karania.(...)
D: - Co ja mam ojcu dyrektorowi przekazać?
S: - No, że w następnym tygodniu.
D: - Ale co teraz mam przekazać? Wycofuje się pani rzecznik ze swojego pomysłu?
S: - No, teraz to na pewno.
:7 / 148.122.185.* / 2012-09-14 06:45
Po ujawnieniu prowokacji na głowę Jurgiela posypały się gromy - nie tylko ze strony opozycji i mediów. Swojego ministra zganił też ówczesny szef rządu Kazimierz Marcinkiewicz. - Chciałem przeprosić wszystkich Polaków za to, że minister Jurgiel poddał się tej prowokacji. To jest sytuacja niedopuszczalna. Upomniałem go - mówił premier. - Niedobrze się stało, że dziennikarzom udała się ta prowokacja - ubolewał. W konsekwencji afery szef resortu rolnictwa obiecał pokryć koszty eksploatacji służbowego samochodu.
:7 / 148.122.185.* / 2012-09-14 06:37
- Sekretarz stanu? Nie ma problemu, mamy mnóstwo wolnych stanowisk - tak przekonywał ówczesną posłankę szef gabinetu politycznego premiera Adam Lipiński. Zapewniał, że do podjęcia takiej decyzji wystarczy jedna rozmowa z Kaczyńskim. Lipiński zasugerował także, że może istnieć możliwość prawna pozbycia się groźby spłacenia słynnych weksli Samoobrony poprzez stworzenie funduszu z pieniędzy Sejmu.
USA_man / 94.154.103.* / 2012-09-14 01:25
Musisz Schetyna jeszcze zadzwonić do sędziów tego trybunału i POwiedzieć im, co mają orzec.

P.S. Jak patrzę, na to co się dzieje, to wściekły jestem na tych paranormalnych, którzy zagłosowali za Partią Obietnic. Bez pokrycia.
zby79 / 2012-09-14 00:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czyżby już mieli numery telefonów do sędziów? W końcu trzeba im udzielać instrukcji...
kwant2000 / 2012-09-13 22:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czy przyspieszać posiedzenie sądu ws. aresztu Marcina P., prezesa Amber Gold. "Gazeta Polska Codziennie" jest w posiadaniu nagrania tej rozmowy.

Rozmowa odbyła się 6 września – w dniu, w którym minister sprawiedliwości Jarosław Gowin podjął decyzję o kontroli pracy Ryszarda Milewskiego. Przedmiotem kontroli jest m.in. nadzór nad wykonaniem orzeczeń w postępowaniach karnych wobec szefa Amber Gold

Marcina P. Przeprowadzają ją sędziowie wizytatorzy z Sądu Apelacyjnego w Poznaniu.
Gdy sekretarka prezesa sądu okręgowego usłyszała, że dzwoni urzędnik z Kancelarii Premiera, natychmiast połączyła go z prezesem Ryszardem Milewskim.

Mężczyzna, który przedstawił się jako asystent szefa Kancelarii Premiera Tomasza Arabskiego, ustalił z nim zarówno datę posiedzenia sądu ws. zażalenia obrońcy Marcina P. Łukasza Daszuty na areszt szefa Amber Gold, jak i umówił spotkanie prezesa z premierem Donaldem Tuskiem.

Prezes Milewski podkreślał również, że się dostosuje, jeśli chodzi o termin spotkania. – Jak pan premier wyznaczy, tak będziemy – mówił. Ostatecznie ustalono, że do spotkania dojdzie 13 września.

– Cały czas mam włączoną komórkę i czekam na telefon – stwierdził szef gdańskiego sądu okręgowego w odpowiedzi na pytanie, czy minister Arabski może dzwonić w godzinach wieczornych. Pytany o skład sędziów na spotkaniu z premierem, zaproponował prezes Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ Jolantę Piątek oraz wiceprezes Sądu Okręgowego w Gdańsku Alinę Miłosz-Kłoczkowską.

Podobno Ziobro naciskał......jako Prokurator Generalny na swojego podwładnego.
A tutaj urzędnik Tuska stawia na baczność Prezesa rzekomo niezawisłego sądu.
PRL w najgorszym jego wydaniu.
JanuszPOlikot / 2012-09-13 22:44 / Tysiącznik na forum
Ciekaw jestem kto jeszcze daje się złapać na te prymitywne POmysły........

Panowie z PO zachęcam zabierzcie się do roboty.....Bo 5 lat rządzicie i nie widać POprawy....

Pajacowania w naszym kraju mamy PO dziurki w nosie....
bsf / 159.205.224.* / 2012-09-13 22:24
Dziki niecywilizowany Kraj
M: Skład wyznaczony i skład już czyta akta i teraz jest kwestia... specjalnie się wstrzymywałem ewentualnie to jest też do rozmowy, czy bardzo przyspieszać, czy nie przyspieszać. Bo wtedy też muszę powiedzieć, żeby oni siedzieli dzień i noc, czytali to czy to, żeby tak na spokojnie... Chciałbym właśnie o tym też porozmawiać.

R: Panie prezesie, teraz jesteśmy w takiej sytuacji patowej. Dzisiaj naprawdę cały dzień o tym rozmawiamy od rana. My mieliśmy spotkanie o 10:00 z panem Arabskim, potem o 12:00 również. Pan Arabski otrzymuje informacje z Ministerstwa Sprawiedliwości, doniesienia mediów za chwilę mogą się okazać miażdżące, za chwilę może się okazać, że będzie jakaś informacja, która trafi do mediów, załóżmy o Kancelarii Premiera, o tych spotkaniach z państwem. Premier chce osobiście poznać i tak jak pan zaznaczył w trakcie naszej wczorajszej rozmowy ja również w notatce, którą przekazałem panu Arabskiemu.

M: Ja chciałem właśnie też przekazać dużo rzeczy panu premierowi.

R: Bo pan, panie prezesie, zaznaczył wczoraj jedną słuszną rzecz, że najlepiej dowiadywać się u źródła.

M: Tak... My to wszystko na bieżąco mamy, te akta, cały czas nad nimi siedzimy, więc mamy to wszystko rozpracowane.

R: Czy pan ma listę sędziów, którzy mieliby wziąć udział w takim, ewentualnie spotkaniu z panem premierem?

M: Proponowałbym tak, mojego zastępcę do spraw karnych panią Kloczkowską-Miłosz... Ewentualnie ile osób by tam miało być? Ewentualnie tylko panią zastępczynię. Jeżeli byście państwo chcieli jeszcze dokładnych informacji odnośnie, uważam że to też jest bardzo istotne, spraw cywilnych [niezrozumiałe]... to ja też mam takie informacje, ale mogę też panią prezes, która też na bieżąco w tym siedzi od a do zet, że tak powiem, bo tam jest też bardzo dużo takich skrupulatnych różnych rzeczy [niezrozumiałe] samego premiera poinformować. Także ewentualnie no nie wiem, czy trzy osoby, czy cztery by wchodziły w grę? Jak to państwo...
Edek niemiec / 83.25.16.* / 2012-09-13 22:24
To odpowiedź na wniosek do TS dla Dworaka.
To jest BANANA REPUPLIC OF POLAND ,zwłaszcza mając na względzie rozmowę "prezesa-sługusa " sądu w Gdansku.

Najnowsze wpisy