Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kaczyński: nowy rząd z łapanki

Kaczyński: nowy rząd z łapanki

Money.pl / 2007-11-15 08:24
Komentarze do wiadomości: Kaczyński: nowy rząd z łapanki .
Wyświetlaj:
psss / 212.76.58.* / 2007-11-18 11:45
Czy każda brednia, którą ten zakompleksiony, mały człowieczek wypowie musi być od razu emitowana. Chba dosyć tego śmietnika, w którym coraz trudniej znaleźć coś naprawdę wartościowego.
Obserwator. / 83.11.255.* / 2007-11-18 01:25
Mały z backupem, gula z zazdrości ci urosła? Jak się nie wie co mówić, to paple się 3 po 3. Czy łapanka nie było "skompletowanie" rządu z burakami Lepera lub oszołomami z LePeRni? Jarosławie K, mądrzy ludzie mówią, jeśliś niemądry to milcz, bo wszyscy się dowiedzą że jesteś tym, czym jesteś.
antyPiSuar1 / 85.222.25.* / 2007-11-16 23:44
No proszę Tusk mógł z łapanki skompletować rząd. Kaczyński się musiał mocno wysilać, żeby skompletować swój. Wybrał najlepszych, a skutki opłakiwalismy przez 2 lata. Aż strach pomyśleć kogo on by posadził z łapanki... :-)
Janusz Mosingiewicz / 87.105.205.* / 2007-11-16 18:24
Nowy rząd z łapanki? Ale jak w Wałbrzychu Alinie F. zakazano pracy i zarabiania na życie to pan kaczor i jego minister Ziobro mordy mieli stulone a na dodatek udawali przygłupów, może nomi są
tessa64 / 217.153.39.* / 2007-11-16 13:00
A jak bracia kaczyńscy byli przygotowani do władzy???

Stworzyli koalicje z oszołomami i burakami bo z nikim nie potrafili się dogadać. Klepią teraz co im slina na język przyniesie. Myślą że Polacy to głupki i nie widzą co się dzieje.
krys. / 83.31.20.* / 2007-11-16 12:38
kurdupel jak zwykle sie popisuje jak juz nie ma nic do powiedzenia to jak zwykle sieje demagogie widzielismy to przez 2 lata widzimy i teraz. premier demagog w rzadzie gwiazdeczek czyli skrocony obraz polityki ostatnich 2 lat. najgorzej jest jak ktos ze swojej dumy pychy i glupoty nie potrafi pogodzic sie z kleska wtedy mamy takie kwiatki ot i cala prawda o "wielkim" jaroslawie.
zbigii / 85.28.138.* / 2007-11-16 09:21
A kimże jest ten Kaczyński, ze wszyscy tak pilnie wsłuchują się, co też ona ma do powiedzenia i jak ocenia to i owo?? czy to jakiś kolejny, nowy ekspert od wszystkiego, czy może jasnowidz???
anakha / 2007-11-16 12:22 / Bywalec forum
Jest politykiem przede wszystkim, no i troche Prezydentem.
Miano polityk uprawnia niektorych w ich mniemaniu do samooceny takiej jak napisales powyzej.
anakha / 2007-11-16 12:25 / Bywalec forum
nie to imie .... druga czesc mojego pierwszego zdania - wykreslic
zyga1 / 89.174.101.* / 2007-11-15 22:01
Może i racja,ale naród nie wybaczy jezeli w tym wszystkim jako doświadczony premier będzie się przygladał i stawiał Swoje wywody zamiast uczestniczyć w budowaniu lepszej Polski.Opzycja to również współrządzenie Państwem oraz odpowiedzialność.Jeżeli ktoś myśli inaczej to dziala wbrew interesom Polski.
Observer / 83.20.84.* / 2007-11-16 07:44
Dobre stwierdzenie: "Opzycja
to również współrządzenie Państwem", tylko, że Platforma nie popisała się jako opozycja we współrządzeniu. Raczej w rzucaniu kłód pod nogi byli znakomici.
Co do nowego rządu, to nie mam nic przeciwko, z wyjątkiem pana Ćwiąkalskiego - obrońcy aferzysty H.Stokłosy. Jeśli kogoś takiego bronił - nie ma wpojonych zasad moralnych.
patriota / 83.9.81.* / 2007-11-15 22:10
>a nie zauważyłeś ze platforma psl i lidl to sami byli komunisci.
>nie zauważułes ze to klika złodzieiaszków i łapówkarzy.
>nie zauważyłeś ze to rząd jest proniemiecki
>nie zauważyłeś że w rzyłach nowego premiera płynie krew
niemiecka
antymon / 83.9.2.* / 2007-11-16 10:07
a nie zauważyłeś , że w krew płynie w żyłach
EduardoGonzales / 83.3.153.* / 2007-11-16 09:54
Właściwie nie powinno się komentować tego typu głupkowatych wypowiedzi pseudopatriotów. Ale pozwolę sobie na apel do teg typu "patriotów": wracajcie na drzewo gdzie wasze miejsce.
jwb / 83.24.161.* / 2007-11-16 06:49
>nie zauważyłeś że PiS jest jeszcze gorszy niż komuniści
>nie zauważyłeś że prawie wszyscy członkowie rządu kaczora to komuniści
> nie zauważyłeś że członkowie PiS to bęcfały nadęte
>nie zauważyłeś że na rękach IV płynie krew

Wiele można by tutaj napisać, ale czy Ty to zrozumiesz, Gdy jesteś brakującym ogniwem w teorii Darwina?
Krytyk / 83.21.248.* / 2007-11-15 22:54
Te, patriota, naucz się pisać prawidłowo po polsku i dopiero zabieraj głos. Cały twój tekst jest pełen prostych błędów. Taki z ciebie patriota, jak z koziej d..... trąba.
Poddany tej władzy / 83.21.101.* / 2007-11-15 21:59
Pamiętam, ze kiedyś były podawane życiorysy kandydatów na stołki w administracji państwowej i to nie ważne było regionalnej czy centralnej. Dziś wszystko jest tajemnicą. Dlaczego? Dlaczego nie mogę wiedzieć czym i jak długo zajmowali się jacyś kandydaci wybrani przez Tuska. Chcę, o wodzach, jeśli mają być moimi, wiedzieć wszystko oprócz spraw łóżkowych. Apeluję, nie wiem do kogo, aby podawać te personalia. Człowieka na świeczniku muszę znać, a nie jak do tej pory, nic nie wiem o Panu Wałęsie, choć był moim prezydentem. Dziwi mnie np to, ze nazwano jego imieniem lotnisko, może dlatego , że latał za dziewuchami, a nie szkołę, która, dla jego poziomu umysłowego, była najwyższą. Wiem, że była to szkoła podstawowa, ale nie wiem gdzie? W związku z tym, że słyszałem , że była to szkoła podstawowa w poprawczaku, co wg mnie jest bardzo możliwe, ponieważ nigdy się o niej nie mówi, a to nie jest ładnie, ze strony byłego prezydenta, przecież ta szkoła nauczyła go pisać, mimo, że czytanie nie zbyt mu wychodzi. Jeśli mam kogoś lubić i szanować, to chcę wiedzieć za co.
Ewa1 / 80.54.123.* / 2007-11-17 02:21
Przecież wszystko już jest ujawnione. Kolejny pochlebca PiSu. Ludzie czy my Poilacy w końcu kiedys bedziemy patrzyli w tym samym kierunku??? Kiedy przestaniemy krytykować siebie wzajemnie za swoje nawet wyznania polityczne. A pan Panie Kaczyński Jarosławie wstydź sie Pan. Nikt Panu nie pasuje, wszyscy są dla Pana nieodpowiedni. Zachowuje się Pan jak marudne rozwydrzone dziecko. Dam panu radę: ZAKOCHAJ SIE PAN i daj już spokój.
awa / 2007-11-15 20:39
Zapewne jedyną osobą przygotowaną do dobrego rządzenia jest tylko BYŁY premier i jego prześwietna partia.Nareszcie mamy to już za sobą i miejmy nadzieję,że już nigdy nie wróci przynajmniej pod rządami tych panów.
patriota / 83.9.81.* / 2007-11-15 22:01
ciekaw jestem co powiesz jak zacznie rządzic platforma i bedzie oddawac majątek anstwowy dla niemcow i wermachtu.
jwb / 83.24.161.* / 2007-11-16 06:52
zaczniemy odbierać majątek od Rosji, tam został po przodkach kaczorów.
Observer / 83.20.84.* / 2007-11-16 07:46
Jest tylko jeden mały problem - czy się Rosja na to zgodzi ?
jwb / 83.31.232.* / 2007-11-16 09:05
Pewnie nie. Natomiast ten "patriota" zapomniał - skąd pochodzi kaczor.
Deresz2 / 86.63.91.* / 2007-11-15 19:38
Po owocach poznamy . Nie przejmuje sie opinia Kaczyńskich bo trudno traktowac rewulucjonistów poważnie. Nie oznacza, że kupuję ten rząd w "ciemno". Rzeczywiście choćby pozycja Pawka musi niepokoić. Osobiście liczyłem na wiekszy udział naprawdę operatywnych specjalistów . Nie chce mi sie wierzyć aby gdzieś na obrzeżach PO ich nie było. Za rządów SLD z niemal zapaści gospodarczej i budżetowej ("dziura Bauca") udało się doprowadzić do wzrostu gospodarczego powyżej 5% i pozostawić kilka miliardów PISOWI do roztrwonienia w listopadzie i grudniu 2005 ropku bez obawy na przekroczenie budżetu. Tak stało sie bo SLD na najważniejsze stanowiska powołało osoby z dalekich ław partyjnych lub bezpartynych. Rząd padł za sprawą częsci partyjnych ministrów, którzy te partie powieźli. Liczyłem, że PO dokona podobnego doboru tyle, że partyjni ministrowie i wiceministrowie nie skompromitują się w co wierzę. PO ma rzeczywiście w gospodarce i w zoobowiązaniach SP podłożone bardzo niebezpieczne miny a ich rozbrojenie wymaga fachowców, którzy juz wiedzą co nalezy czynić . Jesli ta wiedza przyjdzie za 2 - 3 tala to PO zejdzie ze sceny politycznej w niesławie. Po PIS jest konieczność działań natychmiastowych bo efekty, szczególnie te gospodarcze przychodzą po 2 - 3 latach a często po 4 a nawet 5 od czasu podejmowanych działań. Nie chcę aby PO spóźniła się z działaniami bo wierzę, że one będą ale obawiam sie sytuacji, że efekty koniecznych zmian mogą konsumować jacys nowi populiści którzy za lat 4 dorwą sie w takiej sytuacji do władzy. Byloby to nader niewychowawcze dla wyborców bo wówczas oni sądziliby mylnie, że jacys socjaliści lub skrajni populiści potrafia rozwijać kraj nie czyniąc niczego poza rozdawnictwe efektów zasianych przez poprzeników. Mam nadzieje, że PO jako całość znajdzie dość woli a nadto wiedzy i kompetencji aby budować naszą przyszłość bowiem dość juz czasu zmarnował PIS.
kaczaczek / 83.9.196.* / 2007-11-15 18:46
Kaczyński zawsze posługiwał się niesprawdzalnymi pomówieniami, a nie merytorycznym osądem. To jest człowiek chory, który powinien być zbadany przez psychiatrów, a orzeczenie o stanie zdrowia podane do publicznej wiadomości, aby nigdy już nie mógł szkodzić Polsce.
analityk rządowy / 83.10.144.* / 2007-11-15 17:43
Niechże przypomnę kilka gwiazd z palety geniuszy ministerialnych rządu PiS:
1) minister rolnictwa: prof. dr hon. causa Andrzej Lepper, zastąpiony przez równie kompetentnego ex-kumpla z technikum i SO nazwiskiem Mojzesowicz (to ten rzucający mięsem w czasie pertraktacji z Reńką)
2) minister edukacji: mgr Roman Giertych (eh, szkoda gadać)
3) minister zdrowia: ex-świetny-kardiolog a totalnie pogubiony politycznie i niekompetentny urzędniczo prof. Religa
4) minister finansów: a było ich CZWORO !!! , w tym 2 razy prof. od finansów samorządowych Gilowska (zmarnowane 2 lata dla porządkowania finansów publicznych)
5) minister SWiA: mgr Dorn, specjalista od wierszyków dla dzieci i domorosły erudyta (człek podobnie jak obecnie Schetyna wybitnie nieprzygotowany do roli szefa 100tys. policjantów, ileś tam setek tysięcy strażaków, pograniczników i urzędników państwowych)
6) minister sprawiedliwości: mgr Ziobro (młody, ambitny, programowo przygotowany, 100% poparcia prezydenta i premiera, 75% zaufania społeczeństwa – lecz charakterologicznie kompletnie nie nadający się na szefa resortu)
7) minister 'karbowy': mgr Gosiewski – typowy aparatczyk bez własnego zdania, specjalność „adiutant prezesa PiS”; właściwie za co odpowiadał i brał kasę, nie wiedział nikt , nawet on sam (podobno za wyczytywanie punktów porządku obrad na wtorkowych posiedzeniach RM).
8) minister-koordynator ds. spec-służb: mgr Wasserman - chyba jeden z lepiej przygotowanych, lecz spacyfikowany przez Ziobrę, jawnie lekceważony przez szefa ABW i KW; ergo, natchnął Tuska myślą o bezsensowności utrzymywania tego stanowiska.
A kto pomni p. Aumilera (a jego poprzednika?), p. Kalatę (ta z kokiem od Leppera), ministra "od ryb" z LPR lat 28? Eh, łza się w oku kręci. Ale nie traćmy nadziei, w PO i PSL też są ambitne miernoty :))))
MSP 7 / 2007-11-16 08:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ocena osób (negatywna) tych, którzy nie wykazali się jeszcze poniważ nie mieli okazji nie jest chyba najlepsza.
Observer / 83.20.84.* / 2007-11-16 07:49
Wniosek z wywodu: Tonaldu Tusku i Schetyno - nie idżcie tą drodą...
kwas48 / 2007-11-15 17:37
Kaczyńskiego rządy za to były rewelacją. Gdybym był władczy, z Kaczyńskim, i jego ekipą, zrobiłbym przykładową lekcję przeprosin Polaków. Za chamstwo i nieudacznictwo. Zapłaciłby odpowiednią sumę za to czego sie dopuścił. Ten maluszek nigdy nie powinien się znależć w parlamencie R.P.
drzeszmordęnadaremno / 83.24.217.* / 2007-11-15 17:40
pewność byś miał - gdybyś go wcześniej, w tzw. dobrych czasach zlikwidował. A tak dzisiaj czujesz się niespełnionym "nieznanym sprawcą".
skeptic / 2007-11-16 16:21
Co to znaczy w tzw dobrych czasach?
Co to znaczy zlikwidował?
Pan imputujesz komuś swoje psychiczne urojenia.
Kup Pan sobie tremometr.
kwas48 / 2007-11-15 20:51
Nie najlepiej rozumiesz co sie wydarzyło. Ale to Twój problem. Pozdrawiam
Jarkt / 83.238.229.* / 2007-11-15 16:40
Ten rząd przez najbliższe 4 lata będzie sterował Polską. Chciałbym żeby był jak najlepszy. Niestety- kilka kluczowych resortów obejmą fatalnie dobrani ludzie. Obsadzenie Ćwiąkalskiego to skandal. Oddanie gospodarki Pawlakowi, to skandal numer 2. Polityczny dezerter Sikorski nie powinien obejmować MON-u. Schetyna nie ma ani kwalifikacji, ani potencjału intelektualnego. Żal patrzeć gdy naprawdę wartościowi ludzie (jak Zdrojewski) są spychani do trzeciej ligi.
I nie wracajcie jak pijany do płota z gadką, że za PIS-u było gorzej. Bo jakie to ma teraz znaczenie- chcecie żeby było dobrze, czy tylko ciut lepiej?
Polmoterek / 83.4.82.* / 2007-11-15 17:57
Zapodajesz tezę - podaj argumenty jak "analityk rządowy" - pierwszy post !
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy