Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Kalbud wybuduje osiedle w Swarzędzu

Kalbud wybuduje osiedle w Swarzędzu

Money.pl / 2011-09-10 17:19
Komentarze do wiadomości: Kalbud wybuduje osiedle w Swarzędzu.
Wyświetlaj:
chevron / 62.21.126.* / 2013-11-05 23:00
A ja się nad lokum tutaj zastanawiałam, jak to czytam to... ostatecznie padło na Robakowo i ardens z os. Tygrysim. Kupiliśmy a nawet po tym procesie deweloper jest miły, nawet formalności z wywozem śmieci pomaga mi załatwić, przypomną o terminach z podłączeniami mediów etc. Nie ma w tym już przecież interesu. Bardzo dobry człowiek...:)
Może nowy sąsiad? / 212.67.134.* / 2013-07-17 00:39
Witam, mam pytanie do tych, co już kupili mieszkanie wraz z miejscem w hali garażowej: jaki jest status prawny tego miejsca? czy jest to odrębna własność czy prawo do korzystania na zasadzie quoad usum?
akrobatyka / 217.98.20.* / 2011-10-06 14:21
na kalinowym zapomniał wybudować parkingów- nie wspominajac już o fontannie! Deweloper nie godny zaufannia!
igaaaaa / 85.221.202.* / 2011-09-10 17:19
beznadziejnie - klienta traktuja jak smiecia, bo jak nie ten kupi to znajdzie się inny; poza tym projekt osiedla nie posiada najważniejszych informacji o których mozna sie dowiedziec dopiero w umowie - typu urzadzenia gsm i inne na dachu budynku - jak widać deweloper ma w 4 literach nowych nabywców, którzy nie mają nic do powiedzenia w tej sprawie i nabywają mieszkanie wraz z szkodliwym bądź nie - bo o tym dowiemy się za kilkanaście lat- sąsiedztwem urzadzeń.
Klinet_niezadowolony_ / 109.173.171.* / 2013-09-30 21:06
Kupiłem mieszkanie od dewelopera Kalbud. Żałuję! Niech nikt tego nie robi. Jakość mieszkania ok, jednak stosunek do Klienta po zapłacie całości - tragedia!!!
Panie siedząc w biurach - cwaniary straszne.

Czekam ok ponad 6 miesięcy po podpisanie aktu ostatecznego i łaska straszna. Wygląda na to, że ja jestem winny za ich lenistwo i opóźnianie!
NIE POLECAM firmy KALBUD!
lalka127 / 46.175.43.* / 2014-02-28 08:36
do: Klinet_niezadowolony_

jak można odradzać zakup mieszkania na podstawie zachowania Pań z biura............... i jeszcze takie posty na forum zamieszczać.......ręce opadają napisałes ze "jakoś mieszkania ok" moze byłbys łaskawy podzielić się...? ale tak obiektywnie...?

Najnowsze wpisy