Forum Polityka, aktualnościKraj

Kamiński: Szefowie służb powołani bezprawnie

Kamiński: Szefowie służb powołani bezprawnie

Wyświetlaj:
kurt / 81.190.238.* / 2008-01-20 21:30
Prezydent zadał 8 stycznia cztery pytania w sprawie przeszłości kandydata na szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego mjr. Krzysztofa Bondaryka i nie otrzymał odpowiedzi od rządu.
Rzad powołał kandydatów nie czekając na opinie prezydenta, której być nie mogło, bo prezydent nie otrzymał informacji na temat kandydatów, o które prosił.
Rzad PO anarchizuje państwo. To jest zachowanie skandaliczne, zagrywki POdwórkowe i kiedyś Tusk zostanie za to rozliczony.
Tomasz.S. / 83.7.37.* / 2008-01-20 18:53
Dzień bez komentarza tego handlarza bazarowego, to dzień stracony. Ale chyba do czasu będzie nas karmić komentarzami na pograniczu bzdur i paranoi.
janoo55 / 2008-01-20 16:12 / Bywalec forum
to ten pan był u Pinocheta złożyć mu wyrazy uznania?
Prytek / 83.6.123.* / 2008-01-20 13:00
kazda instytucja ma miesiac nawet tak żałosna jak Kaczor i po miesiacu moze sie cmoknąć :P
marek19.53 / 83.24.37.* / 2008-01-20 13:13
No to czytajmy dokładniej:
Prezydent
zadał 8 stycznia cztery pytania w sprawie jego przeszłości
, do dziś nie uzyskał odpowiedzi.
dareg / 87.207.193.* / 2008-01-20 12:42
tydzień temu wysłałem list do tuska w sprawie obiecanej przed wyborami podwyżki -
odpowiedź (opinia) nie nadeszła, należy więc założyć, że premier się zgodził :-)
obserwator / 2008-01-20 14:17 / Tysiącznik na forum
dzisiaj nikt nie chce udzielać odpowiedzi na piśmie, jakby poczta elektroniczna wysylała nasze listy w kosmos, zatem mamy do czynienia z przedziwna demokracja, nawet wielcy tego świata lekceważa wielkich tego świata, ja jako malutki człowiek bede czekal, moze mi życia starczy zebym otrzymał odpowiedź.
janoo55 / 2008-01-20 13:28 / Bywalec forum
a ja chciałem pojechać autostradą którą tak obiecywał przed wyborami wybudować i nie mogę jej znaleźć. Jeżeli możesz to wskaż już nie 3 miliony a chociaż 500000 mieszkań które obiecał wybudować. Rozumie że jego słowo jest nic nie warte. Nienawiść stoczy ich na dno. Mali ludzie są źli bo mają serce blisko dupy.
obserwator / 2008-01-20 14:08 / Tysiącznik na forum
janoo czas ekipie rzadzącej ucieka > przedtem były ulgi zwiazane z budownictwem...dzisiaj nic nie ma tylko zostały prawa nabyte, ta ekipa ma weża w kieszeni, dla swoich rodaków figa z makiem, liczy na tych co wyjechali za granice i wracając zapłaca za swoje mieszkanko, ale bez ulg, bo za granicą placa jest wyzsza . czy to nie jest zniewalanie narodu, przedtem obietnice partyjnych działaczy, dzisiaj posłowie głosują żeby nic nie dać, zatem cudu nie bedzie. Żal mi rodakow którzy placą podatki, nic z tego nie maja, mieszkań nie przybedzie. Nawet pomysł odrolnienia dzialek rolnych w miastach zyska na znaczeniu w 2009r , ale pamiętajmu ze to był pomysł pana Aumillera z Samoobrony. PO nic nie potrafi wymyślic , wydawało że to sa ludzie z potencjalem, niestety uwiąd starczy dominuje. Ci co uwierzyli dzisiaj schowali się w kącie i nic nie mówia, bo nic nie maja do powiedzenia , samo kłamstwo, nawet dziennikarze schowali głowy w piasek i tylko kupry i wychodzą zeby słońce wypaliło znak wstydu, bo ich ziarno prawdy okazało sie nieprawdą , cudu nie bedzie.
janoo55 / 2008-01-20 16:11 / Bywalec forum
dlaczego nie piszesz o obietnicach wyborczych PIS, co wprowadzili w życie w ciągu dwóch lat, jakie mają osiągnięcia, dlaczego Religa nie reformował służby zdrowia, gdzie są autostrady, mieszkania miało być znacznie lepiej i co. Oceniasz Tuska po dwóch miesiącach a nie rozliczasz Kaczyńskiego po dwóch latach dlaczego? Ja wiem że każdy ma prawo do oceny i wydaje mu się że jest obiektywny ale liczą się w tym wypadku statystyka i fakty, a one pokazują że Wałęsa miał racje oni burzą a nie budują. To jest prawda. Czas nam wszystkim ucieka, rządowi, Tobie i mnie ale poczekajmy dwa lata i będziemy mieli skalę porównawczą.
Greeder / 213.199.198.* / 2008-01-20 17:36
Nie no, przecież PiS to dno i na nich liczyć nie można!? Prawda??? Ale PO, no oni powinni coś zrobić (podobno). Jak możesz w ogóle partię tak szlachetną (sic!) jak PO, porównywać do PiSu? I tak jej zasługi mierzyć? To jakby dokonania architekta z doświadczeniem porównywać do budowli z klocków 2 latka. POdobno...
@@@ / 195.90.107.* / 2008-01-20 13:34

Nienawiść stoczy ich na dno

Masz racje, Tusk juz stoczyl sie na dno.
janoo55 / 2008-01-20 16:57 / Bywalec forum
to pewnie Ciebie tam spotkał, he he
@@@ / 195.90.107.* / 2008-01-21 23:39
Ja popatrzylem w dol to Ciebie tam z Tuskiem widzialem

Najnowsze wpisy