Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Katastrofy ciąg dalszy

Katastrofy ciąg dalszy

Money.pl / 2008-01-22 11:13
Komentarze do wiadomości: Katastrofy ciąg dalszy.
Wyświetlaj:
Morus / 89.78.14.* / 2008-01-22 16:55
Ciekawe co panowie Emil i Łukasz myślą o swoim porannym komentarzu jak patrzą na indeksy GPW po zamknięciu.
Dziś poszedłem do PKO BP z zamiarem zakupu jednostek w PKO/CS-MiŚ, bo myślałem, że może zaszli poniżej limitu sprzedaży, to mnie wyśmiali. Twierdza, że w ostatnich dniach mieli tylko jedno umorzenie, a takich jak ja jest więcej.
Kudlaty999 / 82.177.124.* / 2008-01-22 11:13
Uspakajanie jest dobre jak sie swoim kapitalem nie rzadzi. Osoby ktore bezposrednio inweestuja juz dawno sprzedaly lub po zalozeniou -20% kapitalu. Ci ktorzy inwestuja przez fundusze niestety maja maechanizm bezwladnosci zafundowany przez TFI i ich regulaminy.
Tak czy owak to jest tylko preludium do znizek nawet jak bedzie korekta spadkow.
OF / 193.109.115.* / 2008-01-22 13:10
Kudlaty - Tez tak uwazam. Dzis wykozystalem lekkie ocieplenie i sprzedalem resztę akcji (MiS). Myslę ze jedyne racjonalne zachowanie obecnie to poczekać jakieś 2 tygodnie na rozwój sytuacji. Emocje nie pomagają i jeśli ktoś trzyma akcje w nadziei że będzie korekta wzrostowa to w raczej powinien wykorzystywać każdą okazję na sprzedaż, jeśli liczy na odwrócenie trendu to w perspektywie 6 miesięcy nie powinien sprzedawać akcji.
optymistka / 83.4.232.* / 2008-01-22 15:41
LUDZIE W PANICE- TAK WY, DO WAS MóWIę. SAMI NAPEDZACIE Tę BESSE. Im wiecej takich o słabych nerwach sprzedaje tym bessa będzie sie dobrze miała. Wiadomo chyba nawet niedouczonym, ze giełda to nie miejsce na krótkoterminowe "lokaty". Co robią na giełdzie wszyscy ci co tylko akceptowali hossę a bessy to juz nie /co prawda bessa jest be / ?!!!!!
Przecież w bessie raczej się kupuje a nie sprzedaje / na zasadzie krew sie leje na parkiecie- kupuj !/. Ja dziś kupiłam PKO Bp- liczę ze taniej już nie będzie. A akcje z lipca zeszłego roku trzymam, w końcu sie odbiją. Na razie mam "wirtualną stratę" a jak sprzedam teraz to będę miała realną. LUDZIE- BEZ PANIKI. Takimi jak wy w panice giełda sie żywi !!!!
Sztywny / 83.14.58.* / 2008-01-22 16:15
Ma rację
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy