Forum Polityka, aktualnościKraj

Katyń nie jest winą Rosji. Trybunał w Strasburgu

Katyń nie jest winą Rosji. Trybunał w Strasburgu

Wyświetlaj:
ździcho / 62.244.157.* / 2012-04-13 08:25
Czy choć jedna osoba tocząca pianę poniżej przeczytała ten artykuł, czy jedynie sam nagłówek? Po za tym wiemy doskonale, że zbrodni katyńskiej dokonały władze ZSRR i pamiętamy doskonale, ze ZSRR rozpadł się w 1989 roku. W tej sytuacji jeżeli Rosja chce brać winę na siebie, to proszę bardzo, ale jak nie chce, to nie musi i to jest jej prawo. Narodowość nie ma nic do rzeczy. Gdyby było inaczej, to za Katyń należałoby ukarać WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU ludzi narodowości rosyjskiej z noworodkami włącznie. W tej sytuacji kto ma ponieść karę za winę Stalina? Putin?
więc nie p****ol! / 81.210.19.* / 2012-04-16 08:57
"ździchu"! Nie fanzol! Żeby nie powiedzieć dosadniej! Na tej samej zasadzie Niemcy mogliby nie ponosić odpowiedzialności za swoich nazistów! Mimo to PŁACĄ odszkodowania za swoich zbrodniarzy. Czy dlatego, że mają inne standardy kulturowe, zaś "azjaci" mają inne?
@@@ / 89.68.238.* / 2012-04-13 11:27
Co ty za bzdury wypisujesz.
Slyszales cos o ciaglosci prawa?
Dzisiejsza Rosja jest prawnym spadkobierca wszystkiego co sie dzialo w ZSRR. Na mocy prawa przejmuje wszystkie prawa i obowiazki ZSRR.
Zaraz nm tu napiszesz ze Niemcy nie sa odpowiedzialne za IIWS bo wtedy to byla III Rzesza a dzisiaj to sa demokratyczne Niemcy.
Idz do szkoly i naucz sie wreszcie historii bo to twoje spanie na lekcjach widac w tekstach ktore tu wypisujesz.
to na tyle / 80.53.54.* / 2012-04-13 10:38
Ździchu Tu nie chodzi o to aby obwiniać aktualnie żyjących ludzi, tu chodzi o to aby nie twierdzić, że coś takiego nie miało miejsca, a my jesteśmy kłamcami. Ktoś tego dokonał a osoby które tego dokonały są rozgrzeszane i uniewinniane , a często uznawane za bohaterów Dokumenty dotyczące tamtych wydarzeń są ukrywane przez aktualnie żyjących którzy z powodu swojej postawy stają po stronie tych którzy to wykonywali. To jest proste i nie trzeba obrażać innych twierdzeniem - czy choć jedna osoba przeczytała artykuł -
ździcho / 62.244.157.* / 2012-04-13 10:46

osoby które tego dokonały są rozgrzeszane i uniewinniane , a często uznawane za bohaterów

Dokładnie jestem tego samego zdania. Winni się wykruszają, bo to już starzy ludzie, a główny winny Dżugaszwili już nie żyje.
obrażać innych twierdzeniem - czy choć jedna osoba przeczytała

Obrażać? A jak pytasz dziecko, czy myło ręce przed jedzeniem, to też jest obraźliwe?
piotr126 / 81.219.162.* / 2012-04-12 21:12
wyglada na to że to murzyni napadli na polskę w 1939 roku a nastepnie wybili jeńców ile razy trzeba polaków kopnąć w tyłek żeby zrozumieli że wrogow mają po obu stronach to historia powinna być nauczycielką a nie głupia nadzieja że tym razem będzie inaczej
ździcho / 62.244.157.* / 2012-04-13 08:31

ile razy trzeba polaków kopnąć w tyłek żeby zrozumieli że
wrogow mają po obu stronach

Wcale nie trzeba kopać, bo tu jest wszystko ok. Dla Polaków wrogami są wszystkie kraje świata, bo taka jest polska tradycja.
to historia powinna być nauczycielką

oczywiście historia Polski...(no bo jakażby inna?)
szach / 62.233.250.* / 2012-04-12 18:46
Ręce opadają. Szlag mnie zaraz trafi. Żygać mi się chce.Jedyna sprawiedliwość to chyba na cmentarzu.
Nowy Kraj / 80.53.54.* / 2012-04-12 13:34
Czy ktoś z Polaków chce jeszcze jakąś sprawę wnieść do Strasburga szukając tam prawdy?
Jaka jest prawda ? jest bardzo prosta więc należy ją wykorzystać tzn
Za mord na ludności polskiej w Katyniu odpowiada Związek Radziecki nie Rosjanie
Za drugą Wojnę Światową - naziści nie Niemcy
Więc wszystkie błędy polaków zawarte w historii za które teraz musimy jako społeczeństwo płacić i się ich wstydzić wymażmy jednym zabiegiem...Od np 1 czerwca 2012 roku nasz kraj zmienia nazwę na np Słowianie lub BleBle lub Jasny Ogień Zbawienia trochę zmian w konstytucji i wszyscy czekający na odzyskanie mienia, kościół i jego zagrabione tereny , oskarżanie ciągłe stawiane przez żydów że to Polacy to byli ci najgorsi na świecie itp itd i to wszystko załatwiamy za jednym razem .....to nie my za to odpowiadamy to byli Polacy , Ci źli Polacy my teraz nazywamy się BleBle i nie jesteśmy spadkobiercami tych okropnych Polaków pokonaliśmy ich w wonie domowej i teraz jest to nasz nowy Kraj.
Dlaczego nie zacząć od początku i zamiast się dawać ... to ich elegancko i z wdziękiem wyr........
Na bezsilność, głupotę taka moja inicjatywa
xangelo / 194.9.66.* / 2012-04-12 17:24
Zgadzam się w 100%. Kiedyś na forum kłóciłem się z jednym ****** Niemcem, który po tym, jak mu zarzuciłem że jego rodacy palili żywcem niewinnych ludzi - odpowiedział mi "Nie Niemcy, tylko naziści!". Wygląda na to, że naziści są z Marsa. a NKWD i Sowieci z Księżyca.
ździcho / 62.244.157.* / 2012-04-13 08:51

odpowiedział mi "Nie Niemcy, tylko
naziści!"

Dobrze odpowiedział. Postawił Ci się, gdy zacząłeś generalizować. To nie CAŁY naród niemiecki żywcem palił Polaków, tylko naziści niemieccy. Naziści niemieccy palili też żywcem niewinnych ludzi narodowości niemieckiej.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-04-13 11:30

Naziści niemieccy

No i napisales.
Wg ciebie to nie Nemcy wywolali IIWS tylko nazisci.
Brednie wypisywane przez gazety rodzaju GWyborczego zadomowily sie w twojej glowie na dobre.
Tych nazisow do wladzy w Niemczech wg ciebie wybrali marsjanie?
max kolanko / 164.127.183.* / 2012-04-12 13:29
to chyba Chińczyków a Holokaust Apaczów
martin833 / 87.101.65.* / 2012-04-12 13:03
To tylko pokazuje że urzędasy w Strasburgu trzęsą portkami przed Ruskimi
Amor patriae nostra lex / 94.42.189.* / 2012-04-12 11:07
kończy sie świat marzeń, zaczyna się dramat uczciwych
rjynqu4oi / 83.28.12.* / 2012-04-12 10:00
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? krzywizna czasoprzestrzeni.
jacek12ed / 83.27.145.* / 2012-04-12 09:51
Śmiech na sali. Za to Polska odpowiada za zagrabione mienie Żydom przez Niemców i Rosjan wiec będziemy teraz płacić.

Najnowsze wpisy