Kawasaki J300

lelumpolelum / 2014-08-30 21:40
Niedawno dowiedziałem się, że Kawasaki do swojej oferty wprowadziło skuter J300. Cena powala. Ciekawy jestem, jaka jest różnica między tym Kawasaki a jakimś tańszym skuterem?
Wyświetlaj:
Kira660 / 83.30.150.* / 2014-10-31 21:17
Warto jest wydać te kilka tysięcy więcej i mieć niezawodny sprzęt. No poza tym Kawasaki J300 ma większą moc, niż te skuterki marketowe.
TataMuminek / 93.154.164.* / 2014-09-24 13:13
Kiedyś ktoś fajnie napisał, że różnica jest taka jak między Mercedesem a Daewoo. Skuter od Kawasaki to prawdziwa maszyna, a nie jakiś chiński badziew, który rozwali Ci się za kilka tygodni. To są dobre części, nowoczesne technologie, komfort jazdy, efektowny design - wymieniać mogę długo. Poza tym Tobie wydaję się, że skuter J300 jest drogi, zerknij sobie do katalogu BMW, gdzie masz skutery za 40 koła.
lelumpolelum / 2014-09-28 00:13
Podoba mi się to porównanie Mercedesa do Daewoo :) O tej cenie pisałem tylko w porównaniu to tej chińszczyzny. Jest różnica między tysiącem a kilkunastoma, sam przyznasz. Wiem, że w ogóle nie ma porównania między takimi chińskimi zabawkami, a solidną kawą. Poza tym poczytałem trochę wpisów na różnych forach, trochę artykułów na stronach motoryzacyjnych. Powiem, że jestem pozytywnie zdziwiony. Chyba nie trafiłem jeszcze na kogoś, kto by negatywnie się o Kawasaki J300 wypowiadał.

Najnowsze wpisy