Forum Forum finansoweKredyty

kb24.pl i historia spłaty kredytu

kb24.pl i historia spłaty kredytu

klient_KB24 / 212.160.103.* / 2009-02-04 08:09
Witam,
Właśnie zorientowałem się, że historia spłaty kredytu hipotecznego CHF w serwisie kb24.pl (Kredyt Banku) nijak się ma do faktycznych kwot pobranych z rachunku. Kwoty prezentowane w historii spłaty są o kilkadziesiąt zł mniejsze niż faktyczne potrącenia.
Jak dowiedziałem się dzwoniąc na infolinię, wynika to z tego że do obliczenia kwoty w historii brany jest średni kurs CHF, a nie jak przy spłacie kurs sprzedaży.
Nie chodzi mi tutaj o różnice kursowe, bo to jest jasne. Chodzi mi o faktyczną historię spłaty kredytu, której w tym serwisie nie mogę sprawdzić ( dodam, że historia przelewów z rachunku jest przechowywana tylko przez 6m).
Rozwiązania są takie:
- zapisywanie przelewów z rachunku :)
- przechowywanie wyciągów bankowych
- wydrukowanie historii spłaty w odziale KB ( oczywiście odpłatnie)
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
kasia,,,,, / 79.190.128.* / 2009-02-11 10:47
Tez to zauważyłam! Do tego w moim przypadku po obniżeniu oprocentowania o 1 %wynikającego z założenia hipoteki otrzymałam nowy harmonogram rat... Tylko nie wiem po jaką cholerę bo niczym on się nie różni od starego. Wysokośc raty w CHF jest identyczna jak przy zwiększonym oprocentowaniu. Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego? Pani w banku powiedziała że mam sie nie martwić bo pewnie w przyszłym miesiącu juz mi dobrze naliczą.... A co mnie obchodzi za miesiąc?? Skoro mam nizsze % to chcę mniej zapłacić. Chyba logiczne. Mam płacic już 4-tą z kolei podwyższona ratę bo maja opóźnienia...? Nie rozumiem. Wysłałam pismo o wyjaśnienie...ale bóg raczy wiedzieć czy dostanę odpowiedz. A ratę i tak muszę zapłacić wyższą....
madafaka open fin. / 94.42.34.* / 2009-02-10 19:59
a jaki problem raz na pol roku sobie rabnac tylko ta splate? chyba zaden! ;)

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: