KERNEL

skomentuj
Kazik wiecie skad / 2014-05-27 21:28
Komentarze na temat spółki KERNEL
Kazik wiecie skad / 2014-05-27 21:54 / Tysiącznik na forum
Rozchmurzyło się nad ukraińską spółką.
Szkoda ,że w momencie kiedy kurs ma okazję powalczyć o wybicie z widocznego od 2013 roku kanału spadkowego jest "trochę przegrzany" i pojawia się problem z pokonaniem nieszczęsnego trendu.
Jednak wyobraziłem sobie pewny zbieg wydarzeń jaki może nastąpić.
Otóż spółka odzyskując swoją "atrakcyjność" po względnym ustabilizowania się sytuacji na Ukrainie może być na celowniku paru grubszych portfeli.
Moment w jakim obecnie się znajduje to walka z wybiciem ale niestety wskaźniki pokazują pewne przegrzanie , więc z technicznego punktu widzenia wskazane jest chwilowe "wycofanie" pozycji.
No właśnie!
Kiedy jest najdogodniejszy moment dla grubego portfela na zakup większej ilości akcji jak nie w momencie kiedy to spora część rynku patrząc na AT zechce wycofać się na kilka sesji ?
Gdybym to ja miał chęć na zakup akcji i posiadał spory kapitał , to właśnie teraz bym zebrał wszystko co będzie wychodzić z rynku.
Oczywiście głowy odciąć nie dam ,że ten scenariusz się zrealizuje na najbliższych sesjach...
...ale kto wie? kto wie?:)))
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy