Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
wrota wyobrażni / 2008-03-17 16:49 / portfel / Poznań na +
Pietroo widziałeś kompap taki dzień a +1 wielton -1,31 bez paniki sanwil-pda cena robi się naprawdę bardzo atrakcyjna jutro może będzie 008 dzisiaj sprzedałem po 0,10 i ustawiony jestem na 0,08 oponeo klasa sama w sobie .Apropo utraty portfela zapisz sobie jeśli kupisz jakieś akcje cene przy której sprzedasz jeśli spadnie do tej ceny nie kombinój sprzedawaj CHROŃ KAPITAŁ NIE UŚREDNIAJ to jeden z większych błędów.
pietroo / 2008-03-17 20:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki, widzę jak lecą mi pieniądze....
szlag mnie trafia przez to
wrota wyobrażni / 2008-03-17 20:29 / portfel / Poznań na +
Nie martw się będzie lepiej dołek już blisko
wrota wyobrażni / 2008-03-17 20:32 / portfel / Poznań na +
Na swoim portfelu wpisałem 10 zasad których się nauczyłem przez pół roku może tez podzielisz się swoją więdzą.
pietroo / 2008-03-17 21:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ok, zaraz poczytam i coś napiszę :-)
wrota wyobrażni / 2008-03-19 19:21 / portfel / Poznań na +
Amerykanie teraz wiedzą że mają dwa dni przewagi bo piątek i poniedziałek w europie giełda nie działa czyli dzisiaj czerwono a jutro futures w stanach -3% całe janki jeśli będą na czerwono moim zdaniem dobrze jeśli na zielono miałbym mieszane odczucia będą ściemniać moim zdaniem
wrota wyobrażni / 2008-03-14 17:55 / portfel / Poznań na +
Jako że cię pietro lubie powiem tobie tak na forum mało ludzi ma chęci komukolwiek pomóc dlatego po małej edukacji polecam tobie do rozwarzenia wielton przyczepy w bumie budowlanym napewno będą potrzebne ,inwestorsfiz najlepszy fund nie ma lepszego ,sanwil-pda po 0,10 co prawda groszówka ale to nie fon ,i perełka nikt o niej nie mówi i dobrze kompap kupuj małym pakiecikiem oczywiście przeanalizuj wcześniej czy warto wedłóg ciebie pozdrawiam. życzliwy znajomy to tylko takie podpowiedzi zobacz ile byś miał z 10000 gdyby te spólki posiadał od 1 .01 .2008 w czasie największych spadków
wrota wyobrażni / 2008-03-14 17:56 / portfel / Poznań na +
A hawe - pda sprzedane 15% zysku tylko że liczyłem na więcej.
pietroo / 2008-03-14 18:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj,
wielkie dzięki za rady, cieszę się takimi wpisami :-)) jesteś poprostu gość :-)
muszę to wszystko rozważyć, ponar dał mi mocno po kieszeni, cały czas mnie męczy jak widzę jak spada, dałem ciała też na mewie, myśłałem, że może uda się choć wyjść na swoje, ale nic z tego....
wszytskie Twoje rady przemyślę, będę miał chyba niedługo zastrzyk gotówki, może coś się zainwestuje
pozdrawiam i życze Ci mnóstwo zarobionej kasy
wrota wyobrażni / 2008-03-14 18:30 / portfel / Poznań na +
zobacz kto jest klijentem firmy kompap i spróbuj kupić szybko nie da rady nikt o tej firmie nie mówi i bardzo dobrze
pietroo / 2008-03-14 20:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ok :-))
też na nią polujesz?
wrota wyobrażni / 2008-03-15 12:00 / portfel / Poznań na +
Już ją mam ale dokupie jeszcze widziałeś jakich mają klijentów PZU,WARTA ,GETIN BANK' BANK ŚLĄSKI ,NBP,PKP,POLFA-KUTNO,ROSSMAN,AUCHAN,POCZTA POLSKA,POLOMARKET,SPOŁEM,RUCH,THOMSON,PHILIPS,POLFARMA,a to tylko mała firma o małej kapitalizacji o której nikt nie piszę wszyscy cichosza nie robią co chwile emisji nowych akcji i nie piszą bajek w komunikatach giełdowych bo nie muszą inwestują i odkładają pieniądze na lokatach skupój po 9,30 powoli najlepiej po świętach jak się wyjaśni to i owo wiadomo gdzie.Jeśli przeczyta to więcej osób to pewnie podbiją kurs przeczekaj obecnie nie warto się spieszyć
pietroo / 2008-03-15 16:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ok, dziękuję za rady. Zrobię jak mówisz.
Nawet nie wiem jak masz na imię.
Piotrek
wrota wyobrażni / 2008-03-15 16:50 / portfel / Poznań na +
Przemek kiedyś jako że bywałem na meczach Barcelony miałem ksywke w szkole Barcelona no ale teraz rodzina warzniejsza pozdrawiam
wrota wyobrażni / 2008-03-15 17:02 / portfel / Poznań na +
Zobacz wszyscy piszą o bumie budowlanym i euro 2012 i naganiają na spółki budowlane ale wokół tej branży kręci się wiele firm pośrednich które na tym napewno zarobią np wielton zobacz ostatnie komunikaty i popytaj kierowców o opinie o tych naczepach oczywiście pośpiech nie wskazany Big pisze że stany dadzą rade a ja uwarzam że pieprznie i to tak że chej wig20 i banki ryzykowny interes jak tam ogłosi niewypłacalność jeszcze jeden bank to bój się Boga wszystkie polecą istny armagedon o dolarze nie spomne codziennie karmią stany nas informacjami że będzie dobrze niebiędzie bo coraz mniej ludzi im wierzy .Ja zostawiam kompap i wielton sanwil będę się starał sprzedać po 0,11 investors jeszcze nie wiem .W przyszłym tygodniu wiele informacji ze stanów obstawiam że będą dobre ale nie koniecznie prawdziwe
wrota wyobrażni / 2008-03-15 17:03 / portfel / Poznań na +
wielkanoc będzie kluczowa
pietroo / 2008-03-15 17:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Masz rację, też myślę, że jeszcze będzie jeden porządny spadek.
A Barcelonę lubię od małego. Nigdy jeszcze nie byłem na ich meczu, ale kiedyś mam nadzieję. Za to wczęsniej często bywałem na meczach Legii. Myślę, że nie masz mi tego za złe? Wiem, że kibice Lecha i Legii bardzo się nie lubią.
pietroo / 2008-03-15 17:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Miło Cię poznać Przemku.
pietroo / 2008-03-15 17:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powiedz co byś sprzedał z mojego portfela? Nawet ze stratą.
wrota wyobrażni / 2008-03-17 11:06 / portfel / Poznań na +
Uwarzał bym na Milenium dobre wyniki wskażniki itp ale pamiętaj że jak w stanach padnie jeszcze jeden bank i ludzie rószą po swoje oszczędności nie będą pytać o wskażniki notowania itp w niedziele w stanach zebrał się fed wyobraż sobie jak powarzna sytuacja tam mósi być wygląda to coraz gorzej
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-18 09:04
Dzien dobry....przepraszam,ze sie wtrace mialem Milenium do niedawna ,zakupione po 7.55
zeszlo poznizej 7 ,jakims cudem na ktoryms z fixingow podbijali mwig do gory i sie sprzedal
cos kolo 7.80,jego trzeba polowac kolo 7 zeta...a mysle,ze moze byc taniej...
Bre wlasnie przelamalo ostatni dolek...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-18 09:10
Jeszcze cos dodam....pare dni temu zakupilem po raz pierwszy bank Slaski po 516...niby w dolku,rekomendacja kupuj -cena docelowa bodajrze 860?cos w tym stylu...wczoraj sprzedalem po 514,nie chcieli kupowac,minima na spolce a tu nie ma komu brac...zle to wyglada.

ps.Piotrek nie tylko Ty jestes w plecy...pozdr.
pietroo / 2008-03-18 17:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widzę, że jest nas kilku co mamy nieźle w plecy. Trzymajmy się razem.
Pozdrawiam
needle / 2008-02-14 02:23 / Bez rangi
3XP
pilnuj portfela pietroo
TOMOK / 2008-02-04 17:47 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
jak jest?
czas...czas..czas...będzie ok
Trzymaj się :-)

Pozdrawiam
pietroo / 2008-02-04 18:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj,
na razie jest tak jak było czyli źle.... ale czekam cierpliwie na poprawę, na coś co to wszystko zmieni
trzymaj za mnie kciuki
pozdrawiam
p.s. do giełdy podchodzę ostatnio z jakimś dystansem, nie działam juz pod wpływem chwili, wolę poczekać na jakieś większe spadki
ppprzemo / 2008-01-23 14:46 / Uznany Gracz Giełdowy
nie za wcześnie?
naprawdę dobrze Ci życzę...
TOMOK / 2008-01-10 19:03 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
2007-11-04 12:22:34 | *.*.*.* | TOMOK [ Portfel ] [ Dziecko forum ]
Witaj
Dzisiaj pół nocy śniły mi się notowania...głównie krany...chyba choroba jajaś jej
hihi
A poważnie zaryzykowałem i obkupiłem się nimi...
Procentowo zysk spadł...uznałem albo zarobię na tym albo...nie stracę...jak poleci
sprzedam cóż...
Nie udzilę Ci rad bom marny inwestor ale będe zaglądał
Pozdrawiam
skomentuj zgłoś do usunięcia

2007-11-04 20:17:16 | *.*.*.* | pietroo [ Portfel ] [ FC Barcelona the best ]
Miło mi będzie. Jesli jeszcze krany utrzymają się na tym samym poziomie cenowym
dokupię. Jeśli nie, też będę się cieszył zyskiem.
Mam nadzieję na 3 zł na nich w niedługim czasie.
Pozdrawiam


No to zobacz pietroo jak żeśmy zarobili...
Pozdrawiam ciepło
TOMOK / 2008-01-10 19:04 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Jak to skomentować?
Nazwę to tak...niekonsekwencja...grzech...mój na pewno.
Pozdrawiam
prol / 2008-01-10 18:54 / portfel / Młody Leszczu
witaj kolego i jak nowy rok jakies nowe koncepcje ??
michoo / 2008-01-08 21:49 / portfel / "Hakuna Matata"
Hej Pietro!
Jakby co wyplułem dzisiaj podpaski. Jakoś kiepsko mi wyglądają ostatnio a przebudowuję portfello, więc kasa potrzebna ;)
Trzym się i pozdrawiam.
needle / 2007-11-29 10:50 / Bez rangi
zajrzałem
przeczytałem wszystko
...i poszedłem dalej
pietroo / 2007-11-29 10:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i nic od siebie nie napisałaś?
ppprzemo / 2007-11-28 09:36 / Uznany Gracz Giełdowy
zastanawiałeś się nad:
- cięciem strat?
- realizacją zysku?

jeśli nie to polecam. na funduszu akcyjnym posiadanym od tak długiego czasu 9% to... mało. na niektórych akcjach mogłeś próbować ciąć straty w odpowiednim czasie. trzymasz też kilka takich, które w niedługim czasie mocno spadną...
zastanów się proszę nad swoją strategią.

Pozdrawiam.
pietroo / 2007-11-15 16:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj znowu spadki. Ale jakie!!!!!!
Jedyny dzisiaj plus to, że udało mi się uciec rano z Toory po 3.30. Drugim plusem jest to, że udało mi sie kupić STX najpierw po 3.72, a później po 3.37 zł i dzięki temu obniżyłem średnią jego zakupu.
Może dalej już nie będzie takich spadków. Kiedy wreszcie zaczną się kilkudniowe wzrosty?
pietroo / 2007-11-04 08:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam,
może ktoś się wpisze ze swoim komentarzem?
pozdrawiam
TOMOK / 2007-11-04 12:22 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Witaj
Dzisiaj pół nocy śniły mi się notowania...głównie krany...chyba choroba jajaś jej hihi
A poważnie zaryzykowałem i obkupiłem się nimi...
Procentowo zysk spadł...uznałem albo zarobię na tym albo...nie stracę...jak poleci sprzedam cóż...
Nie udzilę Ci rad bom marny inwestor ale będe zaglądał
Pozdrawiam
pietroo / 2007-11-04 20:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Miło mi będzie. Jesli jeszcze krany utrzymają się na tym samym poziomie cenowym dokupię. Jeśli nie, też będę się cieszył zyskiem.
Mam nadzieję na 3 zł na nich w niedługim czasie.
Pozdrawiam
pietroo / 2007-09-19 08:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Ślicznooka,
Rzeczywiście mam ich 10. To są moje zakupy jeszcze sprzed kilku miesięcy, gdy dopiero zaczynałem. Dzisiaj gdy troszkę liznąłem giełdy, również dzięki Tobie, mam jakieś blade pojęcie co kupić, a czego nie. Ale mam nadzieję zredukować ich ilość już dzisiaj, bo pewnie będzie duży up w górę. Na niektórych jestem tylko kilka procent do tyłu, więc czekam aż wyjdę na swoje. I zaczynam budowę portfela od nowa.
Mam kilka typów do kupna np.MSZ, Pep, Petrol, tylko czekam na jakiś sygnał do zakupów.
Pozdrawiam i dalej liczę na Twoje podpowiedzi, z którymi bardzo się liczę.
Piotrek
ślicznooka / 2007-09-19 08:35 / Uznany gracz giełdowy
hej Piotrek, też mam kilka firm które będę sprzedawała niebawem, nie wiem czy dzisiaj, poczekam aż wig20 podejdzie powyżej 3800ptk. Dobre spółki wybrałeś, teraz trzeba będzie czekać, by wejść po jak najlepszych cenach, Pepa kupiłam już teraz ale będę redukować i też polować taniej. A MSZ to MSZ, zdziwię się jeśli spadnie poniżej 10 zł... w każdym razie teraz sobie spokojnie poczekamy... i pilnuj mnie jakbym chciała za wcześnie kupować:-))
pozdrowienia
pietroo / 2007-09-19 08:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ok, pilnujmy się nawzajem.
Pep powinien zejść po poziomu około 34zł, wtedy wskakuję w niego, a MSZ nawet poniżej 11 zł. Kiedyś pisałaś też o IBS, też mnie kusi. Chyba będzie można na nim zarobić.
ślicznooka / 2007-09-19 08:51 / Uznany gracz giełdowy
właśnie z IBS nie wiem jak ustawić się na wejście.... trzeba będzie obserwować.
pietroo / 2007-09-19 09:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myślę, że poniżej 1.35, on oscyluje w widełkach 1.33-1.4
ślicznooka / 2007-09-18 22:34 / Uznany gracz giełdowy
witaj Pietroo,
naprawdę masz w portfelu 10 spółek? czy robisz zestawienie co by było gdybyś nie ciął strat?
pozdrowienia
pietroo / 2007-08-29 16:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam,

Czekam na komentarze na temat mojego portfela.
Pozdrawiam
Vale / 2007-08-30 13:55
Witaj, widze ze dzisiaj nie za dobry dzien dla Ciebie - Toora i Elektroex.
pietroo / 2007-08-30 14:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wiem, myslałem, że jeszcze skoczą w górę.....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy