Forum

Komentarze użytkownika "warren buffet"

warren buffet / 2010-08-31 14:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
i mamy to co mamy.... ale to jest 1% kobiet. inne nie chcą zjeżdzać do kopalni i dalej chcą zeby im drzwi otwierano.

tylko ten 1% chce zmusić pozostałe do takiego myslenia. to sie nie uda... a w wynagrodzeniach nie bedzie nigdy równości, bo to nie facet rodzi dzieci tylko kobieta.

to wlasnie przez waszą ambicje, społeczeństwa wymierają... ale skutki na szczescie tego dotkną nie mężczyzn, ale mezczyzn i kobiet
warren buffet / 2010-08-31 14:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to wrócmy do niego...
warren buffet / 2010-08-31 14:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niebawem feministki nam na łeb wejdą....
warren buffet / 2010-08-31 13:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zapytaj babci czy pracowała na 15 etatach, bo nie było co jeść....

zapytaj babci czy dzieci jej wychowywała niania, żłobek czy przedszkole... zapytaj... to ci powie

Re: GPW: Inwestorów trudno będzie nakłonić do zakupów

warren buffet / 2010-08-31 13:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
brydzia widze zes za pisem twardo,

ja sie pytam gdzie był PIS jak mozna bylo PZU sprywatyzowac po 900 zł ?
gdzie byl jak mozna bylo taurona po 20 zeta wypchnąć ??

ano bawił sie z lepperem w dochodzeniem co jest układ a co nie
warren buffet / 2010-08-31 13:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czy piwo mozna dawac nastolatkom w szkołach ? halo, nie tedy droga...

a czy nastolatkowie umierają od piwa ? a jesli tak, gdzie sa rodzice ?
warren buffet / 2010-08-31 13:34 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kiedy tata by dostał 5000 brutto jako netto a nie 5000 brutto a 3000 netto, uwierz mi, ze szli by wszyscy
warren buffet / 2010-08-31 13:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zakaż picia wódki - to wódka będzie sie lać podziemiami.

zakaż ludziom nie bakać - i tak bakają. dlaczego omijac budżet ?

Re: GPW: Inwestorów trudno będzie nakłonić do zakupów

warren buffet / 2010-08-31 13:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

2010-08-31 13:18:40 | szymon [ Uznany Gracz Giełdowy ]
taka osoba jedzie na socjalu, spi na ulicach,
trzeba ja zabierac na izbe wytrzezwien, ewentulanie
do szpitali...choruje czesciej niz inna. Nie
pracuje, nie placi podatkow...

noż o tym ciągle mowa :) zlikwidować socjal do minimum i będzie sie leczył za swoje, trzeźwiał za swoje. a nie moje czy twoje.... o tym ciągle mowa :)

dlaczego zakazujesz komus skoku z 10 piętra.... przecież to strata dla społeczeństwa. Faktycznie - jak jest po darmowych studiach to sie wyuczył na nasz koszt i skoczył.

jak sie wyuczy na swoj koszt i skoczy - jego strata, jego wola.... heloooo
warren buffet / 2010-08-31 13:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
historia pokazuje co innego, nic nie trzeba snuć
warren buffet / 2010-08-31 13:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a w polsce nie wiedza ? w polsce nie ma mam 13 letnich ?

a wiesz czego to jest zasługa ? że nie ma mamy w domu, tylko pracuje na 15 etatach. bo mąż tylko na 20-stu i nie wydalają finansowo.... nie ma rodziców i sie szerzy narkomania, dziecku nie mozna dac klapsa bo herest grozi.... mnie mama waliła i czuje sie swietnie...

absurd

niech wymusla jeszcze 300 rodzajów adhd i huhają na dzieci
warren buffet / 2010-08-31 13:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

pewnie ze moge palic 10 paczek fajek dziennie i pic litr
wody.. moja sprawa... tylko ze spoleczenstwo za to
placi...

za co płaci ja sie pytam ?
warren buffet / 2010-08-31 13:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jako osoba młoda już pokazujesz jak jestes tym systemem przesiąkniety. to co ma powiedziec babcia stara ? ano ona juz pogladów nie zmieni. tylko nie wie, ze mickiewicz czy słowacki szli do apteki i sobie to kupowali legalnie. skleroza nie boli. i wszystko bylo ok :)

poza tym, o kogo ty sie martwisz ? czy holandia upadła ?
no to jak to jest tak szkodliwe to:

zakazać pić wódki. mozesz pić 10 litrów dziennie ? mozesz. pijesz ? nie wiem - twoja wola. martwisz sie o sąsiada czy pije ? paranoja

zakazac palic fajki. mozesz palic 1 dziennie ? mozesz. mozesz tez 10 paczek. ktos ci zakazuje ? nie

zakazac przemysłu motoryzacyjnego. cofnąć sie do karet. zatruwają nam srodowisko - mozna szybciej umrzeć.

zakazać patrzec na tv - długotrwałe oglądanie uszkadza wzrok...

długa ma być ta lista ?

zasada jest prosta: chcącemu nie dzieje sie krzywda. wiesz ze narkotyki szkodzą, nie zażywaj ich albo rób to z głową...

może zakazać skakania z 10 piętra ? dobrze wiadomo co sie stanie. ale moze ktos chce przetestowac, moze podważyć prawo grawitacji. chcesz mu bronic ? co to socjalizm ?

powiesz: spadnie i zabije sie...

ja powiem: jego wola... za wolną Polske umierali nasi dziadkowie a nie za niewolnictwo

Re: GPW: Inwestorów trudno będzie nakłonić do zakupów

warren buffet / 2010-08-31 13:01 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

2010-08-31 12:54:43 | szymon [ Uznany Gracz Giełdowy ]
ja jestem przeciwny legalizacji narkotykow... to
zniszczy wielu ludzi.... zawsze latwo dostepny towar
powoduje ze wiecej ludzi go uzywa...a koszty leczenia
sa ogromne.,
Natomiast lafiryndy, jak sa zdrowe to moga miec kasy
fiskalne :)



0
2010-08-31 12:56:56 | warren buffet [ Ł_UGG_asz ]
w takim razie, do licha, dlaczego papierosy i wódka
jeszcze są na półkach sklepowych. poprostu nie
wierze..... przeciez ty nie masz 70 lat...




0
2010-08-31 12:58:11 | szymon [ Uznany Gracz Giełdowy ]
i to jest bardzo zle...
warren buffet / 2010-08-31 12:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niedawno czytalem czym jezdza politycy.... zaden nie jest patriotą, zaden nie mial poloneza

Najnowsze wpisy