Forum Forum motoryzacyjneUżywane

komisy samochodowe kraków

komisy samochodowe kraków

drogg / 2011-12-22 10:35
chcę kupić samochód, w grę wchodzi tylko używany, zacząłem przeglądać ogłoszenia z różnym komisów, ale nie wiem który komis jest naprawdę dobry, z których byliście zadowoleni?
Wyświetlaj:
Gość752669 / 83.4.54.* / 2015-11-13 18:06
Ostrzegam przed nieuczciwym komisem samochodowym EUROCARS DARIUSZ ZABIEGAŁA Mierzęcice, Wolności 9; Pyrzowice, Kolejowa 13 (przy drodze Siewierz-Tarnowskie Góry, woj. Śląskie). Początkowo wlaściciel przyjmuje reklamację telefonicznie i zobowiązuje się dokonać zapłaty za usunięcie wady powstałej przed zakupieniem pojazdu, a ujawnionej po przejechaniu dosłownie kilku km po zakupie, a następie celowo unika kontaktu telefonicznego, chowa się z podwórka przed klientami zamiast porozmawiać i polubownie wyjaśnić sytuację. Pan zachwala samochody jako sprawne i bezwypadkowe, natomiast po pierwszej wizycie u mechanika "niezwiązanego" z panem Zabiegałą okazuje się, że samochód oczywiście był "bity"(jak 90% aut w komisach...) i posiada usterki uniemożliwiające normalne korzystanie z pojazdu. Ponadto komis EUROCARS w momencie sprzedaży zobowiązał się do sprowadzenia opon zimowych w ramach ceny zakupu(było to w październiku), a opon nie ma i prawdopodobnie nie będzie, bo p.Zabiegała unika swoich byłych klientów jak ognia, a do tłumaczenia się wysyła swojego pracownika, który za bardzo nie wie jak wybrnąć z tematu. Sprawa trafiła do powiatowego Rzecznika Praw Konsumentówa jeśli nie zostanie rozwiązana polubownie, prawdopodobnie znajdzie finał w sądzie. Jeśli chcą Państwo szerszych informacji na temat traktowania klientów przez firmę EUROCARS z Mierzęcic, proszę o prywatną wiadomość.
Maciek261 / 107.191.118.* / 2014-07-22 22:25
Ja ostrzegać nie będę, chociaż też się raz mocno naciąłem... Powiem tylko, że najlepiej jest kupować w komisach przy salonach, typu http://renault-tandem.pl/samochody-uzywane/ - wiele salonów ma takie komisy i wydaje mi się, że to jednak najbezpieczniejsze rozwiązanie.
Uwazajcie / 62.233.163.* / 2014-01-07 14:32
Jedno mi Ci mogę napisać na pewno. Uważaj na komis Alfred Nagacz Autokomis z Krakowa.
To jest zwykły oszust!!! Chciałem się z nim dogadać, umówiłem się na spotkanie to zwiał jak gówniarz po kilku sekundach rozmowy. Później już nie odpowiadał na żadne telefony i oficjalne pisma, no cóż pozostaje droga sądowa
uytrewsdcf / 89.78.149.* / 2013-10-16 23:12
http://allegro.pl/audi-a4-tdi-2-0-stan-idealny-kombii-zarejestrowany-i3634582457.html
biznesowy21 / 2013-06-17 14:03
Słuchaj, prawda jest taka, że większość właścicieli komisów, to stare cwaniaki, którzy za nic mają sobie zadowolenie klienta i późniejsze opinie. Ja musiałem z Białegostoku dojechać aż do Zgierza, bo dopiero tam w komisie Autostrada nie chcieli mnie oszukać na stanie i przebiegu. Musisz być czujny i tyle.
Adrian812 / 89.79.43.* / 2013-01-14 20:33
Na pewno odradzam komis E7 na al. 29 listopada. Sprzedają samochody z wadami ukrytymi. Do tej pory walczę z nimi o pieniądze za samochód, który zwróciłem im po tym, jak zepsuł się już w drodze z komisu do domu. Naprawdę szkoda nerwów na współpracę z tymi ludźmi.
klient650 / 78.11.227.* / 2017-12-14 14:53
Potwierdzam .odradzam zwlaszcza przy Al 29 listopada 166 alfa car .sprytnie ukryte wady .robią tak dalej .byle upchnąć samochód a potem groźby i zastraszania klienta.auto powypadkowe malowane .naprawione byle jak. Nie wiadomo czy się człowiek tym nie zabije
krauss / 178.43.115.* / 2012-06-16 12:16
Też odradzam komisy, znają sposoby żeby ukryc wady, przebieg, historie wypadkową a kiedy trafi się wpadka zawsze mogą się ratować niewiedzą bo przecież tylko pośredniczą. Komisy przy salonach są trochę lepsze ale bez kogoś kto się zna nie proponuje szukać samemu
martol / 212.96.244.* / 2012-01-31 13:29
Jeśli chcesz być rzeczywiście zadowolony to szukaj auta po salonach samochodowych. Mam porównanie - niedawno byłem w salonie Prestige w Sopocie. Poziom obsługi u nich i w naszych komisach to coś, co trudno porównać. Jakie auto cię interesuje?

Najnowsze wpisy