Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Komornik przyjdzie do Sejmu po pieniądze dla szpitala

Komornik przyjdzie do Sejmu po pieniądze dla szpitala

Wyświetlaj:
logo / .* / 2005-07-17 12:35
To już było !!!Cimoszewicz w którymś z wywiadów wapowiedział się SEJN nie jest OSOBOWOSCIA PRAWNA i tego typu wyrok nie ma mocy PRAWNEJ .To powiedzała OSOBA jako Przedstawiciel TWORZący USTAWY i wyuczony PRAWNIK? JAKO NAJLEPRZY KANTYDANT NA PREZYDENTA POLSKI?CZYLI TERAZ WIEMY CZEGO MOżEMY SIE SPODZEWAC JAK TAKIEGO WYBIERZEMY?
logo / .* / 2005-07-17 12:40
PS. powinno być: wypowiedział sie że SEJM a nie wapowiedział się SEJN.
Józek. / .* / 2005-06-10 21:43
Jakie emerytury . A niech sobie tak jak ja wykupią III filar . Mał to pośredników różnych firm ub.Mają hotele za darmo, obiadki za darmo , latanie nie tanie , ale darmochę .Wybrańcy narodu , kurna mać.
przezorny / .* / 2005-06-10 21:40
Do sejmu nie przyjdzie , lecz odwiedzi rodziny pielęgniarek ,którym na nic nie starcza. Druga rzecz to fatalne leczenie . Był taki dzień , kiedy w szpitalu mojego miasta jednego dnia zmarło 14(! )chorych. ( 3500 mieszk.) I nie było tu walki o skóry.
Jan / .* / 2005-06-10 08:04
Skandalem jest aby posłowie mogli uchwalać bzdurne ustawy i nie ponosili za nie źadnych konsekwencji - powiedzenie - odpowiada rząd czyli z kieszeni społeczeństwa. Tak chyba nie może być. Jeżeli Zarząd Firmy podejmie bzdurną decyzję odpowiada za to nie tylko materialnie ale i karnie. Natomiast posłowie uchwalejąc bzdurną ustawę, częst sprzeczną z prawem metodą kelnera mówią "kolega" czyli rząd. Szpitale powinny bezwzględnie otrzymać zwrot poniesionych wydztków nie ze swojej winy. A posłowie choćby częściowo powinni odczuć na swoich kieszeniach skutki tego.Emeryturom dla posłłów stanowczo nie - przed wybraniem na posłów przecież gdzieś pracowali i mają ubezpieczenie które powinni kontynuować na zasadach oogólnych - kosztem otrzymywanych apanaży

Najnowsze wpisy