Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski: Ostrzej karać pseudokibiców za chuligaństwo

Komorowski: Ostrzej karać pseudokibiców za chuligaństwo

Wyświetlaj:
bsf / 77.255.253.* / 2012-06-15 06:44
Również chuligaństwo POlityczne panie "CHrabio" to od Was idzie przykład arogancji i bezczelności.
kazimierz68 / 2012-06-15 08:45 / Bywalec forum
chuliagaństwo polityczne - buhahahah, wiesz kto najbardziej namawiał do takich zachować? prawe środowisko prawicowych partii z radnym warszawskim na czele
cóś takiego / 46.205.86.* / 2012-06-15 17:40
niesamowite, a kto to ci POwiedział - TW Stefan?
uczmypotemwymagajmy / 83.26.78.* / 2012-06-15 02:44
Niech karze tam na Ukrainie tych co mordowali w bestialski sposób nie do wyobrażenia dla człowieka na Wołyniu biedne dzieci,niech załatwi rodzinom odszkodowania niech karze polityków chamskich i nienawidzących do szpiku kości Polaków,chrześcijaństwa,tego co uczy dobra a nie teraz po złym przykładzie z góry,gdzie niemało chodzi "uczciwych złodzieji w postaci bogatej elity"-pokazuje jak to będzie karał młodych z jego kraju,którym przykład potrzebny,którzy tak tylko potrafią się 'bawić","cieszyć".Mnie to wcale nie dziwi.Uczy przykład i szkoła.Proszę popatrzeć na szkołę,Moje dziecko chłopak drapał w I szej klasie sześć razy,zrobił mu blizny jak po ospie i jeszcze go kopnął w twarz korkiem ,tak,że trzeci miesiąc jest czerwone miejsce i jest blizna.Dyrektorka boi się mnie,bo śmiałam wypomnić chamstwo i tuszuje sprawę,monitoruje nie drapakę ale jako zagrożona -moje dziecko.Szkoda pisać.Prezydencie do roboty-młodzież jest dobra tylko przykład m.in.brutalnych wyborów uczy zła.
oborowy / 79.185.99.* / 2012-06-14 22:51
Ci chuligani biorą przyklad z Takich Zuli jak Niesiołowski, który atakuje bezpardonowo dzienikarzy, an dodatek jeszcze kobiety.

Z takich żuli POwskich jak Cyba.

Ci chuligani bardzo dużo nauczyli się równiech od takich zuli jak POlikot, druh KOmoRuskiego.
Camelopardalis / 77.222.229.* / 2012-06-15 02:29
Akurat ci bandyci mają inne sympatie polityczne, zresztą politycy ich ulubionej partii jawnie bronią kiboli. Kłamstwo to drugie imię zwolenników PiS.
co powinno trafić do debila / 46.205.86.* / 2012-06-15 17:41
a na pierwsze mają - pier.. się synu

Najnowsze wpisy