Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski: PiS nie może drugi raz zgłosić Macierewicza

Komorowski: PiS nie może drugi raz zgłosić Macierewicza

Wyświetlaj:
obserwator / 2008-01-31 18:51 / Tysiącznik na forum
Pan Marszałek podjął niesłuszna decyzję i za nia powinien się wstydzić. Słyszałem jego wypowiedzi za okres jego udzialu w zmienianiu Polski. Dzisiaj uważam że nalezaloby się przyglądac ludziom ktorzy duzo mowia o swoich zasługach z tamtego okresu. Wielu z nich okazało się kłamcami lustracyjnymi. Na listach klamcow najwięcej jest ludzi sprawiedliwości. Dzisiejsze decyzji każa watpić w dobre intencje dla zbiorowości, bo podejmowane decyzje są dobre dla wyraźnych mniejszości. Trudno się z tym pogodzić, to nie idzie w dobrym kierunku. Ludzie ktorzy osczędzali, zaciskali pasa zostali zrobieni w balona, bo pamięć decydentow spolecznych sprzyja tylko im samym.
marek19.53 / 83.24.43.* / 2008-01-31 00:19

który ma jakby na sumieniu - mówiąc delikatnie, w moim przekonaniu


Cóż za wspaniała argumentacja w wykonaniu Komorowskiego. Widacki i Ćwiąkalski by się nie powstydzili. Różnica jest jednak istotna. Ci są obrońcami, adwokatami "wybrańców losu" zaś Komorowski (POdobno) Marszałkiem Sejmu RP.

Czy Pan Marszałek może, prócz obaw o wiedzę i doświadczenie Macierewicza, przedstawić argumenty przeciw jego kandydaturze. Czego się Pan tak boi.
To ujawnia prawdziwy sposób myślenia PiS-u. PiS dzisiaj będzie chętnie mówił o Widackim, będzie chętnie zapominał o własnym wniosku zgłoszonym przeciwko kandydaturze pana Karpiniuka, bo jest wygodnie atakować Widackiego.

Czy Pan Marszałek Sejmu RP nie wypowiada się przypadkiem jako członek jednej partii w obronie członka swojej partii i również członka zaprzyjaźnionej partii
Elendir / 2008-01-31 07:53 / Łowca czarownic
Wyciąłeś kawałek zdania z argumentacją i śmiejesz się z tego że w tym kawałku nie było meritum (które sam wyciąłeś) - paradne...

A jeśli chodzi o druga zacytowaną wypowiedź to jak dla mnie jest ona krytyką PiS a nie czyjąkolwiek obroną.
marek19.53 / 83.24.44.* / 2008-01-30 23:54

Kolejnej to znaczy nie tej samej - podkreślił Komorowski.

A to czemu. Proszę o uzasadnienie.
janoo55 / 2008-02-08 21:41 / Bywalec forum
nie czemu tylko dlaczego drogi Marku. Pewnie zapomniałeś chodzić do szkoły.

Najnowsze wpisy