Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski poprosi Rostowskiego o zwrot VAT

Komorowski poprosi Rostowskiego o zwrot VAT

Money.pl / 2010-06-25 14:00
Komentarze do wiadomości: Komorowski poprosi Rostowskiego o zwrot VAT .
Wyświetlaj:
kaczorek ma motorek / 2010-06-25 22:52 / Tysiącznik na forum
Ciekawe na podstawie jakiej ustawy ! Popaprańcy jak zwykle obiecywali że tak ustawa zostanie ustanowiona że np pomoc sms-owa dla powodzian nie będzie objęta podatkiem Vat , ale takiej ustawy dalej nie ma A to że jest zapowiadana nie jest podstawą by z takiego podatku mogło Państwo nie pobierać . A może panowie z sejmu sobie od razu powyższą swe diety bo przecież i tak taka ustawa wkrótce będzie niech inni też sobie coś co chcą weżną bo przecież w przyszłości taka ustawa może zostać uchwalona szkoda tylko że tego piekarza co biednym chleb dawał za darmo że też wtedy Urząd Podatkowy nie wpad na taki pomysł
sceptyk / 2010-06-25 16:02 / Tysiącznik na forum
Ach cóż za łaskawca i dobroczyńca, z naszego Pana Hrabiego!
Hrabia a prawdziwy Janosik.
Zabiera biednym, i rozdaje jeszcze biedniejszym.
ON w imieniu ofiar powodzi poprosi o zwrot NIE SWOICH pieniędzy.

A dlaczego ofiary które o to proszą już od miesięcy nie zostały wysłuchane???

A dlaczego nie obniżyć VATu WSZYSTKIM obywatelom?
Bo wtedy Pan Hrabia nie mógłby tych pieniędzy rozdawać jak łaskawca w zamian za głosy wyborcze.
Tak to właśnie komuchy i inne lumpy budują swój wizerunek Łaskawego Pana, kupowany za NIE SWOJE pieniądze.

Polacy, kiedy wreszcie dotrze do was, że wszelaka komunistyczna swołocz najpierw was WSZYSTKICH ograbia poprzez podatki, a potem NIEKLTÓRYM (czyli posłusznym i oddanym) rozdaje ochłapy (bo resztę przefrymarczy na WŁASNE potrzeby.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-06-25 15:16
Komorowski robi szpagat.
Ciekawe co zaproponuje w nastepnym tygodniu.
Szkoda że wybory za tydzień, byłby czas na spełnienie obietnic.
Tuska po trzech latach jedyne co zrobił to zadłużył kraj.
jojo102 / 212.69.47.* / 2010-06-25 14:44
Jak mozna wchodzic w d.... wyborcom? Swietne starania ale totalne niezrozumienie tematu. Ukazujace debilizm tego kandydata.
Efektywna pomoc panstwa dla powodzian zostala ukazana przy wyplacie 6tys zl oraz 16 stronicowych biurokratycznych papierow z bezzensownymi zadaniami ktore powodowaly ze ludzie jeszcze bardziej sie wkurzali. W zwiazku z tak nieudalnym iakcjami pomocy, skomplikowany zabieg nieplacenea VATY wyamage 1) wprowadzania wlasciwych przepisow, 2) wykwalifikowanej i odpowiednio duzej kadry. I jest to niemozliwe.
Gajowy po prostu sadzi glupie frazesy
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-06-25 14:00
"Ten kto głosuje na Komorowskeigo, nie widział jak ten prowadzi obrady sejmu". Na potwierdzenie proponuje zestawienie dokonań marszałka za okres 2008-2010. Bardzo ciekawe i malujące znakomity obraz "budującego zgodą":

http://cogito.salon24.pl/199251,machiavelli-z-budy-ruskiej-1
mag 1a1 / 195.245.213.* / 2010-06-25 14:34
Jeden uniżenie poprosi, drugi łąskawie pozwoli, lub nie. A może by tak przepisy, procedury, regulaminy, a nie w dalszym ciągu decyzje, jak nagrody, na zasadzie; "ja sam przyznałem". I "ja" powinno mieć regulamin przyznawania nagród, o ile "ja" o czymś takim słyszał.
Stara komusza zasada: "biorę to na siebie" tyle, że zdarzyło się już, że ktoś nie udźwignął ciężaru, który wziął na siebie. Tak i tym razem może być. I "ja" mogą wziąć za d...pę.
W wojsku jest takie głupie powiedzenie, np. ktoś pyta, kto to zrobił? ja. Ja to w wojsku dupa.
Więc niech d..pa nagród nie rozdaje, a i z VAT- u niech "ja" nie zwalnia. Niech zwalniają przpisy. Albo lepiej niech nie zwalniają. Generalnie i bez wyjątków (skoro już są) - będzie uczciwiej.

Najnowsze wpisy