Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Koncesje barierą rozwoju firm

Koncesje barierą rozwoju firm

Money.pl / 2007-03-30 08:38
Komentarze do wiadomości: Koncesje barierą rozwoju firm.
Wyświetlaj:
koncesjonowany / 195.205.191.* / 2007-04-05 19:51
Tak będzie jeszcze przez wiele lat,bo skąd taki minister czy poseł który wymyśla takie "udogodnienia" dla przedsiębiorców może patrzeć i myśleć przyszłościowo i systemem amerykańskim skoro jego nauczycielami był PRL,a oni to produkty miernot zawodowych i bez tych papierków i jego podpisu czułby się nie ważny,a przecież tak nie może w jego moherowym móżdżku być.
I ten sam kretyn , paple aby przedsiębiorcy wdrażali rozwiązania innowacyjne i zblizali się do Państw rozwinietych.Odpowiedż jest jedna- idioto przeczytaj przepisy o koncesjach a póżniej wypowiadaj się,z tym,że jak przeczytasz to jeszcze zrozum to co przeczytałeś.
eye_opener / 83.26.13.* / 2010-08-02 18:14
w celu poszerzenia swiadomosci o swiecie polityki i biznesu proponuje obejrzec np. film "Obama deceit". Wtedy zrozumie Pan kto tu jest idiotą, tudzież osobą o 'moherowym móżdżku' :)
Kosma / 83.6.236.* / 2007-03-31 17:43
Cóż za odkrywcze idee przedstawiwają nasi władcy. Jestem pod wrażeniem. Jednakże autor artykułu nie wspominiał, że wzmiankowana ustawa z 1998 r. byla autorstwa rządu M.F. Rakowskiego, a pierwsza koncesja, zakładająca kaganiec na działalność gospodarczą powstała z inspiracji złotoustego dr Adama Glapińskiego byłego konfratra Braci Mniejszych i dotyczyła paliw. Wsztstko topowoduje, że jakośnie wierzę w te z przeproszeniem czytelników - obietnice
gol / 83.29.216.* / 2007-03-30 08:38
ale także ochroną przed nieuczciwymi przedsiebiorcami ,mimo to jestem za zniesieniem ograniczeń w działalności gospodarczej
usart / 83.5.74.* / 2007-03-30 09:13
Przecież tylko nieuczciwi przedsiębiorcy otrzymują koncesje (wiadomo jak się je dostaje). Wszelkie arbitralne decyzje urzędników są tylko źródłem korupcji i przed niczym nie chronią. Walkę z korupcją należy zacząć od pozbawienia urzędników możliwości podejmowania decyzji. Żaden Urząd Antykorupcyjny ani kolejni urzędnicy kontrolujący kontrolerów nic nie pomogą.

Najnowsze wpisy