Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Konflikt na Ukrainie - przez niego mało kto chce jechać na forum do Petersburga

Konflikt na Ukrainie - przez niego mało kto chce jechać na forum do Petersburga

Wyświetlaj:
sza / 83.6.21.* / 2014-05-13 21:56
Rażące naruszanie (przez USA) integralności terytorialnej suwerennego kraju...ile mam wymienić tych krajów na całym świecie?Może te ostatnie napady na suwerenne kraje:Afganistan,Irak,Libia....Wietnam!!! Pusty śmiech ogarnia człowieka bezradnego,bo co My możemy zrobić z agresorami takimi jak USA ,Rosja,Izrael ? To co robi Putin teraz na Ukrainie już od dawna jest stosowane w Palestynie.Zabieranie Arabom ich ziem ,domów,całych osiedli. Jakoś demokratycznemu światu ta agresja nie przeszkadza.Ludzie ,zastanówcie się ,kto tu jest agresorem,kto napada na suwerenne państwa ? Co to jest suwerenność np. w Unii Europejskiej ???Demokrację wymyślono na potrzeby integracji i poddaństwa narodów wolnych ,ale słabych ekonomicznie.
Alik kot / 89.70.202.* / 2014-05-14 00:22
Byłem w Jerozolimie, na ulicy obok araba stał śmietnik, arab wypił imperialistyczna Coca-Cole i rzucił puszkę na ziemię. To wiecznie narzekające, pełne pretensji nieroby. Tak ja w Stanach murzyni. Widziałeś kiedyś w czasie jakiś rozruchów żeby biały wybiegał ze sklepu z telewizorem pod pachą ? Ha ha ha, śmierdzące lenie.

Najnowsze wpisy