Forum Polityka, aktualnościKraj

Konflikt Sikorskiego z Pulsem Biznesu. To koniec

Konflikt Sikorskiego z Pulsem Biznesu. To koniec

Wyświetlaj:
dgen / 2013-06-10 16:39 / Tysiącznik na forum
1. aby nie narazić sie góralom z góry synaj chciałbym zapytać, gdzie mogę znaleźć wytyczne w jaki sposób mogę sie wypowiadac aby nie byc posądzony o antysemityzmu ?

2. czy stwierdzenie : "Przyjdzie czas (Portugalczycy, Szwedzi....), że dalej się będziecie k... po piecach i piwnicach chować" - naraża mnie na karę za szerzenie nienawiści w stosunku do szwedów i portugalczyków ?
chichot dona / 188.33.60.* / 2013-06-10 14:50
Dlaczego to wydawca czy ogólniej jakiś podmiot umożliwiający internautom na swobodne wypowiedzi , ma za te wypowiedzi być karany lub ponosić za nie jakąkolwiek odpowiedzialność? Tym bardziej kiedy powiadomiony o nieprawomyślnym wpisie , taki wpis usuwa, czyli stosuje się do cenzury takiej czy innej.
Inna sprawa gdyby takich wpisów nie usuwał nawet, a zwłaszcza wtedy kiedy o takich wpisach był by powiadamiany.
Karanie za same wpisy to absurd, umożliwia to prowokacje , kiedy to sami zainteresowani będą wypisywać niezgodne z prawem pitoły jedynie po to aby obarczyć konsekwencjami tego kto się z takich czy innych powodów nie podoba lub kogo chce się wykluczyć bo zbyt dużo zapodaje informacji które są niewygodne dla określonych grup władzy.
Wtedy wystarczy byle prowokacja .
Czy o to chcącym wprowadzić powszechny strach cenzurowy chodzi?
uskok / 94.231.6.* / 2013-06-10 14:20
tępić tę zarazę faszyzmu jaka coraz bardziej pojawia się w Polsce

Najnowsze wpisy