koniec facebooka

ajka86 / 2011-07-28 14:09
właśnie usłyszałam wiadomość że założyciel facebooka - Zuckerberg zapowiedział że w przyszłym roku, dokładnie 15 marca zamknie portal, dlatego ogłasza to tak wcześnie, aby ludzie mieli czas przyzwyczaić się do myśli o życiu bez facebooka. Myślicie że to tylko plotka? Facet w sumie tyle na tym zarobił że już mu pewnie bez różnicy czy będzie działał nadal czy nie, a może po prostu chce zakończyć działanie portalu przy jego największej popularności?
Wyświetlaj:
Triz / 2011-07-28 17:02 / Bywalec forum
Myślę, że to plotka. Wydaje mi się, że wiedziałby o tym, że ludzie w to nie uwierzą i nagrałby to w formie wideo.
florra / 2011-07-29 13:25
a może jest jakiś układ z Google+? czy to nie jakiś zbieg okoliczności że ten portal społecznościowy wchodzi na rynek a facebook miałby zakończyć za rok karierę? albo z drugiej strony, patrząc na jego film biograficzny, nie zdziwiłabym się jakby to zrobił tylko po to żeby pokazać jaki jest niezależny
Triz / 2011-08-03 12:09 / Bywalec forum
Chyba tylko w ten sposób, że ktoś z google napisał ten śmieszny artykuł, żeby więcej osób przeszło na google+;)
haak / 2011-08-03 13:56
ale chciałbym zobaczyć jak ludzie radzą sobie bez swojego ulubionego portalu, uzależnili się co poniektórzy, firmy straciłyby dobrą, darmową reklamę
Lizard King / 2011-08-03 14:19
Wydaje mi się że to jest specjalny chwyt marketingowy!!

Najnowsze wpisy