Konsolidacyjnie

Money.pl / 2007-06-20 19:40
Komentarze do wiadomości: Konsolidacyjnie.
Wyświetlaj:
jan kowalski / 2007-06-20 21:51 / Tysiącznik na forum
w USA same minusy, ciekawe co niedżwiadki na to?
Big Lebowski / 2007-06-20 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesja na wigu 20 moim zdaniem to nic innego jak zdyskontowanie jutrzejszego zachowania KGHM - inwestorzy wyprzedzili jutrzejsze fakty i jutro moze byc zupelnie inne zachowanie indexow od oczekiwan ogolu..Gdyz kosmetyczne spadki w USA nie daja powodow do takiego spadku na wigu 20..Na rynku widac spora niepewnosc i strach . wrozy to nic innego jak dalsze wzrosty z biciem rekordow wlacznie...
Kenobi / 2007-06-20 23:16 / Uznany malkontent giełdowy
Inwestorzy w Stanach też wyprzedzali jutrzejsze zachowanie KGHM? Kosmetyczne, to były wzrosty, na początku sesji, potem to był już wodospad przyspieszający im bliżej końca sesji.
kazelot / 2007-06-21 00:11 / Tysiącznik na forum
No cóż,więc zaczynamy wieloletnią bessę po tym wodospadzie,czy też krach podobny do tego z czwartku sprzed 78 lat.
*Karolina* / 2007-06-20 21:25 / portfel
Witam Pana Biga. Widzę, że ma Pan sporą wiedzę na temat w co inwestować. Czy bylby Pan tak uprzejmy i tylko zajrzał do mojego portfela by mi powiedzieć co mam zrobić ze spółkami: Drozapol, Impel, Bre. Czy one mają zamiar być wiecznie na minusie. Z góry bardzo dziekuję
Big Lebowski / 2007-06-20 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Karolina ja jestem tylko - dude.. zaden pan .. sprawdze Twoj portfel i komentarz umieszcze w portfelu..Pozdr..
r4lph2 / 2007-06-20 20:28
Ciekawe, acz giełda w USA dalej zalicza spadki, więc jutro u nas może być podobny przebieg jak dzisiaj tylko, że z mniejszym "minusem" na zakończenie.
marko_sitek / 2007-06-20 20:00 / Bywalec forum
wiesz daje 60% temu co napisales ale nie wczesniej jak po poludniu jutro.
marko_sitek / 2007-06-20 19:40 / Bywalec forum
no napewno szczytu wigu 20 nie wczesniej niz w nastepnym tygodniu ale inne indeksy maja w tym jeszcze szanse w szcegolnosci mwig i swig.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy