Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

konsultacja proszę o pomoc :Praca w Londynie w hurtowni odzieży roboczej przy pakowaniu i sortowaniu.

konsultacja proszę o pomoc :Praca w Londynie w hurtowni odzieży roboczej przy pakowaniu i sortowaniu.

mania9191 / 2015-07-01 17:25
Mam do Państwa pytanie co sądzicie o tym ogłoszeniu, w odpowiedzi na nie nie uzyskałam dokładnej inf, w jakiej fabryce będzie praca, na jak długo, tyle że w East Ham. płata rezerwacyjna wyjazdu dla kierowcy- 30 zł. wydaje mi się to ogloszenie nieco podejrzane...co sądzicie. Nie podali biura dla jakiego pracują itp.
Praca w Londynie w hurtowni odzieży roboczej przy pakowaniu i sortowaniu.
Praca 45h/tygodniowo wynagrodzenie 360GBP netto.
Wyjazd z Polski 12 lipca
CV prosze wysyłać na adres btm.work@wp.pl
Oferujemy
elastyczna długość pobytu
bardzo atrakcyjne zarobki
kompleksowa organizacja wyjazdu
całodobowe wsparcie opiekuna kontraktu
zakwaterowanie

Kontakt:
btm.work@wp.pl
Wyświetlaj:
SSja / 91.239.249.* / 2015-07-03 09:27
Ja też nie wiem, co o tym myslec, chociaz mnie Pan odpisal calkiem logicznie, praca jakby nie bylo nęcąca...
Czy do Was jeszcze coś pisał konkretniejszego?


Firma oferuje zamieszkanie w pokojach 2 lub jedno osobowych koszty zamieszkania w pokoju dwu osobowym 110GBP lub w pokoju jednoosobowym 70GBP.
Wynagrodzenie tygodniowe 360GBP netto/45h pracy wypłacane na koniec każdego tygodnia.
Koszt wyjazdu 50GBP firma tą kwotę pobiera z pierwszego wynagrodzenia za pracę.
Wymagania od pracownika rzetelność chęci do pracy i odpowiedzialność.
Praca polega na sortowaniu odzieży roboczej układaniu na poszczególne taśmy linii produkcyjnej. Szkolenie odbywa się w języku polskim z Panem Alan Onderg, możliwość podjęcia nauki języka angielskiego.
Oferujemy: pewną pracę na 45h/tygodniowo, opiekę polskiego koordynatora na miejscu, ubezpieczenia i zakwaterowanie oraz regularne wypłaty.
Miejsce pracy East Ham miasto Londynu.
Oferujemy elastyczną długość pobytu bardzo atrakcyjne zarobki kompleksową organizacje wyjazdu, całodobowe wsparcie opiekuna kontraktu,zakwaterowanie.
Wynagrodzenie wypłacane jest raz w tygodniu w każdą sobotę w siedzibie firmy nie jest potrzebne konto walutowe gdyż pienądze wypłacane są w gotówce.
Bagaż dozwolony do 30kg w tym bagaż podręczny 10kg.Wyżywienie we własnym zakresie.
pozdrawiam
Adam Soreński menager BTM
mania9191 / 2015-07-02 13:22
Pytałam o szczegóły wyjazdu, wpisywalam to w wyszukiwarkę widzę że jest w całej Polsce tylko czy to jest wiarygodne? Bo gość nie odpisuje już na pytania szczegółowe. Jeszcze opłata 30 zł tydz wcześniej za miejsce w autokarze. Jak sądzicie? ??
Andrzej633 / 83.4.197.* / 2015-07-01 23:58
Prosze sobie wpisać adres maila (btm.work@wp.pl) w wyszukiwarkę i zobaczycie że takie ogłoszenie jest w całej Polsce.

np.
http://podhale24.pl/ogloszenia/ogloszenie/507103

Lepiej wczesniej zapytać o miejsce wyjazdu, zakwaterowanie itp.
K12 / 141.0.12.* / 2015-07-17 08:30
To napewno sciema ,bo mi tez wysłali to samo co w/w. Napisalam meila z pytaniami to juz 3 dzien nie odpisuja,a kase wysłałam. Piepszone krentacze.

Najnowsze wpisy