Forum Forum finansoweKredyty

kontynuowanie działalności

kontynuowanie działalności

kastol24 / 77.115.120.* / 2011-12-07 15:07
Witam,
Prowadzę działalność gospodarczą - handel. Posiadam tj. wynajmuje trzy lokale handlowe w dobrych lokalizacjach w dużych miastach województwa lubelskiego. Działalność jest sprawdzona, mam stałych terminowych dostawców i pewne lokalizacje na sprzedaż. Aby móc rozwijać swoją działalność o nowe punkty sprzedaży potrzebuje pożyczki w kwocie 40-60tys PLN. na rozwinięcie nowego punktu sprzedaży. Dla wyjaśnienia - pożyczkę biorę nie dlatego że potrzebuje gotówki na spłatę starych zobowiązań, a dlatego że w mojej branży bardzo ważne są lokalizacje a z nieruchomościami na głównych szlakach handlowych ,w najlepszych punktach jest bardzo trudno. Więc jeśli coś się pojawia a ma się sprawdzony profil biznesowy-trzeba szybko taką lokalizację podejmować. Na właśnie takie uruchomienia jest mi potrzebna pożyczka. Kwotę chciałbym zwrócić w okresie 1 max 1,5 roku lub jeśli wyniki będą powyżej moich oczekiwań w krótszym okresie według wcześniej ustalonego oprocentowania. Najchętniej interesowałaby mnie umowa z jednym max dwoma inwestorami. Nie interesuje mnie tylko jednorazowa pożyczka a dłuższa współpraca która pozwoli mi zagospodarować większą część rynku.
Jako zabezpieczenie proponuje weksel lub wedle wspólnych ustaleń. Nie szukam wspólnika do działalności, tylko finansowania.
Więcej informacji, kastol24@gmail.com

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: