Korekta cen akcji

mike / .* / 2005-02-02 18:18
Komentarze do wiadomości: Korekta cen akcji.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-02-04 16:07
Nie zapominajcie kochani że zarabiamy gdy juz sprzedamy a tracimy .............. no coz podobnie właśnie wtedy gdy ............sprzedamy:)
mike / .* / 2005-02-03 18:09
ciesze sie Ania ze zarobilismy...:-)
anna / .* / 2005-02-03 17:58
Mike dzięki za KPX, trochę zarobiłam:)
mike / .* / 2005-02-03 17:41
KPX i ENP rosnie, trafnie wytypowalem tendencje wzrostowa.....mam juz na oku cos na przyszly tydzien,ale narazie nie chce zapeszac, musze jeszcze pogrzebac troche ....
rybka / .* / 2005-02-03 10:06
Witam! Od jakiegoś już czasu czytam wasze wywody i musze przyznać, że choć was nie znam, to chetnie na piwko wszytskich bym zaprosil. Błędny ze mnie rycerz hobbysta, więc technicznych myśli przekazać nie moge, bo jeszcze by ktoś fortune stracił :-P, ale czasem zapukam i popisze choćby o...życiu. Portfelik mój właściwie nijaki, bo wrzucone do niego są efektem proroczego snu zozolki, zanim jeszcze Orzeł ucieszył mnie swymi wizjami. Mebelki też posiadam, ale nikt tu o nich nie pisze, wiec pewnikiem nie warto sie przyznawać, choć mam co do nich przeczucie.
Andrew / .* / 2005-02-03 10:06
Do listopada 2004 na stronie ministerstwa finansow systematycznie byla publikowana informacja o zadluzenia skarbu panstwa.Kolejna miala zjawic sie 20 stycznia. Nagle ukazala sie informacja ze dopiero w marcu beda opublikowane dane . Czy naprawde jest az tak zle ztym dlugiem?
dżeju niewyspany / .* / 2005-02-03 08:57
zwróćcie uwagę na Unimil, może być następny, przypomina naftę no i emisja akcjim jutro wyniki (dobre zapewne). angażować niewiele, bo jak słusznie orzeł skonstatował, mało płynne toto i inne. ale za to wzrosty duże, czyli po japońsku - milion mrówek to już kopczyk !
orzeł / .* / 2005-02-03 07:49
Zwróćcie uwagę że po okresie zwariowanych wzrostów spółek będących w półśnie znowu zaczną decydować jakieś bardziej racjonalne argumenty niz to że dana spółka dużo spadła więc teraz wzrosnąć musi:)I jeszcze jendo uważajcie na spółki o bardzo małych obrotach - chyba że inwestujecie kwoty typu 100 - 200 zł w papier:) np talex ostatnio obroty na poziomie 250 sztuk - ani wejść ani wyjść no bo jak (250 * 17 = 4250zł)- cała masa szmalu:)CO do getinu chyba to jednak ja miałem rację acz nie o rację tu chodzi(jedna sesja to nie koniec świata)Ja pozostaję wierny zozolom, kruk raczej drgnie no i czekam na kredyt banka pozyżej 10 zł.Nie powiem coby mnie hity nie emocjonowały ale juz chyba na nie za duży ( czytaj "stary jestem" ) i takie wahania emocji mi nie służą:) wolę spokojniej bo refleks nie ten a zjazdy nazbyt pionowe:)- a ja skręciłem kolano i na nartach nie bardzo:)Pozdrawiam
profit / .* / 2005-02-02 23:26
plmos białystok, tak ale nie lublin:)
karol / .* / 2005-02-02 22:38
Ja polmosu się napiję, bez kaca:)
arci / .* / 2005-02-02 21:45
Coś mi się wydaje, że getin dojdzie do wsparcia na 2,85 bo roc i rsi na to wskazują.
Greg / .* / 2005-02-02 21:29
co sadzicie o polmosie lublin? warto w to wejsc? czy moze skonczy sie to wielkim kacem? pozdro!
anna / .* / 2005-02-02 21:15
Zozole na KPX zamieniłam i trochę toma kupiłam, nie wiem czy nie za wczesnie. Mam nadzieję że jutro hoop hopnie:)Zgadzam się z Mike, iż Getin to owocna inwestycja długoterminowa (po 3.2 kupuję).
orzech / .* / 2005-02-02 21:12
Ciech zdech - leży niech. Dostałem całe 165 akcji. Bedą dymy na debiucie. A Getinek mój płynął równo z cała falą spokojnie na dół. Nerwy wytrzymały - nie sprzedałem. Widzę trochę dalej. dzięki Dżeju za wczorajsze i dzisiejsze typy. Bardzo słuszne pisanie o intuicji. To święta prawda - gdyby technicy zawsze celnie przewidywali to wszystkie uczelnie ekonomiczne pootwierałyby kierunki AT i łoili by z ludzi 5 x więcej niż za MBA ;-))). Tk więc na giełdzie rządzi 3I (intuicja, inteligencja, iznajomości wśród dyrektorów finansowycgh spółek). Życzę wzrostów. Jutro nie walczę - jadę na narty ale będę Was czytał !
empi / .* / 2005-02-02 20:50
popatrzcie lepiej na hydrobud slaska ma ja tylko jeden fundusz i zarzadwinduja kurs a komisja udaje slepote utopia malych jak wejdzie na ciagle jak bedzie po wszystkim to bedzie oburzona
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy