Forum Polityka, aktualnościKraj

Kornel Morawiecki -nie jest kandydatem FSB,WSI, SB, UB, Angeli. Putina i t.p.

Kornel Morawiecki -nie jest kandydatem FSB,WSI, SB, UB, Angeli. Putina i t.p.

iian / 89.76.8.* / 2010-05-17 10:10
Odpowiedź na apele wzywające do rezygnacji...
Kandyduję, bo uważam, że wybrany byłbym lepszym prezydentem od wszystkich konkurentów, nie wyłączając Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Mam większy wkład w starania o niepodległą i solidarną Polskę od wszystkich innych kandydujących. Nie dogadywałem się z generałami przy „okrągłym stole”, ani w Magdalence. Nie mam też żadnych zobowiązań wobec rodzimych czy zagranicznych sił politycznych i grup interesu. Nie przykładałem ręki do nieudolnych i niesprawiedliwych rządów w kraju w minionym dwudziestoleciu.

Proponuję nowoczesną wizję duchowego i materialnego rozwoju Polski oraz ważniejszego jej miejsca w Europie i świecie. Jestem otwarty na krytykę i współpracę ze wszystkimi, którym dobro Rzeczypospolitej leży na sercu.

Nacisków i wezwań do ustąpienia przed I turą nie mogę posłuchać. Wygrana Pana Prezesa Kaczyńskiego, podobnie jak wygrana Pana Marszałka Komorowskiego dalej dramatycznie dzieliłaby naród. Nie oznaczałaby też przełomu, na jaki obywatele naszego kraju oczekują i na który zasługują. Ja chciałbym i wierzę, że mógłbym połączyć wszystkich Polaków. To jest Polsce potrzebne. To się może udać. Moje zwycięstwo w tych wyborach oznaczałoby kres wielu niekorzystnych zjawisk, osłabiających naszą Ojczyznę.


Zagłosuj i zmień Polskę.

dr Kornel Morawiecki

15 maja 2010

Najnowsze wpisy