Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Korzysta ktoś z amerbroker.pl ?

Korzysta ktoś z amerbroker.pl ?

Kamila r / 83.29.67.* / 2010-09-02 14:14
Prosze o opinie na temat tego portalu . Nie mogę uzyskac żadnych wiadomosci od nich nie odpowiadają na maile . Jaka jest cena abonamentu i czy warto?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - amerbroker.]
Wyświetlaj:
E2rd z Łańcuta / 77.254.142.* / 2011-08-31 13:11
Ja korzystam. Zacząłem jeszcze jako doradca finansowy, bo potrzebowałem dowiedzieć się prawdziwych wiadomości z rynku a nie tylko tego że będzie dobrze, a jak było nie dobrze, to przestały mi wystarczać tłumaczenia typu "nikt tego nie mógł przewidzieć"
Nowak udowadnia, że można przewidzieć i można się bronić przed strata i zarabiac na ciekawych instrumentach np. pszenica w 2010 roku.
Serwis jest różnorodny, więc każdy znajdzie coś dla siebie. I dla funduszowców, akcyjnych, kontraktowców i forexowców.
Abonament to ok. 1000 zł/poł roku.

Sam się wahałem kiedyś, ale zdecydowałem się zaryzykować. Albo stracę oddając ten tysiąć jakiemuś gościowi, albo stracę dużo więcej jeżeli nie zaryzykuję, a serwis okaże sie pomocny.
Nie straciłem, ale zarobiłem na fajne wakacje.

Pozdrawiam
MIG400 / 89.64.25.* / 2018-11-05 22:17
Witam czy korzystasz (może ktoś inny aktualnie korzysta) jeszcze z tego serwisu? Jeśli tak proszę o informację mam kilka pytań. Dziękuję.
fasfd / 91.217.214.* / 2020-03-19 15:48
ja korzystałem ok. 2014 roku.
wtopiłem ok 15 tys. zł na "nabezpieczniejszych" wtedy papierach (Fon i Atlantis).
Myślałem że coś źle robię i przestałem. Teraz wróciłem po 6 letniej przerwie i kupiłem rekomendowane PKO BP. Na razie kolejne 7 tys. do tyłu. Dobrze, że mi się nie udało kupić rekomendowanych certifikatów na srebro bo bym jeszcze więcej umoczył. Takie to rekomendacje.
Luk134 / 217.96.134.* / 2020-03-22 10:17
Nie zabezpiecza się tam transakcji stoplossem
Luk134 / 217.96.134.* / 2020-03-22 10:18
To było pytanie oczywiście
ooooo88888 / 109.243.37.* / 2010-09-16 12:28
sprawdź też tutaj:

http://dobra-lokata.blogspot.com
LL / 91.193.40.* / 2010-09-02 18:39
Witaj.
Biorąc pod uwagę fakt, że naprawdę mało się z nimi będziesz kontaktować to chyba nie masz się czym przejmować. Nigdy nie mogłem narzekać na obsługę. Abonament miesięczny to 10 zł i mam u nich konto już 7 lat i zawsze był taki sam. Korzystnie wypadają pod względem prowizji za akcje. Z kontraktami dawniej byli deczko tańsi (niewiele) od konkurencji, nie wiem jak jest dzisiaj ale to jest u nich na stronie. Cennik mają chyba również dostępny z witryny, ja dostaję od nich regularnie maile więc jestem na bieżąco ale strony dawno nie odwiedzałem. Adres https://www.amernet.pl/mBroker2000/mBroker prawdopodobnie znasz, można się tam pobawić w demo. Do niedawna używałem epromaka bo statica nijak mi nie przypadła do gustu z BRE i amer był dla mnie kontem awaryjnym. Jednak odkąd wprowadzili intraterm (aplikacja inwestycyjna) to czuję się tam jak w bajce. Co ważne - mają dwa serwery na które możesz się niezależnie logować. NIe mogę narzekać. Ogólnie abonament jest wart swojej ceny a jeśli miałem jakieś pytania lub sprawy do nich to po prostu dzwoniłem, zawsze rozmowa była bardzo miła i bezproblemowa. Acha, zdarzyło się, że zacinały mi się notowania z bre a Amer wtedy szedł jak burza. Nie wnikam czemu. Ogólnie ja polecam, chociaż nie mam w tym żadnego interesu. Jak coś chcesz wiedzieć więcej to pytaj.
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy