Forum Forum finansoweKredyty

kredyt a zaświadczenie o zarobkach

kredyt a zaświadczenie o zarobkach

adamRocznik91 / 2012-10-05 11:19
Jestem w trakcie załatwiania kredytu gotówkowego i w banku wymagają ode mnie zaświadczenia o zarobkach, czy wystarczy ze napiszę oświadczenie ile zarabiam i szef podbije to pieczątka, czy to musi bardziej oficjalne pismo?
Wyświetlaj:
KamilaKowalczyk / 2020-03-09 15:37
Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.
Żabeczka / 91.213.162.* / 2012-10-05 13:55
Powinno to być zaświadczenie wystawione przez osobęw firmie mającą do tego uprawnienia. Albo na druku bankowym albo firmowym. Powinno zawierać dane osobowe: imię, nazwisko, adres zameldowania, pesel nr dowodu osobistego. Informację na jaki rodzaj umowy jest pan zatrudniony, od kiedy do kiedy, na jakim stanowisku. jeśli jest pan zarudniony o umowę o pracę to potrzeba podać średni dochód netto z ostatnich 3 miesięcy. Nie może firma być w likwidacji, pan nie może być na wypowiedzeniu itd.
przyszła mama / 2012-10-05 13:32
jak ja bralam kredyt to czekałam na takie specjalne zaświadzcenie od księgowej z głownej siedziby firmy innego nie chcieli przyjąć

Najnowsze wpisy