kredyt hipoteczny gdzie?

beniaa / 2013-03-26 10:20
Zamierzam starac sie o kredyt hipotecznzy na zakup domu, czym sie kierowac przy wyborze takiego kredytu? Czy umowic sie z jakims doradza czy poprsoty przegladac oferyt i zdecydowac sie na najbardziej oplacalna dla mnei?
Wyświetlaj:
studenciak22s / 2013-06-27 11:14
Ja wzięłam w PKO BP z ciekawszych rzeczy które mnie przekonały to oprócz niskiej marży oczywiście, była możliwość zawieszenia raz w roku raty kredytu, karcencja w spłacie opcja max. 36 miesięcy do czasu pobudowania inwestycji no i możliwość przeznaczenia 25% wartości kredytu na dowolny cel, a ja bez wnikania w szczegóły miałam taką pilną potrzebę. Zresztą właśnie przeczytałam że co 3 kredyt to właśnie udzialany ten w PKO BP więc chyba nie tylko mnie to przekonało.!!!!
agamal / 2013-05-30 00:37
PKO BP , ''polecam własny kąt hipoteczny'' 1/4 kredytu można wydać na co sie chce :D i jedną ratę w roku można sobie darować - bank na to pozwala :D
lolas / 2013-03-28 13:07
kierowac przedewszystkim mozliwoscia splaty tego kredytu oraz swojej zdolnosci kedytowej, to jest podstawa moim zdaniem, bez tego niema co brak kredytu wogoloe a co dopiero hipotecznego

Najnowsze wpisy