Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego. Pięć sposobów, jak ominąć rekomendację S

Kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego. Pięć sposobów, jak ominąć rekomendację S

Wyświetlaj:
Mr Jerry / 209.58.144.* / 2017-10-03 18:30
Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki dla zainteresowanych osób i firm, takich jak zarządzanie firmą osobistą, administracja przedsiębiorstw, fundusz hipoteczny, Bill Fund, zarządzanie studentami, zarządzanie pojazdem i wiele innych. Nasze usługi kredytowe są dobrze ubezpieczone i akceptowalne, dzięki czemu możemy odnieść sukces. Minimalna kwota kredytu wynosi od 5000 do 10.000.000 USD. z okresem co najmniej 1 roku i maksymalnie 30 lat. Aby uzyskać więcej informacji i aplikacji, skontaktuj się z nami tutaj
E-mail: jerryjonesfinancialinvestments@gmail.com
JIM BUFFER / 197.210.8.* / 2017-09-27 08:27
Ubiegać się o pożyczkę szybki i wygodny sposób na zapłacenie rachunków i wznowienie finansowania projektu przy najtańszej stopie procentowej 3%, aby skontaktować się z nami dzisiaj za pośrednictwem: trustfunds804@outlook.com. Pożyczka musi zaoferować pożyczkę nasze minimum to 1000.00 wybór pożyczania pieniędzy, jestem poświadczone rejestracji i pożyczkodawców Legit, możesz skontaktować się z nami dzisiaj, jeśli jesteś zainteresowany do uzyskania tej pożyczki, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji na temat procesu pożyczki ponieważ warunki pożyczki i kwota pożyczki zostaną przeniesione do Ciebie. Potrzebuję twojej pilnej odpowiedzi, jeśli jesteś zainteresowany.
Ramond Albert / 41.113.35.* / 2017-09-26 10:57
Aby prawidłowo przedstawić siebie, jestem panem Ramondem Albertem, prywatnym pożyczkodawcą i udzielam pożyczki w wysokości 3% stopy procentowej. Jest to okazja finansowa przy wejściu do domu, zrób dziś i szybko otrzymasz pożyczkę. Istnieje wiele osób poszukujących finansowych możliwości lub pomocy w różnych miejscach i wciąż jeszcze nie są w stanie uzyskać. Ale jest to okazja finansowa w Twoim kroku i dlatego nie można sobie pozwolić na tę okazję. Ta usługa jest świadczona zarówno dla osób, firm, mężczyzn i kobiet biznesu. Kwota kredytu dostępna waha się od dowolnej kwoty. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną: ramondalbertloanfirm@gmail.com

FORMULARZ NALEŻNOŚCI POŻYCZANIA I POWROTU.

Pełne imię i nazwisko....................................
Osobisty numer telefonu ............................
Kraj...........................................
Adres......................................
Stan..............................
Wiek.............................................
Stan cywilny.................................
Kwota kredytu potrzebna jako pożyczka .....................................
Czas trwania kredytu .................................
Miesięczny przychód.............................
Zawód ....................................
Czy złożyłeś już wcześniej? .......................

W celu potwierdzenia tych danych, przesyłamy Ci nasze warunki wraz z harmonogramem spłat i jeśli wyrazisz zgodę na warunki umowy, możesz otrzymać kredyt w ciągu 24 godzin. To zależy od twojej wagi i pilności w uzyskaniu pożyczki. Cieszę się z twojej szybkiej odpowiedzi, Z poważaniem, Ramond Albert
EVA PEDRO / 5.133.12.* / 2017-09-17 20:48
Cześć,

Czy szukasz dobrej i przystępnej pożyczki? jesteś we właściwym miejscu, jesteśmy w stanie udzielić Ci kredytu na różne cele, takie jak konsolidacja długów, pożyczka hipoteczna, kredyt samochodowy lub pożyczka studencka przy przystępnej stopie procentowej 2%. możesz skontaktować się z nami e-mailem przez (evapedro51@gmail.com)
DANE APLIKACJI

1) Imię i nazwisko:
2) Kraj:
3) Adres:
4) Państwo:
5) Płeć:
6) Stan cywilny:
7) Zawód:
8) Numer telefonu:
9) Aktualna pozycja w miejscu pracy:
10) Miesięczny dochód:
11) Potrzebna kwota kredytu:
12) Czas trwania kredytu:
13) Cel pożyczki:
14) Czy wystąpił Pan wcześniej:
15) Data urodzenia:
Dziękuję Ci
NK. / 94.254.136.* / 2017-01-14 18:04
Spadnie sprzedaż mieszkań. Mam zdolność, ale nie mam wkładu własnego ani innych nieruchomości, więc Bank może się ze mną pożegnać.
marszu91 / 2017-02-20 15:38
Bez przesady, można wykupić ubezpieczanie od wkładu własnego lub np. zdecydować się na wyższą marżę.
GosiA303 / 5.174.125.* / 2016-07-06 18:52
Witam, mam taką sytuacje. Ja pracuje mam najniższa krajowa umowa na 2,5 roku mąż też pracue lecz "na czarno". Mamy syna. Byśmy chcieli wziąść pożyczke na zakup gotowego już mieszkania z tym że nie mamy swoich oszczędności więc nie będziemy mieli wkładu własnego w dom. Czy w powyższej sytuacji możemy starać się o dom wart 320 tys? Proszę o informację czy w ogóle ma sens składanie jakich kolwiek dokumentów w banku.
Loreta / 79.186.47.* / 2016-11-23 08:57
Niestety nie ma to najmniejszego sensu. Wylicza Pani zdolność przy dobrych wiatrach 100 tysięcy złotych, ale raczej w ogole nie będzie miała Pani zdolnośći, za mało Pani zarabia i niestety umowa tylko na 2,5 roku. Praca na czarno się nie liczy, proszę sie nie przyznawać bo jeszcze będzie pani mąż ścigany za oszukiwanie Państwa.
Bad b / 94.254.209.* / 2015-07-20 19:47
Przy zawyzaniu wartości mieszkania pieniądze, o które podwyższamy kredyt (te 10% wkładu własnego) trafia do banku? Na podanym przykładzie jest to 50 000 zł. Traci się je?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
c66 / 5.60.79.* / 2014-12-07 21:01
za porady jak omijac prawo powinna byc jakas kara. juz za sam tytul 'Pięć sposobów, jak ominąć…' - chociaz z 5 miesiecy p******.

podatki nalezy placic, a jak sie nie ma pieniedzy - nieruchomosci nie kupowac. tylko osczedzac, odkladac. zamiast brac cudze (kredyt to cudze) a potem zastanawiac sie jak odkladac i z czego odsetki zaplacic. jakby nie bylo kredytow czyli dopingu - ceny bylyby uczciwe czyli wynosily tyle, ile ludzie moga zaplacic. pewnie ze 3tys za m2 w Warszawie. a doping kredytory winduje ceny 2-3 krotnie do gory sprawiajac ze ludzie staja sie niewolnikami korporacji. slodkiego, milego zycia...
Klamka667 / 195.117.188.* / 2014-12-04 16:02
Co do ostatniego sposobu z Kasą Zakładową. Na zaświadczeniu każda księgowa z zakładu pracy wypisuje czy należysz do kasy, czy poręczyłeś komuś kredyt i jaką kwotę spłacasz. Więc akurat tą pożyczkę jest sprawdzić najłatwiej, bez bik!
typologia2356 / 193.111.236.* / 2014-12-03 12:39
tak, bo "polactwo" musi kombinować. głupotą Banków było dawanie biedocie lub bezmyslnym hulakom nie potrafiącym uzbierać parunastu tysiecy, ktredytów na 100%. jak sie nie ma to sie wynajmuje rok, dwa i w tym czasie oszczedza na wkład własny. jak nie potrafisz uzbierać to nie bedziersz potrafił spłacać..........
wynajmujący / 94.254.133.* / 2015-03-23 07:13
Wynajmując mieszkanie placi się więcej niż za ratę, to jak oszczędzić??
kolorowo / 194.202.140.* / 2014-12-03 14:44
Jeden szczegół: spłacając kredyt nie musisz płacić za wynajem...
Klamka668 / 195.117.188.* / 2014-12-11 23:53
Dostałem proponowany harmonogram spłat kredytu. Spłacam przez pierwsze kilka lat zaledwie 30% kapitału "swojego" mieszkania.
doradcafp / 79.184.19.* / 2014-12-03 12:06
Duże braki w wiedzy Pani Emilii z zakresu doradztwa kredytowego. Zgodnie z rekomendacją wkład własny nie może pochodzić z kredytu. W każdym banku podpisuje się oświadczenie, że środki własne nie pochodzą z kredytu, także pomysł z kredytem gotówkowym jest chybiony.

Jeśli chodzi o banki, które biorą cenę z operatu nawet jeśli jest wyższa od transakcyjnej tą są 4 taki banki, a nie "co drugi"
Kos1111 / 212.180.235.* / 2015-01-12 15:59
Oświadczyć można wszystko!!!! NIKT tego później nie sprawdzi czy było to na to czy na to, chyba ze sprawa trafiła by do sadu o czym nigdy nie słyszałem. Puki płacisz jest dobrze i nikt cię nie sprawdza
eddie202 / 94.231.50.* / 2014-12-03 17:37
a czy to nie zalezy w duzym stopniu od analityka?
doradcafp / 83.11.237.* / 2014-12-08 12:21
W kredytach hipotecznych zawsze końcowa decyzja należy do analityka, ale są pewne wytyczne wg których banki postępują w danych sytuacjach i tak jak w powyższej odpowiedzi standardowo 4 banki zgadzają się na rozpatrywanie takiej kwestii, a pozostałe na wstępie mówią głośne NIE za nim to dojdzie do analityka:)
omek / 79.188.216.* / 2014-12-03 10:06
jesli Pani E.S. tak doradza klientom to radzę się od niej trzymać z daleka.
Jak można kombinować i z 400tys wartości zejsć na 300tys aby wymagany wkład własny był mniejszy ?? A te brakujące 100tys to deweloper daruje ? A może klient uzbiera brakujące 100tys na zakup jak nie mógł dodatkowych 10tys na wkład własny znaleźć ?
Przypominam również że kredyt w zakładzie pracy jest widoczny - nie w BIK oczywiście ale na zaświadczeniu z zakładu pracy jak najbardziej.
Z pożyczką gotówkową to zabawa na granicy prawa - właściwie wszystkie banki we wnioskach mają oświadczenie do podpisania przez klienta że wkład własny nie pochodzi z pożyczki
ahhe / 217.67.201.* / 2014-12-03 09:34
Prawda jest taka, ze jak ktos nie jest w stanie uzbierac 15-20% wkladu wlasnego, to nie powinien brac kredytu dla swojego wlasnego dobra. Nie sztuka jest splacac raty w banku przez 30 czy 40 lat chwalac sie mala ratka - sprawdz ile kapitalu placic bedziesz co miesiac, bo reszta (odsetki) to to co co miesiac oddajesz bankowi za darmo. I raty rowne a nie malejace - nie stac Cie, to zbieraj dalej
kij ci do tego / 82.145.222.* / 2015-03-25 00:18
tak pieprza barany co nie maja co z kasa robić.
kredyty są dla tych których nie stać płacić gotówką wiec często i nie maja wkladu.
jak kogoś stać na wkład z dnia na dzień to po co komu pożyczka, a jak ma zbierać 5 czy dziesięć lat na wkład to równie dobrze może zbierać 30 lat i kupić za gotówkę.
durne rozumowanie!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wynajmujaca881 / 5.172.252.* / 2015-08-13 18:56
Zgadzam się i krew mnie zalewa jak widzę, że jakiś idiota pisze teksty typu "jak ktoś nie ma wkładu własnego to niech nie bierze się za kredyt tylko wynajmuje" i oczywiście niech zbiera przez 15 lat na ten wkład własny. Debile dostaliście mieszkania po babci, od rodziców albo sprzedaliście ziemię rolną na wsi z której często pochodzicie to się nie wypowiadajcie na temat wynajmu o którym nie macie pojęcia ile to kosztuje.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ahhe / 217.67.201.* / 2014-12-03 09:35
Ech mialo byc raty malejace a nie rowne :) W ratach malejacych splaca sie znacznie wiecej kapitalu i znacznie mniej sie oddaje bankowi
kolorowo / 194.202.140.* / 2014-12-03 14:48
Raty malejące są wyższe, stąd większe comiesięczne spłaty kapitału i mniejsze odsetki, ot matematyka.

Równie odkrywczo możesz napisać, weź mniejszy kredyt, będą niższe odsetki.
fish864 / 37.152.18.* / 2014-12-03 09:21
zapraszam autora artykulu po kredyt hipoteczny do nordea :)
Piter947 / 31.1.123.* / 2017-02-20 12:49
Z żoną zarabiamy prawie 5 tysięcy mamy dwójkę dzieci i żaden bank nie chce nam dac kredytu na dom bo nie mamy wkładu własnego i i co tu zrobić taki kraj
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
karo543 / 94.254.167.* / 2018-05-31 08:49

Z żoną zarabiamy prawie 5 tysięcy mamy dwójkę dzieci i żaden bank nie chce nam dac kredytu na dom bo nie mamy wkładu własnego i i co tu zrobić taki kraj

U mnie kredyt to zaciagneli na siebie rodzice a ja go splacam, u mnie to najkorzytsniejsze rozwiazanie było, dla mnie oczywiście. Chociaz najwieksze wydatki procz kupna samego mieszkania to się zaczna dopiero jak trzeba będzie je urzadzac …. Mysle, ze u mnie architekt bedzie pomocy i wtedy maly kredycik na projekt mieszkania i wykonczenie wtedy bede musiala ogaranac. Wrry, co zrobic, takie zycie. Dobrze ze domek sie buduje, reszta bede sie martwic co i jak zrobic jak investplan wezwie do odbioru mieszkania.
gwito / 62.73.210.* / 2014-12-03 07:10
Rekomendacja S to najlepsza decyzja KNF odkad pamietam. Reszta to poobozne zyczenia dziennikarzy[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy