Forum Forum dla firmDotacje

Kryzys w Grecji. Dziś decyzja w sprawie pomocy

Kryzys w Grecji. Dziś decyzja w sprawie pomocy

Wyświetlaj:
kedyw / 87.96.82.* / 2012-02-20 13:58
Będzie dobrze. Nie ma obaw.
njliber / 83.9.169.* / 2012-02-20 13:31
Nie tylko nie pomagać, ale wojsko wysłać jak zbankrutują i okupować jełopów dopóty dopóki spłacą swoje długi, żeby się greckie jełopy nauczyły że pożyczki się spłaca.
3gz3kutoR / 89.230.68.* / 2012-02-20 13:57
Zobaczymy jak za niedługo pozostałości polskiego majątku będą licytować.
Co wtedy powiesz?!
Jacqb / 2012-02-20 12:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Już grubo ponad rok temu mówiłem że nie ma innego wyjścia jak bankructwo. A Kuczyński już tak p*********.. raz mówi jedno raz drugie. Najgorszy obecnie pseudoanal.
hryniu / 2012-02-20 11:12 / Bywalec forum
Im szybciej pozwolimy im formalnie zbankrutować tym lepiej. Faktycznie już są bankrutem , wiec po co marnować pieniądze i pompować w nich euro.
Sami są sobie winni, to niech ponoszą konsekwencję. Jak ja wydam więcej i się zadłużę to jakoś nikt nie leci mi z pomocą. Prawa ekonomii działają tak samo w skali indywidualnej jak i w skali całego kraju.
3gz3kutoR / 89.230.68.* / 2012-02-20 14:13
"Daj mi kontrolę nad systemem kredytowym danego państwa, a nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa".

http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Globalny-spisek.htm
Bezinteresowny / 2012-02-20 14:41 / Bywalec forum
Ciekaw jestem jakby wyglądała teraz sytuacja Grecji gdyby w ich interesy ie mieszały się zarówni Niemcy jak i Francja...
chichot dona / 164.126.174.* / 2012-02-20 15:13
Gorzej, znacznie gorzej.
Ktosndd / 109.173.143.* / 2012-02-20 11:08
Dostaną 130 mld na spłate zadłużenia pewnie prywatnych inwestorów. Tak ładnie ominie się pomoc bezpośrdenią podatnikow. Obywatele znow zostana wykiwani niezly szwindel. "Do części funduszy Ateny nie będą mieć dostępu, bo będzie on przeznaczony na spłatę długu wobec zagranicznych inwestorów". Jawna grabierz i finansowanie swiatowego lobby...
Floyd / 2012-02-20 13:06 / Tysiącznik na forum
A, to długów nie powinno się spłacać?
Przecież ten cały kryzys to właśnie brak możliwości spłacania kredytów.
Czyżbyś uważał, że ta pomoc powinna być skierowana do społeczeństwa aby mogło sobie coś kupić? O święta naiwności.
Oczywiście mogą zbankrutować, ale w dzisiejszych czasach bez kredytów to bardzo ciężka sprawa w biznesie. Już widzę jak po takim bankructwie rozwija się ich gospodarka, a może ty jako dobry wujek zaczniesz ich kredytować, bo chyba żaden bank kierujący się zdrowym rozsądkiem nie udzieli im kredytu nawet na 5 groszy.
z Twego rozumowania wynika, że udzielanie komuś kredytów to grabież. No to pędź do banku, bierz pożyczkę, a następnie nie spłacając jej rób wrzask, że bank cię okrada bo domaga się zwrotu. Prawdziwy geniusz z ciebie, jestem pełen podziwu.
Ktosndd / 109.173.143.* / 2012-02-20 16:27
Nic nie napisałem, ze dałbym im te pożyczke. Grecy nie zasłguja na żadne pieniądze gdyz bankrutowi sie nie pożycza. Jak takis mądry to idz wez pozyczke z banku nie splac jej i wez następną. Ja uwazam,ze ktos bawi sie naszym kosztem w gre, a kazdy za swoje bledy powinien płacić. Jak slepy jestes i nie widzisz, ze cos tu nie gra to nie moja wina. Zreszta Argentyna, Islandia, Korea Południowa zbankrutowała i istnieją i mają się dobrze. Każda pozyczka jest ryzykiem jak zakup akcji ten kto zaryzykował to niestety jego strata, ale dlaczego sa tak ryzykowane pieniadze podatnikow. Pozatym jak piszesz "ale w dzisiejszych czasach bez kredytów to bardzo ciężka sprawa w biznesie", uwazasz ze po bankructwie oczyszczeniu gospodarki nie znalazłby się ktos chciwy aby pozyczyc im znowu kase ?? Zobacz Islandie, a potem krzycz na forum.
€ / 77.253.132.* / 2012-02-20 10:58
Niech wierzyciele się martwią,wcześniej Niemcy i Francuzi opuszczą €.
jazda / 90.156.54.* / 2012-02-20 10:46
Niech im dadzą te 14 i pilnują na co każde kolejne euro idzie. To moim zdaniem najlepsze wyjście. Jak sami potrafią zarządzać kasą już pokazali.
zor bas / 178.36.146.* / 2012-02-20 09:10
"... Władze Wielkiej Brytanii obawiają się, że nastroje Greków mogą wymknąć się spod kontroli, a kraj stoi na skraju wojny domowej. Grecy są bowiem coraz bardziej wzburzeni i niezadowoleni z polityki swojego rządu oraz wizji bankructwa kraju i opuszczenia strefy euro. ..."

Najnowsze wpisy