Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Księgarnie internetowe. Szef Bonito.pl: książka powinna być dostępna dla każdego

Księgarnie internetowe. Szef Bonito.pl: książka powinna być dostępna dla każdego

Wyświetlaj:
natalia.szlagier / 78.10.226.* / 2019-09-23 14:25
Przeważnie zamawiam na Bonito. Ostatnio zamówiłam kilka ciekawych książek i jedną skończyłam już czytac a mianowicie Charlotte Seager "My Secret Youtube Life". Otworzyła mi oczy na to jak naprawdę wygląda świat youtuberów, celebrytów itd
pakos / 37.30.36.* / 2019-08-21 07:43
Tańszą opcją są ebooki. Wczoraj zamawiałem kilka pozycji z Virtualo z wydawanictwa Millenium - po kilkanaście złotych za naprawdę udane książki i sprawdzonych autorów. Moim zdaniem akurat na ceny to nie ma co narzekać, bo wybór jest spory i jest co czytać.
Eucyklydea / 5.173.51.* / 2019-07-18 09:41
Polecam księgarnię internetową Arkady, jak już ktoś wspomniał, w której regularnie zamawiam. Oferują wyselekcjonowany asortyment książek, które są wartościowe, merytorycznie i pięknie wydane. Przy tym można skorzystać z atrakcyjnych promocji cenowych.
Lutte / 94.254.232.* / 2019-04-07 21:09
Księgarnia internetowa Arkady to idealne miejsce dla książkowych moli. Zawsze znajduję tam ciekawe pozycje. Fajną sprawą są też częste promocje, z których regularnie korzystam.
Gosia29 / 31.178.167.* / 2019-03-24 18:12
Zgadzam się z tym, że klient pójdzie tam gdzie będzie taniej. Sama zamawiam często książki z www.vesper.pl, ponieważ jestem w stanie zaoszczędzić na nich rocznie nawet kilkaset zł.
pomero / 80.67.7.* / 2018-12-13 12:37
Ludzie nie będą kupować gdzieś indziej, bo po co? Zamówiłam dzisiaj uniesienie Kinga, 21 zł. Rano widziałam, że jest też w osiedlowej księgarni, ale za 38 zł. Po co ludzie mają kupować, skoro różnice są aż tak wysokie? Przecież to bezsens. A internetowo może działać też wyłącznie tania księgarnia.
konder / 176.119.53.* / 2018-10-10 12:31
A to Livro właśnie nie zostało jakiś czas temu wybrane najtańszą księgarnią? Coś mi się nazwa kojarzy...
pektoro / 159.8.124.* / 2018-09-27 12:19
Livro - pierwsza klasa.
Działamy z nimi już dosyć długo.
Jest tanio, warunki są spoko, więc też nie ma co kombinować z innymi księgarniami. Tak naprawdę każdą nowość, każdy bestseller kupuję taniej niż gdziekolwiek w sieci i takie warunki mi po prostu pasują.
rades434 / 212.96.244.* / 2018-09-17 12:42
Zdecydowanie polecam Livro - macie tam w niskiej cenie każdy tytuł, tzn. zdecydowanie taniej niż w innych księgarniach. Ogólnie wybór w sieci jest łatwiejszy, podobnie jak szukanie. Nie traci się tyle czasu. A skoro online nawet nowości puszczają tanio, to gdzie ludzie mają kupować? Kilka dyszek różnicy na jednej książce to jednak gruba przesada.
katalana / 212.96.244.* / 2018-01-19 12:13
Księgarnie internetowe powinny w najbliższym czasie zdecydowanie rządzić - inaczej wyglądać to nie może, zresztą podejrzewam, że już w tym momencie sprzedaż w internetowych księgarniach jest wyższa. A gdzie ludzie mają kupować, skoro w necie taniej i kupuje się dokładnie to samo. Wczoraj zamówiłem książkę Owsiaka - Obgadywanie świata. Cena Livo - 29. Cena w markecie - 44. Czemu mam płacić więcej? Ludzie będą kupować tych książek stacjonarnie coraz mniej.
coalmonsley / 195.167.159.* / 2017-09-25 05:58
Jestem Kathlyn Ross zamieszkałym / obywatelem Pol. Mam 51 lat businesswoman. Kiedyś miałem trudności z finansowaniem mojego projektu / firmy. Jeśli nie dla dobrego przyjaciela, który wprowadził mnie do pana suisse, który jest pożyczkodawcą pieniędzy, aby otrzymać pożyczkę od [$ 100,000 USD] ze swojej firmy. Kiedy się z nimi skontaktowałem, zajęło mi to 48 godzin, aby uzyskać zgodę na pożyczkę i przelać na moje konto po spełnieniu wszystkich warunków opisanych w ich umowie / warunkach. Nawet jeśli masz kiepski kredyt, nadal oferują Ci taką usługę Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy finansowej możesz się z nimi skontaktować, aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem tego adresu e-mail: [suissecreditloans@yahoo.com]...
monson węglowy / 195.167.159.* / 2017-09-25 05:53
Jestem Kathlyn Ross rezydentem / obywatelem polska. Mam 51 lat businesswoman. Kiedyś miałem trudności z finansowaniem mojego projektu / firmy. Jeśli nie dla dobrego przyjaciela, który wprowadził mnie do pana suisse, który jest pożyczkodawcą pieniędzy, aby otrzymać pożyczkę od [$ 100,000 USD] ze swojej firmy. Kiedy się z nimi skontaktowałem, zajęło mi to 48 godzin, aby uzyskać zgodę na pożyczkę i przelać na moje konto po spełnieniu wszystkich warunków opisanych w ich umowie / warunkach. Nawet jeśli masz kiepski kredyt, nadal oferują Ci taką usługę Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy finansowej możesz się z nimi skontaktować, aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem tego adresu e-mail: [suissecreditloans@yahoo.com]

Najnowsze wpisy