Forum Spółki giełdowe mBank SA

Kurs akcji tego banku jest pod ostrzałem propozycji polityków. Oto efekty

Kurs akcji tego banku jest pod ostrzałem propozycji polityków. Oto efekty

Wyświetlaj:
fdfgf / 46.171.217.* / 2015-07-14 08:04
Ta, a my obrywamy za Grecję. Spekulanci spekulują jak chcą a nasi "eksperci" od ekonomii nieporadnie starają się wytłumaczyć to co dzieje się na giełdzie.
TomaszWuwua / 83.142.193.* / 2015-07-14 08:01
Niezła propaganda, tak na pewno od czczego gadania słabną akcje tego "banku", ludziki z WP wy się zastanówcie co piszecie? myślenie nie boli? chociaż Was być może...
dedek413 / 91.208.93.* / 2015-07-14 08:54
to akurat jest money a nie wp, warto patrzeć gdzie i w co się klika a nie bezsensownie pisać, pozdro
Obiektyw-ka / 145.237.2.* / 2015-07-14 07:44
Ten bank ma w nosie wyroki sądów polskich i europejskich, robi co chce, rżnie ludzi od wielu lat na olbrzymia kasę - a ja mam ubolewać nad tym, że straci w 2017 r nawet 30 % zysku?! Mam to gdzieś, niech straci 90%! To oznacza, że koszty działania zostaną pokryte w całości i nawet będzie nadwyżka.
Polak717 / 31.61.131.* / 2015-07-14 07:07
Comerzbank niemiecki bank pod szyldem mBank kroi Klientów jak tylko potrafi, na opłatach, na prowizjach, na marżach, na spreadzie, a zyski wytransferowywuje z Polski do siebie! Co nam obca przemoc wzieła, szablą odbierzemy po wyborach.
45678876 / 83.28.202.* / 2015-07-14 06:54
No i po wprowadzeniu PiSowskiego przewalutowania kredyty będą 10x droższe - czyli zamiast ludzi, którzy na własną prośbę wzięli kredyty we frankach będzie płacić całe społeczeństwo.. Nauczcie się płacić za swoje błędy - w umowach kredytowych mieliście zapis o zmianach kursów walut - Czytać umowy !!
kasska56 / 78.9.110.* / 2015-07-14 08:00
Jeszcze raz przeczytaj uważnie cały artykuł.Napisano że to banki dostaną łupnia i to jest prawdą. Wiedz że banki to są jednostkami usługowymi działające na zasadzie handlu. Jeżeli jakiś sklep lub bank za towar-usługę bankową zażyczy sobie astronomiczną sumę to jasne jak słońce że nikt u niego nic nie kupi ,straci klientów i upadnie , więc nie może wszystkich kosztów przenieś na swoich klientów. Dlatego banki zmuszeni sa zmniejszyć swoje zyski- o czym wszędzie piszą . Po prostu mniej wywiozą za granice do swoich matek. Banki sa pazerne więc opłaty za swoje usługi na pewno już podnieśli do możliwie najwyższej granicy i więc niczego nie go już nie podniosą. Sieja strach i panikę by nas podzielić i skłócić a wówczas łatwiej jest manipulować ludźmi . Do społeczeństwa należę i ja ,a nie mam nic wspólnego z mBankiem dlaczego miałabym coś stracić? Po twojej frustracji widach że zrobiłeś dokładnie to co autorzy propagandy i chcieli uzyskać, dlatego nie daj sobą manipulować poprzez pewne techniki i systemy stosowane przez media. Co do frankowych kredytów to przypomnę że banki jednostronnie zastosowały swoja własną politykę i niezgodna z prawem za którą niesłusznie płaca kredytobiorcy .(nie chodzi już o zwyżkę samej wartości CHF ale o celowe działania banków działających na szkodę kredytobiorców , stosowanie spreatów procentów marż kupno i sprzedaż kredytobiorcy niby CHF bo ich nikt na oczy nie widział i nie widzi i stosowanie niedozwolonych zapisów.Te kredyty według prawa sa nie ważne ale nasze szanowne państwo udaje że tego nie widzi i lobbuje bankom, bo ma z nich jakieś tam korzyści. Co do podpisywania to faktycznie widziały gały co brały ale gały nie wiedziały że bankom nie można ufać , że to oszuści balastujący na krawędzi prawa czychający na zgubę kredytobiorców. Tez byś zaufał ponieważ od kołyski utwierdzano nas w przekonaniu że "pewne jak w banku" które do tej pory znaczenie to miało wartość, dzisiaj odwrotnie stoi nam przed oczyma CYPR , Grecja i kredytobiorcy frankowi .
znak / 83.31.153.* / 2015-07-14 06:39
Na złodziejach czapka gore. Z tych kilkanastu mld PLN lichwiarskiego zysku netto mogą trochę oddać, a jak nie to niech wyjeżdżają z Polski do innych kolonii. Przytrzemy wam nosa, jak na Węrgrzech. Kończy sie złodziejskie Eldorado, Juz wspólnie ze sprzedajną sitwą PO i PSL, która wyprzedała polskie banki zachodniemu żydostwu, bankierzy w Polsce wystarczająco dużo nakradli. Basta. Doktor
Henio144 / 83.8.5.* / 2015-07-14 08:55
Złodzieje to pisuary, którzy okradli SKOKI -Basta.
bul / 37.7.144.* / 2015-07-14 06:26
I bardzo dobrze! Polacy mają tylko 20% banków! Polskie banki ten ekonomiczny bandyta Balcerowicz sprzedał za 10 % wartości kiedy w Niemczech 90% sektora bankowego należy do Niemców! Jak się nie podoba banksterom podatki płacić w Polsce to niech wyp... do Burkina Faso!
nikkor / 77.254.250.* / 2015-07-14 07:44
tak z ciekawości mógłbyś mi wymienić chociaż trzy polskie banki które to sprzedał Balcerowicz za 10% wartości ,tak byle co zjesz i byle co gadasz
rs7877 / 188.146.51.* / 2015-07-14 06:33
Bardzo się cieszę. Napewno bede głosować na Pis:)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Maverick767 / 91.200.69.* / 2015-07-14 03:53
Mega super dobrze. Najlepiej niech te akcje polecą na poziom 2 zł bo dokładnie tyle są warte. Pomijając wałki na CHF mbank to jedno wielkie oszustwo. Bzdurną reklamację potrafią "realizować" 6 miesięcy a nadal jej nie załatwili , wciskając kity że " cały czas pracują". Jeżeli do tego doda się dowolne kształtowanie opłat, które zmienić można w dowolnym momencie, to przestrzegam wszystkich przed słabą decyzją życiową i nie wiązanie się z tym bankiem. Słaba sprawa, zupełnie tak jakby podpisać umowę z Amber Gold.
Klient innego banku niż mBank / 46.250.168.* / 2015-07-14 10:51
w mBanku rozpatrywanie reklamacji ponad 4 miesiące to standard zmiany opłat w trakcie trwania umowy to również domena mBanku. Wciśniętym we franki życzę wytrwałości a kto może niech z mBanku ucieka ! jest wiele lepszych ofert.
bolo555 / 5.172.252.* / 2015-07-14 00:43
ponoszą konsekwencje swojego oszustwa na kredytach w CHF. ....zaczęło się
felekgałązka / 83.242.82.* / 2015-07-14 00:17
A ja się cieszę. Po 14 latach zmieniłem mBank na inny gdzie interface jest przejrzysty a prowizje za przelewy są za darmo. mBank zdziera 1,5 zł za przelew a na moje pytanie dlaczego prowizje wzrosły o 200% odpisano mi że taka jest stargegia biznesowa banku, więc podziękowałem zdziercom. Kto kijem walczy od kija zginie.
omegax / 130.255.153.* / 2015-07-14 00:10
też mi problem, a może po prostu wartość akcji spadła do poziomu ich rzeczywistej wartości
kumaty / 178.37.34.* / 2015-07-13 23:47
Kłamczuchy z Wirtualnej Polski już wam wyjaśniam ... Póki co rządzi Platforma i PiS nie ma wpływu na działalność jakiegokolwiek banku... Wasze chciejstwo , by to PiS odpowiadał za jej nieudane rządy jest śmieszne ... Szalom kłamczuchy ...
thor1978 / 46.175.41.* / 2015-07-14 00:14
Czytaj ze zrozumieniem. Jak widać po cenach akcji same zapowiedzi PIS już na nie wpływają.
było o tym / 83.20.186.* / 2015-07-13 23:47
mbank pod kierownictwem cezarego stypułk. stał się dojarką gdzie bez umiaru doi się polaków na rzecz niemieckiego właściciela .
LBN959 / 217.99.254.* / 2015-07-13 23:33
Witam no choć nie znoszę ani PO, jaki i PIS.U to w takiej sytuacji głosuję na PIS bo wiem co oznacza frankowy kredyt w MBanku z 1700zł do 2600 zł ,a miało to byc max 300 zł hiii po skoku franka do 5zł ,niech teraz wielcy bankowcy z Mbanku poczują jak to jest becelowac zaczną zwalniać ludzi po czym się wyniosa z tego kraju i nasz kapitał nie będzie odpływał za granice ...
milki2223 / 176.24.176.* / 2015-07-13 23:48
ale jak sie bralo taniutki kredycik we frankach to wszystko bylo ok. banda oszolomow w tej naszej polsce mieszka. dobrze ze siedze sobie na kanapie z kawka w reku , zdala od tego wszystkiego hehe. dla mnie wybory moze wygrac nawet ksiadz probosz z koziej wulki
WolnyObserwator / 31.183.125.* / 2015-07-13 23:44
Nikt ci nie kazał brać kredytu we frankach, niestety takie jest ryzyko brania kredytu w innej walucie. Trzeba było myśleć zanim zdecydowałeś się na tę formę kredytu. Mam pytanie dlaczego nie mając kredytu we frankach mam spłacać kredyty bezkrytycznych frajerów z moich podatków ? Zanim zaczęły się jaja to "Frankowicze" wręcz szydzili z ludzi biorących kredyty w PLN, a dzisiaj odgrywają ofiary.... to jest śmieszne. Zycie polega na ponoszeniu konsekwencji chciało się żyć ponad stan to się ma ....
Kris431 / 159.205.251.* / 2015-07-14 00:14
Kolego jesteś ignorantem bo pojęcia nie masz co pisze a gościa obrażasz.

Po pierwsze ogromna nadpodaż i wzrost cen na rynku nieruchomości wygenerowała wracająca emigracja polska z Anglii Irlandii zauważ też ze 2005-2009 to jest pokolenie roczników 1975-1985 z tych roczników po 700tyś dzieci na rok ta ogromna grupa klientów mieszkających z rodzicami którym Gierek budował w blokach z wielkiej płyty chciała inaczej żyć ...... I żyje inaczej żyje na kredyt

Każda rzecz na kredyt wzięta czyni Cię biedniejszym a kredyt hipoteczny czyni Cię niewolnikiem.

Kolejna Twoja strofa zarzucasz mu ze mógł wziąć w PLN a nie we frankach ..... Kolego w tym momencie masz najniższe stopy procentowe w historii jak wzrosną to kredyt-owcy franka mają się śmiać teraz w drugą stronę jak złotówkowiczom wzrosną tak samo.

Daliście się zniewolić w imię wygodnego życia, dachu nad głową, zarzuciliście sobie pętle na szyję będąc w niewoli ciągłych comiesięcznych niepewnych rat.

Tak się daliście omotać że nie widzicie że zysk banku na czysto wyniesie 1,34mld i te pieniądze polski odpłyną i jeszcze kilka takich banków oczywiście nie polskich i jesteście dojeni jak stado baranów.
x-men@wp.pl / 31.178.118.* / 2015-07-14 00:10
w jakich frankach oszołomie ? Jedynego franka jakiego widział to Sinatra.
Kris431 / 159.205.251.* / 2015-07-14 00:33
Skalę porównawczą chciałem przedstawić równie dobrze mógłby to być kredyt w dolarach Zimbabwe czy tez w ziemniakach jak ziemniakami mógłbyś zapłacić za swoją wymarzoną nieruchomość spłacać też ziemniakami tyle tylko ze zarabiasz w złotówkach i musisz te ziemniaki za złotówki kupić żeś jest ciul nie rolnik to wyhodować nie umiesz i nie możesz wiec co Geniuszu musisz je kupić ale ziemniaki drożeją i drożeją i drożeją i drożeją a Tobie biedaku nie starcza już tych złotówkę na zakup tak z********* drogich ziemniaków

Mam nadzieję że zrozumiałeś problem
Kartofel jak o swoich gadają szybciej pojmie.

A teraz Ciekawostka

Mogłeś się też domyślić że przysłowiowy ziemniak pójdzie w górę gdyż każdy brał te ziemniaki i jak każdy brał te ziemniaki i to były ziemniaki pod hipotekę wiec spłacalnośc takich ziemniaków była dobra tzn ze ziemniaki były warte wiele bo całymi majątkami ludzie gwarantują za te ziemniaki drożały.

Ale trafiają się i tacy co biorą w Lokalnych ziemniakach pastewnych kredyt tyle ze biorą ziemniaki ziemniaki zarabiają i ziemniaki oddają plus tam mały procent min 1,5 ziemniaka prowizji i ilość ziemniaków adekwatną do stup procentowych i tutaj Normany ziemniak pracując za ziemniaki żyje w dostatku i szczęściu konsumując nie tylko ziemniaki ale też i inne potrawy światowe.

Ale pojawia się sytuacja taka jak w Grecji spadek na euro spadek na złotówce odpływ pysznych ziemniaków z Pyrlandii i decyzja szefa Rady Pulchnego Pyraka podnosimy koszt ziemniaka teraz ziemniak kosztuje więcej wiec już nasz rodak musi więcej ziemniaków oddać

W niewoli z Ziemniakiem.
Zastanów się kolego
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy