Forum Forum dla firmKsięgowość

Kurs księgowości w MDDP

Kurs księgowości w MDDP

LAKKII88 / 89.72.23.* / 2012-02-19 19:33
Witam serdecznie wszystkich użytkowników. (jeśli temat w złym dziale to proszę o wyrozumiałośc)
Otóż w tym roku kończę studia magisterskie z ekonomii o profilu rynki finansowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Nie ukrywam że postawiłem sobie za cel zostanie księgowym. Posiadam bardzo podstawową wiedzę na ten temat. Chciałem odbyć praktyki w tym kierunku. Złożyłem kilkanaście ofert na bezpłatne i ku mojemu zdziwieniu nikt się nie odezwał. Postanowiłem że zrobię sobie kurs aby nabyć wiedzę na ten temat i trochę praktyki. Następnie będę się starał kolejny raz o odbycie praktyk lub pracę w biurze rachunkowym. Przewertowałem mnóstwo tematów o kursach z księgowości. Decyduje się na kurs od podstaw do samodzielnego księgowego w MDDP (108h). Co sądzicie o takim kursie? Czy odbycie takiego kursu zwiększy szanse na odbycie chociażby praktyk a następnie pomoże "przedostać" się do branży i zacząć swoją przygodę z księgowością. Wiem że początki zawsze są trudne ale mam nadzieje że coś z tego wyjdzie. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Chciałbym dowiedzieć się jak najwięcej na ten temat gdyż inwestuje moje ostatnie pieniądze które zarobiłem

Laki88

Najnowsze wpisy