Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kurski: To "przykrywka" do przejęcia mediów

Kurski: To "przykrywka" do przejęcia mediów

skomentuj
Wyświetlaj:
Elendir / 2008-09-19 07:54 / Łowca czarownic
Już jakiś czas temu napisałem że wypowiedzi posłów PiS ujawniają kulisy ich rządzenia. To czego się dopatrują dotyczy tego, co sami próbowali. Następująca wypowiedź myślę że jest świetnym przykładem:
Poseł PiS uważa, że Platforma Obywatelska nie potrafi żyć w kraju, w którym jakieś instytucje jej nie podlegają i z nimi walczy.
Bies2 / 2008-09-19 08:10 / Bywalec forum
Masz rację przyjacielu, to nie przykrywka ale sposób na odebranie oszołomom wpływu na kształtowanie opini publicznej . Gdyby nie brak wyobraźni posłow SLD, dawno ludzie ci wrócili by do Trwam i agitaqcji na odpustach, gdzie ich miejsce.
Pajchiwo / 2008-09-19 12:54 / Tysiącznik na forum
Heh - te "oszołomy" z PiS są tak podobne programowo i ideologicznie z PO, że mieli biedaczki problem przy wyborach jak się zróżnicować, żeby dostać jak najwięcej elektoratu.
Postanowili wejść w temat tego co "wypada", co "nie wstydzi" itd.
Odstawiając na bok całą merytorykę.
A TY się dałeś na to złapać - co udowadnia Twoja silnie emocjonalna wypowiedź.
Polecam artykuł (dość długi - jak to Ryba, ale zdrowo ironiczny):
http://blog.rp.pl/rybinski/2008/09/14/katalog-komunistow-polskich/
Zdzich / 2008-10-07 23:24 / Bywalec forum
Muszę przyznać, że Ryba opisując ten katalog myślał o komunistach. Ale taki katalog za 50 lat będzie pasował do wszystkich partii rządzących w wolnej RP. Przecież w tej chwili są Wallenrodowie, którzy zmieniają partie jak rękawiczki, ideowcy którzy święcie wierzą w swego pierwszego sekretarza, gracze to tacy co to intrygami będą wyciągać dziadka z wermachtu i jeszcze wiele innych kategorii, karierowiczów.
Elendir / 2008-09-23 07:39 / Łowca czarownic
Kampania wyborcza jest reklamą która ma dotrzeć do odpowiednio szerokiego kręgu odbiorców. A niestety prawda jest taka, że kampania merytoryczna nie spotkałaby się ze zrozumieniem. PO przegrałoby wtedy w przedbiegach.

Mimo to, czy na prawdę nie widzisz różnicy pomiędzy PO a PiS?
Bies2 / 2008-09-19 13:18 / Bywalec forum
Masz rację , bo gdyby tak nie było to PO zrobiła by wszysto, aby usunąć PIS z TVP nawet kosztem pewnych ustępstw na rzecz SLD.
skomentuj

Najnowsze wpisy