Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kwaśniewski: Nie z nami te numery Ziobro!

Kwaśniewski: Nie z nami te numery Ziobro!

Money.pl / 2007-10-09 17:51
Komentarze do wiadomości: Kwaśniewski: Nie z nami te numery Ziobro!.
Wyświetlaj:
Elendir / 2007-10-09 21:02 / Łowca czarownic
Czy ktoś w poniższych komentarzach odniósł się do treści wypowiedzi? Tyle ich było jednak nikomu to do głowy nie przyszło. Ciekawe dlaczego?

Może dlatego że większość tego co zostało powiedziane jest sensowne i z tym trudno polemizować. Znacznie łatwiej drążyć całkiem już oklepany temat.
KoP / 2007-10-10 19:43 / Bywalec forum
A kolega, jak zwykle to samo. Jakiego sensu mozna się doszukiwać w słowach pijanego czlowieka. To prawie tak samo, jakbyś chciał bronic pijanego sprawcę wypadku drogowego. Tego nie da się obronić, bełkot zawsze będzie bełkotem.
Elendir / 2007-10-10 21:02 / Łowca czarownic
Które słowa były Twoim zdaniem bełkotem? Możesz zacytować?
KoP / 2007-10-11 16:30 / Bywalec forum
a kolega nadal nic nie rozumie.
To nie słowa są bełkotem, a sposób ich wypowiadania. Jak widzę czlowieka o mętnym wzroku, niewyrażnie wypowiadajacego kwestie i chwiejnego w krzyżu, to z zasady nie slucham co mowi i nie traktuję go powaznie. Pijacy po prostu na to nie zasługuja i nie bardzo rozumiem dlaczego tak zajadle go bronisz?
Elendir / 2007-10-11 21:33 / Łowca czarownic
Przeczytaj może to co zostało już napisane. Powtarzać raz jeszcze spóźnionemu mi się nie chce.

Z Twojej wypowiedzi rozumiem że nie masz zastrzeżeń do treści wypowiedzi Kwaśniewskiego.
KoP / 2007-10-12 18:31 / Bywalec forum
nadal nie rozumiesz. Mam zastrzerzenia do całej wypowiedzi, bo to pijacki bełkot. Jak można ufać słowom człowieka zamroczonego alkoholem? Policjant i prokurator też przesluchują podejrzanych po wytrzeżwieniu. Od byłego, na szczęście prezydenta, też można by oczekiwać trzeżwego myślenia, ale to jak widać nie mozliwe.
Elendir / 2007-10-13 10:01 / Łowca czarownic

nadal nie rozumiesz.

To czy wypowiedź jest prawdziwa ocenia się badając kwestię czy myśli które zostały wypowiedziane są zgodne z rzeczywistością, a nie skupiając się na tym kto to powiedział (Kaczyński, Kwaśniewski, czy też np. Lepper), tudzież w jakim stanie był (czuł się dobrze, był pijany, bolał go ząb). Dopóki tego nie zrozumiesz nie ma sensu dyskusja z Tobą. Swoją droga, moim zdaniem, z polityków najbardziej widocznych na aktualnej scenie politycznej to od Kaczyńskiego bardziej fałszywe wypowiedzi to chyba tylko Lepper ma. A może nawet nie.

Oczywiście, niedyspozycja (niezależnie jakimi czynnikami wywołana), może wpływać na treść wypowiedzi, w szczególności jej logiczną spójność, zgodność z faktami. Czy z treści wypowiedzi Kwaśniewskiego wynika że wpłynęła na nie jago niedyspozycja? Na poparcie tej tezy nie jesteś w stanie podać żadnych argumentów.

Twoja wypowiedź świadczy o niezrozumieniu pojęć którymi się posługujesz. Może w takim razie postaram Ci je nieco przybliżyć. Mianowicie słowo bełkot oznacza:
1. pot. «niezrozumiała, niewyraźna mowa; też: nieartykułowane dźwięki»
2. pot. «pozbawiony sensu, niezrozumiały tekst lub zawiła wypowiedź»
to są kryteria co do których powinieneś się odnieść. Jeżeli się do nich nie potrafisz odnieść to znaczy że to Twoja wypowiedź jest pozbawiona sensu, a zgodnie z definicją 2 jest bełkotem.

Policjanci przesłuchują po wytrzeźwieniu gdyż inaczej przesłuchiwany mógłby zakwestionować swoje zeznania twierdząc że nie był w pełni świadomy tego co mówił/robił. A czy Kwaśniewski wycofuje się ze swojej wypowiedzi? Bynajmniej. Wersję Kwaśniewskiego potwierdza również Olejniczak. Więc skoro masz mentalny problem z zaakceptowaniem tych słów jako wypowiedzianych przez Kwaśniewskiego odnieś się do nich jako do potwierdzonych przez Olejniczaka. Czy też jemu będziesz zarzucać "pijacki bełkot"?
KoP / 2007-10-13 17:29 / Bywalec forum
Twoje komentarze sprawiają nam dużo radości, dosłownie mozna paść ze śmiechu. Mojej rodzinie i bliskim wystarczają za programy kabaretowe w TV. Nie chciałbym Ciebie urazić, ale gdzies Ty się wychował? Rozejrzyj się dookoła, tu na forum nikt tej łajzy nie broni, a Ty czynisz go z taką zajadłością i pewnością siebie, jakbyś razem z nim pił. Już sam nie wiem, może obracasz się w takim pijackim towarzystwie i sam nie odróżniasz co dobre, a co złe.
A czy Kwaśniewski wycofuje się ze swojej
wypowiedzi? Bynajmniej.

a po wyborach powie, że to nie on mówił, tylko WÓDA.
Elendir / 2007-10-14 10:02 / Łowca czarownic

Twoje komentarze sprawiają nam dużo radości

Ciesze się że mogę wnieść trochę radości do Waszego życia.

Szkoda, że Twoje teksty bardziej kojarzą się z tragedią niż komedią. Tylko że nawet katharsis tam nie ma.

Jak piszesz o rozróżnianiu dobrego od złego, to najpierw spójrz na siebie. I sugeruję nie zadowalać się tylko pierwszym spojrzeniem.
KoP / 2007-10-14 10:44 / Bywalec forum
Katharsis to uwolnienie cierpienia, odreagowanie zablokowanego napięcia, stłumionych emocji, skrępowanych myśli i wyobrażeń, które podlegały kontroli mechanizmów obronnych, ego lub kontroli społecznej (persony jednostki). Uwolnieniu podlegają przede wszystkim kompleksy psychiczne, które dezorganizowały funkcje ego i niepokoiły świadomość. No i jak widzisz , to moze dotyczyć tylko Twego wielkiego idola, ktory sie odblokowuje przy pomocy kielicha. Nie używaj słów, których nie rozumiesz.
Ja nie mam z tym nic wspolnego, jestem raczej czlowiekiem łagodnego usposobienia i nie zmanierowanym przez trunki.
Elendir / 2007-10-14 11:10 / Łowca czarownic
Ależ właśnie w tym znaczeniu użyłem tego słowa. Sądząc po Twoich tekstach, tego uwolnienia, oczyszczenia brakuje Tobie.
KoP / 2007-10-14 11:26 / Bywalec forum
bez obaw, nie brakuje.
jan23 / 88.156.44.* / 2007-10-09 19:42
Ciekawe jakie ma problemy ten gośc skoro ostatnio bierze tyle silnie działaących "tabletek"
KoP / 2007-10-09 20:26 / Bywalec forum
tabletki na pyrach pędzone?? hahaha
nazdrowiehlup / 84.234.0.* / 2007-10-09 19:30
No to teraz Goleń przegiął. Ciekawe czy antypolskie, polskojęzyczne przekaziory to uwypuklą i będą ręce załamywać czy jak zwykle półgębkiem wprawdzie palił ale się nie zaciągał. Teraz Putin nie musi mu zegarka za 100 000 tysięcy mu dawać tylko flaszką go przekupi. Tle jest wart każdy wyborca LiD-u co jego wódz. Mały krętacz, alkoholik i kawał szuji.
MaturzystkaAA / 2007-10-09 19:26
haha, widze,ze nie tylko ja tak sadze, ze dzisaj p. Kwasniewski byl delikatnie powiedziwaszy- niedysponowany:D:D
sceptyk / 2007-10-09 19:15 / Tysiącznik na forum
Kiedy ta czerwona pijaczyna zamilknie?
Niech sobie w domu gada do woli, o ile Jolka nie wywali go na zbity pysk.
EDiS / 2007-10-09 19:06 / Tysiącznik na forum
Sasza-ELYTA- Mordo ty nasza, nawet nie wiedziałeś, że w Szczecinie też są gościnni ludzie a nie tylko na Ukrainie. Życzę szerokości, oj Sasza mordo ty nasza.
kd44 / 83.21.42.* / 2007-10-09 19:03
Olek ty umiesz z nimi rozmawiac-krótko i na temat.Szkoda ze jestes czerwony
arch / 2007-10-09 18:37 / Tysiącznik na forum
Niewżne kto , ale jeśli ktoś przychodzi pijany na spotkanie z wyborcami to oznacza tylko jedno .......pogarda ,gardzi nimi .
radzix / 83.5.156.* / 2007-10-09 22:34
no bo to przeciez byli szmaciarze
czerninkow / 84.234.0.* / 2007-10-09 17:52
Na co jeszcze liczy ten czerwony herszt, cvzerwonej bandy. Nie daje o sobie zaqpomnieć i Polacy nie zaqpomną a rachunek wystawią i za tatusia.
Obser# / 213.158.197.* / 2007-10-09 17:51
No padnę chyba; członek KC PZPR bojownikiem o wolności obywatelskie :))
Toważyszu Kwaśniak, kłamczychu, zajmijcie się lepiej swoją golenią.
arch / 2007-10-09 18:33 / Tysiącznik na forum
Ryszard Bugaj -"Byli prezydenci powinni odchodzić jednak na emeryturę,"
Olek mordy ty nasz - aby żyło się lepiej -
zgodnie z obąwiązującą już ideologią Jurka O.-
"Róbta co chceta "-
"sima "

Najnowsze wpisy