Forum Polityka, aktualnościKraj

Lasek: nie zamierzam się spotykać z zespołem Macierewicza

Lasek: nie zamierzam się spotykać z zespołem Macierewicza

Wyświetlaj:
Michaląteczko / 80.48.251.* / 2013-01-30 22:26
No i dobrze powiedział, po co spotykać się z[...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
jak tuleya / 83.28.66.* / 2013-01-08 19:10
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
kuca / 77.254.60.* / 2013-01-08 18:30
Co za niesamowity bełkot.
Szkoda słów, że utrzymujemy takich naukowców.
Chyba, że tak pisze pan redaktor.

Ciekawe jest to, że znikneło ze szpalty money.pl wielu redaktorów, którzy byli niepoprawni.
Pojawiło się za to wielu nowych redaktorów.
Trzeba stwierdzić, że to co piszą jest bardzo miałkie.
A szkoda, bo miałem dosyć dobre mniemanie o tym portalu.
Przyjdzie chyba przepisać się na jakiś płatny portal.
Kiedyś korzystałem z Reuters-a. Trzeba będzie wrócić.
dgen / 2013-01-08 16:03 / Tysiącznik na forum
Panie Lasek byłeś pan na tej konferencji ?

23.10. Warszawa (PAP) - Eksplozja jest jedynym logicznym wytłumaczeniem katastrofy smoleńskiej - przekonywali eksperci podczas konferencji naukowej na UKSW w Warszawie. Nie doszło do uderzenia maszyny w brzozę; otwarcie ścian kadłuba na zewnątrz świadczy o wybuchu w jego wnętrzu - dowodzili.
Uczestniczyli w niej naukowcy pracujący na uczelniach technicznych. W komitecie doradczym konferencji znalazło się 100 akademików. Referaty wygłosili m.in. prof. Piotr Witakowski z Akademii Górniczo-Hutniczej, prof. Jan Obrębski z Politechniki Warszawskiej, naukowcy z Wojskowej Akademii Technicznej i inni.
jake 1 / 93.105.94.* / 2013-01-08 14:33
Pan Lasek nie jest psychiatrą więc po cóż miałby się spotykać z Macierewiczem i jemu podobnymi?
kuca / 77.254.60.* / 2013-01-08 18:45
Drogi Jake.
Zgadzam się częściowo z Tobą, przynajmniej do przedrostka psych-. Potem sobie dodaj co się może dziać z facetem poddanym niesamowitej presji, wiedzącym, że prawda jest inna, a musi łgać jak najęty.
Jeśli nie będzie łgał to sznur - oczywiście jako samobójca.
Jest i następna presja - to rozliczenie Narodu. Nikomu nie marzy się gnicie w więzieniu wiedząc, że jest się słabym fachowcem, który brał udział w okropnych matactwach, które ukrywają jeszcze okropniejszą zbrodnię. Dodatkowo przy jego pozycji na pewno coś powie o nim historia i nie będzie to powód do dumy dla niego i jego potomków.

Wina osób głosujących na PO jest znacznie mniejsza, bo zawsze można stwierdzić, że się myliłem. Jeśli ktoś kogoś skrzywdzi, oczerni to może kiedyś stanąć przed sądem. Może czekać także wiele osób ponowna lustracja.

Rozumiem jak najbardziej tę panikę. Niestety nic nie uzasadnia krzywdy jaką robicie narodowi, zwykłym ludziom.

Sprawiedliwość jakaś kiedyś nastąpi. Oby nie była to sprawiedliwość przed osądem Przedwiecznego.

Może czas się nawrócić?
Także dla mnie.
jt / 78.10.100.* / 2013-01-08 14:30

Będziemy rozmawiali z ekspertami, którzy wspierają zespól pana Macierewicza, ale nie wtedy, kiedy za plecami tych ekspertów stoją politycy czy kamery - powiedział.

Dodał, że chętnie by porozmawiał z tymi ekspertami, ale na własnych zasadach

Baju,baju.Jak byś panie Lasek chciał z nimi porozmawiać to byś ich zaprosił na rozmowy,ale jakoś nie zapraszasz,więc nie pleć bredni.
(@) / 89.70.214.* / 2013-01-08 14:11

Maciej Lasek i zapowiada, że nie weźmie udziału w spotkaniu z zespołem Antoniego Macierewicza nt. katastrofy smoleńskiej.

Po zmianie rządu spotkasz się z prokuratorem bo łaski nie będziesz nam robił...........Za co ten facet bierze 20.000 tysięcy pensji ?
arrmii / 78.9.98.* / 2013-01-08 14:24
pewnie za cos innego niż Schizofrenicznuy Antek
english man / 2013-01-08 14:30 / Bywalec forum
obawiam się że więcej będzie ludzi takich jak LAsek, którym nie będzie się po prostu chciało tracić czasu na spotajknia z Macierewiczem i jego zespołem
(@) / 89.70.214.* / 2013-01-08 21:26
Tacy ludzie co nie mają czasu dla Polski, bo muszą zasuwać na zmywaku w Londynie, w ogóle się nie liczą.To jest stracone POkolenie. .
lesio 610 / 83.15.250.* / 2013-01-08 13:40
Foto Laska to jak 'Lenin na wiecu" .Dla mnie wilk w owczej skorze ktory skrywa zamachowcow.Jest totalna blokada dociekajacych prawdy, to o czym to swiadczy
Banalnie / 2013-01-08 14:19
Moim zdaniem jest to sytuacja uwłaczająca całemu narodowi polskiemu, kiedy powoływana jest coraz to nowsza komisja... nieðługo okaże się że będziemy mieli czterdziesto-piątą komisję z rzędu...za taki stan rzeczy należy winić rząd...
pr rp / 199.67.203.* / 2013-01-08 15:07
uwłaczające jest raczej to że pierwsza komisja nie zdołała wyjaśnić całkowicie przyczyny katastrofy. Dowody przedstawione w raporcie poddawane są w wątpliwość, jest sporo pytań bez odpowiedzi a świadkowie zagadkowo ginom w niejasnych okolicznościach. To właśnie uwłacza całemu narodowi polskiemu. Bagatelizacja sprawy
(@) / 89.70.214.* / 2013-01-08 15:07

za taki stan rzeczy należy winić rząd...

A kogo ? może gajowego Maruchę ?
abc4 / 83.26.243.* / 2013-01-08 13:38
Racja całkowita. Eksperci lotnictwa wiedzą lepiej co się stało. Nie pomoże nawet dyżurny idiota A.M. PISu wymyślając wybuchy i trotyl. BYł wypadek lotniczy i winien jest jeden gość ale już leży sobie na wawelu. Nie pomoże zaklinanie rzeczywistości panie Y.
(@) / 89.70.214.* / 2013-01-08 13:07
Lasek ! może byś tak nam wytłumaczył, jak to się stało, że samolot prezydenta uderzył w pancerną brzozę skrzydłem a na oderwanym skrzydle samolotu nie ma śladu uderzenia ? ...... no i ta obecność cząstek trotylu na każdym elemencie wraku samolotu ? ....
Z ciebie to taki ekspert jak z tuska ksiadz proboszcz.

Ps. O samobójczych zgonach świadków "katastrofy Smoleńskiej" to już nawet nie wspomnę, bo szkoda zdrowia na ciebie biedny człowieku.
Bator99 / 87.207.196.* / 2013-01-08 12:42
Macierewicz "zaprasza" do debaty na temat katastrofy smoleńskiej.Co to ma znaczyć,czy dla Macierewicza namacalne dowody na miejscu katastrofy nic nie znaczą, a tylko debata go usatysfakcjonuje? To by oznaczało,że dowody na bok,a my musimy tak debatować,aby wyszła moja racja,że były wybuchy i tyle.Widać wyrażnie,że Macierewicz szykuje pułapkę na całą komisję.Najlepiej niech Macierewicz sam,bez okręcania w bawełnę przedstawi w końcu twarde dowody,że były wybuchy i wówczas należy się zastanawiać.
alka34 / 83.15.250.* / 2013-01-08 14:00
nie pisz glupot!to byl zamach stanu!
Jacek Bobek / 88.156.116.* / 2013-01-08 12:16
Szefem pana Laska był ekspert lotniczy najwyższego lotu pan Jerzy Miller, Który nigdy nie był politykiem. Dlaczego pan z nas kpi?
anod-inn / 83.21.4.* / 2013-01-08 12:05
No i racja, po co się narażać rudemu. A na dodatek coś w końcu wykryją i to dopiero bedzie problem.

Najnowsze wpisy