Forum Polityka, aktualnościKraj

Lech Kaczyński w Afganistanie

Lech Kaczyński w Afganistanie

Money.pl / 2009-04-08 11:12
Komentarze do wiadomości: Lech Kaczyński w Afganistanie.
Wyświetlaj:
zastalinu / 87.205.146.* / 2009-04-08 17:54
Łatwo rozdaje to czego nie zarobił. Wystarczy że go pochwali jakiś przywódca a ten już gotowy do wylizania. To jest haniebne moralnie zachowanie prezydenta.
ajakże / 213.158.199.* / 2009-04-08 19:44
oburzyłeś się ubowcu i prawidłowo
maxymili / 2009-04-08 12:44 / Tysiącznik na forum
...zostanie.
Ach szkoda, że nie wszystko musi być do rymu ;(
przeciwnik LK / 83.17.181.* / 2009-04-08 12:36
A może z własnej pensji będzie tą pomoc finansową zwiększał a nie z moich podatków. Kurcze czy On nie może zając się czymś pożytecznym dla Kraju !?
KAP / 2009-04-08 12:18 / Tysiącznik na forum
nie moglby tam tak sobie zostac? jakas cicha dolinka, duzo zieleni , wszyscuy soie klaniaja , nie ma malp w czerwonym a ni tych nacpanych ani tych na krótkiej liscie. no i fajny towar na miejscu. mozna pisac program nawet X RP...a potem XI tej.
??????? / 213.158.199.* / 2009-04-08 19:46
"wszyscuy soie klaniaja" - o co tu chodzi analfabeto?
NoOne / 85.219.194.* / 2009-04-08 11:12
Może mi ktoś odpowiedzieć o co chodzi w tej wojnie, bo na pewno nie o terroryzm?
Natter / 2009-05-06 19:04 / Tysiącznik na forum
Eak myślę, że to jest poligon z żywymi celami.
andowc / 83.30.95.* / 2009-04-08 14:58
O ziemię (o miedzę,itd..).
Państwa chcą mieć więcej ziemi (jak chłopi).

"Chłop Żywemu Nie Przepuści"-Kazimierz Grześkowiak .
Pilsener / 2009-04-08 14:30 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
O wykorzystanie armii - nie po to wydajemy 6,5% PKB na polską armię obdartusów, by gnili w koszarach - mają strzelać i wystawiać się na strzały - po to są.
Jacqb / 2009-04-08 12:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Grupa Bilderberg... Jestem świeżo "zauroczony" tym tematem, więc jeszcze do końca nie mam wyrobionej opinii ale temat jest niesamowity.
Co najgorsze zastanawia mnie czy poprzez związki Olechowskiego z grupą, PO nie stanowi jej polskiej przybudówki a PIS to ci dobrzy... Do tej pory byłem zwolennikiem PO ale pewne rzeczy mnie zastanawiają, jak choćby ucięcie finansowania partii z budżetu.
A co do wojny, krótko mówiąc jest potrzebna.. Im.
n. / 151.92.176.* / 2009-04-08 13:56

Co najgorsze zastanawia mnie czy poprzez związki Olechowskiego z grupą, PO nie stanowi
jej polskiej przybudówki a PIS to ci dobrzy...

A nie wydaje ci sie że przesadziłeś z wyciąganiem wniosków? No a już mówienie, że PIS to "ci dobrzy" zakrawa na jakieś szaleństwo...Zastanów się, Jarosław znowu u władzy, państwo narodowo-socjalistyczne z nutą przewodnią ojca Tadeusza...Będziesz obowiązkowo płacił podatek na ojca dyrektora i odwiedzał w więzieniu wszystkich którzy mają inne zdanie niż bracia K? Że nie wspomnę o osiemdziesięcioletnich SB-kach, UB-kach i podejrzanych, których też należy zamknąć...A jak się IPN i CBA rozrośnie...Pałą przez łeb dla niepokornych i już bez ograniczeń książki (które staną sie lekturami obowiązkowymi) szkalujące wszystkich "wrogów" braci K czyli dużą część polityków z każdej strony...No i na koniec to "cudowne państwo opiekuńcze, które da z twoich podatków wszystkim biednym, nieudolnym bądź leniwym"...
Żyć nie umierać-) Jeśli to są ci dobrzy to sorry ale ja wolę każdych złych...
Jacqb / 2009-04-08 14:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
oj każdych byś nie wolał. Fakt wizja nie zbyt przyjemna. Może poza osiemdziesięcioletnimi sadystami gnijącymi w więzieniu.. Ale socjalizm europejski mnie przeraża. Pod przykrywkami chwytliwych haseł: raje podatkowe, ochrona praw autorskich itd. rozbudowywany jest właśnie aparat kontroli systemu finansowego a to pociągnie za sobą kontrolę wszystkich innych "systemów". Przez wspomnianą tajną ustawę dotyczącą ochrony patentów może paść bastion wolności słowa i myśli - Internet. Kryzys jest najlepszym czasem na "reformy". Zaaferowany świat wiele może przegapić.... Może faktycznie przesadzam.. ludzie od zawsze kochali teorie spisku i ich szukali, ale warto przynajmniej mieć otwarty umysł.
n. / 151.92.176.* / 2009-04-08 15:18
To prawda, trzeba mieć otwarty umysł, czytać, poznawać ale też myśleć, nie we wszystko wierzyć i wyciągać wnioski z tego co już było. Popatrz jak bracia K szaleją przed zbliżającymi sie po kolei wyborami (do europarlamentu, prezydenckie, do naszego parlamentu). Kolejne szkalujące książki, konference prasowe opluwające rząd za wszystko z Jarosławem K co dzień, spoty między margaryną a podpaskami w TV, nowe spiski, teorie itp...A będzie więcej, zobaczysz szaleństwo na całego jak się będą zbliżać wybory prezydenckie...
Ich pęd do władzy, chęć zemsty, dyktatorstwo i pragnienie bycie wielkimi są chorobliwe moim zdaniem ale to wyłącznie moja opinia...Mnie osobiście Jarosław przypomina Hitlera.
Pomyśl, nie bez powodu, pomimo wpadek i niedotrzymanych (jak na razie) obietnic wyborczych około 50% wyborców wciąż popiera PO. Takiego wyniku po 2 latach rządzenia nie miała żadna partia po '89 roku....To chyba o czymś świadczy. Moim skromnym zdaniem o tym że Polacy nikogo tak się nie boją jak Jarosława i są skłonni iść zagłosować na PO tylko po to żeby PIS nie wygrał...zresztą słusznie.
Zreszta poczytaj sobie tu różne fora, sam zobaczysz kto popiera PIS...Oni sami sobie wystawiaja świadectwo.
P-)

Najnowsze wpisy