Forum Polityka, aktualnościKraj

Lech Wałęsa wśród "mędrców" UE? Były protesty

Lech Wałęsa wśród "mędrców" UE? Były protesty

Wyświetlaj:
larson71 / 2008-10-14 07:11
Skuteczna interwencja Tuska! coś wam to przypomina z minionej epoki??? a mówią że znami się nie liczą!?
andowc / 83.30.84.* / 2008-10-13 15:04
Lepij pasowałby na "mędrca Syjonu".
A>Kmicic / 71.255.62.* / 2008-10-13 05:23
To dopiero bedzie rada BARANOW.Lesiu to najwiekszy baran na Swiecie.
Neo_Mario / 195.117.255.* / 2008-10-13 08:20
Genialny działacz związkowy ... tak ! Lider narodu lat 80-tych ... tak ! Mędrzec ... na allaha ... takich mędrców ... a raczej mądrali w polskiej polityce jest tysiące !!! Może niech zdają jakiś test na inteligencje i ustalą próg minimum 100 IQ ... może się wtedy obędziebez wstydu (tego się najbardziej obawiam)

Ps. Tak szukam, kto by się z Polski mógł nadawać i poza Bartoszewskim nikt mi nie przychodzi do głowy.
dawid2342342 / 85.221.185.* / 2008-10-12 21:50
Dlatego jak zabrakło Geremka to wybrali najinteligentniejszego. Może jeszcze Tusk jest tak inteligentny jak Lech, ale tylko dzięki niemieckim korzeniom.
pogromcaparchów / 87.206.26.* / 2008-11-02 21:44

Dlatego jak zabrakło Geremka to wybrali najinteligentniejszego. Może jeszcze Tusk jest tak
inteligentny jak Lech, ale tylko dzięki niemieckim korzeniom.

autorowi zalecam intensywną terapię - elektrowstrząsy albo elektryczny fotelik
sceptyk / 2008-10-12 19:55 / Tysiącznik na forum
Ciekawe, że nikomu nie przeszkadza bolkowe kapusiostwo.
Ani chybi cała ta junia na kapusiach zbudowana.
Pilsener / 2008-10-13 00:54 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Mi nie przeszkadza - doniósł CIA na komunizm, więc dlatego ten upadł, doniósł papieżowi, doniósł Jaruzelskiemu i Breżniewowi - tak długo donosił, aż w końcu jego ponieśli :) Tak długo dzban wodę donosi, dopóki mu się ucho nie urwie :)
Pajchiwo / 2008-10-12 20:29 / Tysiącznik na forum
heh - a skąd to śmiałe przypuszczenie?
Nie sądzisz, że takie upraszczanie powoduje, że opowiadasz bajki, zamiast sensownie dyskutować?

Co do tematu, to mi się też nie podoba to, ze Wałęsa ma w tej radzie uczestniczyć, ale, innej tak znanej postaci nie mamy, więc przypuszczam, że albo on, albo reprezentacji Polski w niej nie będzie. Chyba, ze ta "rada mędrców" to kolejne ciało urzędnicze tym razem dla olboyów, którzy stracili wpływ na władzę i nadania też będą (jak w przypadku wszelkich innych stanowisk) partyjne.
Ciekaw jestem jak wygląda statut takiej organizacji i jakie będzie miał kompetencje.
Sens miałby IMHO tylko głos doradczy i nic więcej.
mari007 / 2008-10-13 12:30 / portfel / HARM
Ja przepraszam, czy tu chodzi o znane postacie czy o mędrców? Jak o znane postacie chodzi to proponuję Dodę. Ma dziewczyna duży iloraz inteligencji, jest ładna, dowcipna:) A jeżeli mówimy o mędrcach to jest wielu naukowców w naszym kraju, którzy bardziej zasługują na ten tytuł aniżeli jakiś tam elektromonter.
czekan / 83.21.160.* / 2008-10-12 22:19
Przypomnę Państwu Józefa Cyrankiewica i Rade Pokojó. Ale to był człowiek wykształcony zajmował się ;cnkciarstwem; znał języki.A ten w/w Pan skończył zawodówkę i jak sam przyznał nie przeczytał żadnej ksiązki i będzie nam doradzał?.
Pajchiwo / 2008-10-13 07:57 / Tysiącznik na forum
Jak napisałem wcześniej - nie wiadomo jakie kompetencje będzie miała "rada mędrców" i czy w ogóle będzie jakieś miała. Może byś tylko tytułem, może mieć kompetencje reprezentatywne - nic nie wiadomo. Ale wątpię, żeby były zbyt duże - KE raczej się władzą nie zechce podzielić - bo po co?
Co do Cyrankiewicza to jest on IMHO nie mniej kontrowersyjny niż Wałęsa, a na 100% mniej znany. Wątpię, żeby jakikolwiek Polak był w dniu dzisiejszym tak znany na zachodzie jak Wałęsa.
innyAutor / 84.40.193.* / 2008-10-17 20:00
znana, popularna i lubiana, nie ważne, że głupio-mądra z JA na początku każdego zdania. I taki ten kraj pełen znanych i lubianych rządzących.

Najnowsze wpisy