Forum Forum ubezpieczeńInne

Leczenie pokryte z OC sprawcy

Leczenie pokryte z OC sprawcy

Herbert01 / 2011-07-19 14:26
Jakieś dwa miesiące temu doszło do kolizji, facet wjechał w mój samochód (przejechał na czerwonym świetle) , doznałem poważnych obrażeń kręgosłupa, mam zgruchotaną miednicę. Na początku całe leczenie było pokrywane z mojego ubezpieczenia, teraz jednak chciałbym pociągnąć do odpowiedzialności za wypadek tą właśnie osobę, zamierzam z jego OC pobrać pieniądze na moją dalszą rehabilitację!! Czy jest w ogóle taka realna szansa, a jeżeli nie to jak dalej mam zakończyć tą sprawę?
Wyświetlaj:
rommys / 77.79.235.* / 2019-08-15 22:46
korzystalem z takiej opcji, tyle ze nie na wlasna reke
maja554 / 2.58.194.* / 2019-08-15 22:54
Kiedyś też miałam leczenie na koszt sprawcy. Miałam drobną kolizję, która niestety odcisnęła piętno na moim zdrowiu. Pamiętam, że zgłosiłam się wtedy do Instytutu Medycyny Interwencyjnej www.inmedin.pl .
eme / 83.238.227.* / 2011-07-19 20:55
Nie ma sensu wystepowac samemu do towarzystwa o odszkodowanie z tytulu OC sprawcy i zwrot ksztow leczenia i rehabilitacji.Nie korzystaj także z firm posredniczacych i "pomagajacych" w uzysaniu takiego odszkodowania. Pojdz do adwokata i dogadaj sie % od wygranej.Jeżeli masz sprawcę i orzeczenie o jego winie masz sprawę wygraną na duże pieniadze. Zbieraj, notuj wszystkie.Powodzenia :)Gdybys byl ze sląska to bym ci doradził :)

Najnowsze wpisy