Forum Polityka, aktualnościKraj

Leczenie za granicą. Po zmianie przepisów Polacy jeżdżą do czeskich klinik

Leczenie za granicą. Po zmianie przepisów Polacy jeżdżą do czeskich klinik

Wyświetlaj:
Maggi / 188.146.10.* / 2016-05-25 14:31
Dobrze mieć we własnym kraju solidna opiekę medyczną.
Ja mieszkam w UK i cenię sobie naszych polskich lekarzy tu na miejscu.
Korzystam z przychodni prywatnej i jestem zadowolona z ginekologa.
Waniek / 2014-11-29 21:24 / Bywalec forum
Napiszcie jasno że polscy lekarze walczą o kasę bo za granicą leczą to samo taniej i hurtowo!!!!
1999 / 81.246.244.* / 2014-11-29 19:13
'
W Polsce NFZ powinien rozliczac sie z pacjentem np. srednim na poziomie 75% poniesionych kosztow przez pacjenta, na wzor zasad belgijskich.
Wowczas usuwanie zacmy mozna byloby wykonac w polskich placowkach prywatnych.

Minister zdrowia za zle zarzadzanie pieniedzmi publicznymi i wyprowadzanie publicznych finansow za granice powinien stanac przed Trybunalem Stanu.
'
sasd / 109.200.95.* / 2014-11-29 18:36
TO JAK TO JEST, w Polsce są kolejki bo jest za mało kasy, placówki nie dostają kontraktów, a tu proszę wystarczy przekroczyć granicę i kontrakty nie obowiązują, kasa się znajdzie - w takim razie dlaczego polskie placówki nie mogą tego robić odpłatnie Polakom, a NFZ później by zwrócił. Przecież to się nadaje do UOKIK. Gdzie równość podmiotów.
cierpliwy,jak długo ? / 109.241.229.* / 2014-11-29 16:54
"Wszystkie badania, konsultacje, dobór soczewek wewnątrzgałkowych i sam zabieg, przeprowadzany jest podczas jednej wizyty. Całkowity czas pobytu pacjenta w klinice wynosi około trzech godzin."
Ja już zaliczyłem (poniosłem koszty dojazdu do W-wy z innego miasta ) DWIE WIZYTY - pierwsza to dla okazania skierowania i otrzymania terminu na następną za 7m-cy,druga - wypełnienie osobiście karty pacjenta moimi danymi, zajrzenie lekarza do oczu bez rozszerzenia źrenic i przyjęcie obietnicy "pisemnie powiadomimy " do ... może dla zakwalifikowania , że stan wymaga ...?
FK_ / 195.78.238.* / 2014-11-29 13:58
wzrok, 3 godziny pracy i 3-5 lat w kolejce?
Tak to tylko w PL?

Najnowsze wpisy