Forum Forum inwestycyjneFundusze

Legg Mason Akcji SKONCENTROWANY FIZ Brzmi ciekawie?

Legg Mason Akcji SKONCENTROWANY FIZ Brzmi ciekawie?

Janusz85721 / 95.178.15.* / 2013-09-13 00:53
Witam , miał ktoś z was styczność z produktem Legg Mason Akcji Skoncentrowny, niestety jest to fundusz zamknięty tylko dla posiadaczy Mbanku lub Multibanku. Produkt charakteryzuje sie wykupieniem 10 certyfikatów uczestnictwa za około 1500zł w chwili obecnej na minimum 2,5 roku. W wcześniejszych edycjach przynosił dochód rzędu 30% brutto rocznie, opierającym sie na skoncentrowanym wyborze około 10 spólek nie koniecznie Polskich z perspektywami duzego wzrostu. Więcej informacji o produkcie znajdziecie tutaj : http://www.leggmason.pl/skoncentrowany.html Nie jestem żadnym naganiaczem czy cos takiego chce tylko zaciągnąć opini większej liczby osób niż bezpośrednio od pracowników banku. Niestety na chwile obecna nie podali jakie spólki będa wykupione przynajmniej nie znalazłem a zaciekawiła mnie ta oferta.
janusz87656 / 95.178.9.* / 2013-09-15 20:20
czy ktos się orientuje?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy