Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper: Rozwiążemy szybko sprawę biopaliw

Lepper: Rozwiążemy szybko sprawę biopaliw

Money.pl / 2007-03-01 09:34
Komentarze do wiadomości: Lepper: Rozwiążemy szybko sprawę biopaliw.
Wyświetlaj:
. / 2007-03-04 10:56 / ................
I pomyslec,ze caly kraj,rzad i jarek sa zakladnikami takiego matola.
Dzis musza byc biopaliwa,za rok bedzie lamentze zabraklo miejsca na polach na zboza i warzywa ,ze zywnosc strasznie drozeje a trzody nie ma gdzie pasc i siano tez trzeba sprowadzac.
Biopaliwa zawsze beda tylko drobnym dodatkiem i moga zajac tylko malenka czesc powierzchni upraw
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-01 17:27
Jakby Lepper tyle p******** co obiecuje to można by mu grubą rurę w dup... wsadzić i zrobić alternatywną nitkę dla gazociągu Jamalskiego. Nadwyzki można by sprzedawać dalej na Zachód.
zapi / 2007-03-01 12:42 / Bywalec forum
A mi panie Lepper musi się opłacić nie wyjeżdżać z kraju i zarabiać uczciwe pieniądze tutaj.
Poza tym szybko pan może załatwić to, jest jeszcze około 60% mojej płacy brutto do zabrania Panie Lepper (czyli to co mam na rękę)
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-01 14:12
Do zapi: te 60% to jest płaca. Jak się doliczy VATy przy zakupie towarów, podatki od oszczędności, sprzedaży nieruchomości itd. idt. czyli opodatkowywanie dochodów kilkakrotnie to okazuje, że około 30-40% dochodu jest tak naprawdę do dyspozycji. Smutne.
lciesiel / 2007-03-01 11:31 / Bywalec forum
Pan Lepper chyba zapomniał, że teraz to on jest od rozwiązywania takich problemów. Niestety i tym razem wyłazi z p. Leppera słoma - jak coś nie po mojej myśli, nie mogę czegoś rozwiązać - to na drogi i z wami dalej się juz nie bawię!!! Trochę tu "zajeżdza" przedszkolem.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-01 10:30
Jaka jest najbardziej oglądana telenowela w Polsce? "Wyjście Leppera z koalicji" ... dzisiaj odcinek 2453.
a320 / 80.48.97.* / 2007-03-01 10:05
Pracodawcy nie mogą znaleźć pracowników na stanowiska robotnicze, bo oferują niskie płace netto

Oferują niskie płace, bo wszyscy trudniący się pracą płacą wysokie podatki

Płacimy wysokie podatki, żeby finansować m. in. dopłaty dla rolników.

Płacimy im dopłaty, żeby młode zdrowe chłopy siedziały na wsi, nie szukając pracy w miastach.

Pracodawcy nie mogą znaleźć pracowników na stanowiska robotnicze, bo oferują niskie płace netto

Oferują niskie płace, bo wszyscy trudniący się pracą płacą wysokie podatki

Płacimy wysokie podatki, żeby finansować m. in. dopłaty dla rolników

i tak w koło Macieju.

Jako bonus: Stara chińska bajka.

"Pewien Mandaryn tak dbał o regularne wypróżnienia, że po pewnym czasie popadł w obsesje. Jeżeli kupa nie pojawiała się punktualnie o szóstej wieczorem, łykał coś na zaparcia, jeżeli kupa była przed szóstą brał na wstrzymanie.
Po pewnym czasie opracował wielostronnicowe procedury podstępowania, opisujące rozpoznawanie objawów zwiastujących kupę i wynajął grupę lekarzy konsultantów, a także chłopców na posyłki, jeżeli medykanentów brakowało w razie nagłej potrzeby. W kancelarii Mandaryna zatrudnił sto medrców doradzających w sprawie kupy.

Aż pewnej nocy zesrał się biedak w jedwabne prześcieradła. Przerażony przybiegł do Cesarza:
Co robić ? - pyta.
Nic - odpowiada Cesarz.
bzox / 2007-03-01 12:09 / Bywalec forum
tylko nie rozumiem pointy... bo rozumiem, że kupa jest metaforą gospodarki? Raz jest lepiej raz jest gorzej, ale jak się kombinuje, to sie w końcu zesra bez ostrzeżenia?
bzox / 2007-03-01 12:07 / Bywalec forum
Świetne kółko, piękna bajka, piękne porównie...

Najnowsze wpisy